Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sims 3  (Przeczytany 20555 razy)

Michelle

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Luty 2012, 11:43:16 »
A kto nie kocha simsów? ;) Nie podoba mi się jedynie zestaw podstawowy ciuchów i mebli,ale po za tym jest wszystko okej :)) Ciekawa jest opcja Store i Giełdy Wymiany,ale ciągle mi to nawala ;/

Vienna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Bieber! ♥
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Luty 2012, 17:00:40 »
ostatnio zmieniłam zdanie co do gry i ją uwielbiam! :D może i grafika gorsza niż w 2, ale znacznie więcej opcji, ciuchów, mebli i gra jest mega boska z dodatkami ja na razie mam 6 dodatków i najlepszy to po zmroku ;) mi się nic nie tnie.. znaczy na kompie mi się tnęło, ale na nowym laptopie niee ;-) polecam! 
kidrauhl is my life ♥
jbieber.pl

Szafirowa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #62 dnia: 26 Luty 2012, 05:36:17 »
Lubię grac w Trójkę, jednak bardziej ciągnie mnie do 2. Pewnie dlatego, że trójka mi się zacina. :D

Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Marzec 2012, 20:53:45 »
Mi ta gra nie działa :( Ale jak kiedyś próbowałam zagrać u koleżanki to zawiodłam się na etapie "robienia sima", myślałam że będą ciekawsze ubrania, fryzury itp. :( Póki co zostaję przy 2.

PS. Cieszę się, że nie jestem jedyną która znęca się nad simami, bo myślałam że coś ze mną nie tak xD
Nina Dobrev

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #64 dnia: 01 Czerwiec 2012, 15:34:43 »
szczerze? grałam we wszystkie części Simsów, ale 2 jest najlepsza według mnie. 3 jest za bardzo rozbudowana, cięła mi się strasznie (ale to pewnie dlatego, że miałam starego kompa).. ale myślę, że niedługo znowu je zainstaluję, bo mam do tej gry jakiś sentyment. XD
MileyRayCyrus.pl

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #65 dnia: 01 Czerwiec 2012, 20:09:45 »
Dzięki Wam chyba dzisiaj zrobię sobie porządki na kompie i znowu zagram w The Sims 2, bo wolę tę część. :)

Caramella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Czerwiec 2012, 15:23:19 »
Ja uwielbiam obie generacje, ale czasami nie mam cierpliwości co do wczytywania się gry w trójce. Nie mogę się zdecydować, która [generacja] jest lepsza. Obie są inne. Jednak w trójce dochodzi wiele możliwości, których w dwójce nie było. np. widzimy jak sim chodzi po mieście, widzimy jak pracuje (z dodatkiem kariera), ale jednak do dwójki mam sentyment. Zresztą jak i do jedynki, w którą już nie gram. :)

Diana

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Czerwiec 2012, 13:48:17 »
Ja uważam, że dwójka jest najlepsza, mam do niej sentyment, dawno już nie grałam, ale teraz chyba się skuszę :) co do trojki to mam tylko jeden dodatek i jakoś tak dziwnie mi się gra, cały czas mi się zacina. 

Darakse

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Lipiec 2012, 11:20:40 »
Uwielbiam Simsy ! Mogłabym cały czas grać, hehe. Za dwójką nie przepadam, jak dla mnie jest tam zbyt mało opcji (w porównaniu z 3) i to ciągłe ładowanie ...
Słyszałam, że najbardziej (jeśli chodzi o dodatki) opłaca się kupić Po Zmroku lub Zostań Gwiazdą.
Nie polecam grania w Simsy 3 jeśli ktoś ma małą pamięć graficzną (nie licząc już pamięci na dyskach c i d)

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Lipiec 2012, 12:30:52 »
trójkę bardzo sprytnie zrobili :-) podstawę "poobcinali" z takich podstaw jak np. widok sima w sklepie, ale z pewnością kiedyś wyjdzie jakiś dodatek, który da nam taką możliwość (np. w "Wymarzonych podróżach" gdy jesteśmy na wyjeździe i idziemy na zakupy, normalnie widzimy wnętrze sklepu oO). dziwne jest też to, że były simsy "Po zmroku", a teraz we wrześniu mają wyjść "Nie z tego świata", które będą wzbogacone o wilkołaki, czarownice, wróżki... każdy dodatek tak jakby dodatkowo "rozszerza" jeden z poprzednich :-) ogólnie uwielbiam grać w trójkę, ale fakt - trzeba mieć do niej bardzo dobry sprzęt o czym sama się przekonałam, po zainstalowaniu "Zwierzaków" na innym laptopie (miałam za słabą kartę graficzną i tak jakby rozciągało mi zwierzęta oO). fajnym ułatwieniem jest również SimStore - niby trzeba kupować za SimPointy, ale w gruncie rzeczy wystarczą te zdobyte z kupna oryginalnej gry, bo w końcu jest też Giełda Wymiany, z której można ściągać za darmo i w dodatku fajniejsze rzeczy :-D
ale żeby nie było, gram w Simsy tylko jak mam fazy, które zazwyczaj trwają max. 2 tygodnie ;-)


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

nickim

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 7
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://josh-hutcherson.pl
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #70 dnia: 14 Sierpień 2012, 12:18:39 »
Simsy są super sam gram od sims1.. mam wszystkie dodatki u 2 niestety nieorginalne ;c i do 3 Kariera, Zwierzaki, zostań gwiazdą Katy Perry, Po zmroku, Wymarzone podróże ;) Wszystkie dodatki dotyczące ubrań i tp ściągam bo nie podobają mi sie tam. XDD Ogólnie wole kupować domy a nie je budować. Ale mam 1 problem że płyty mnie sie nie chcą wczytywać : c i nie moge grać...

Josh Hutcherson ♥ Jennifer Lawrence ♥ Isabelle Fuhrman ♥ Jacqueline Emerson

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Sierpień 2013, 13:23:15 »
ostatnio grałąm. 365623642 godzin budowałąm dom marzeń...i koniec gry xD
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Sierpień 2013, 20:59:33 »
ostatnio grałąm. 365623642 godzin budowałąm dom marzeń...i koniec gry xD
hahaha tak jest zawsze :) Simsy są dobre ale tylko do momentu gdy wpisze się hasło na kasę i zbuduje dom marzeń xD Samo życie Simsów nie jest takie ciekawe.
Do you want more?


Gaal

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #73 dnia: 06 Sierpień 2013, 14:01:22 »
A mi trójeczka podoba się równie mocno co poprzednie części. Troche zabrakło im tego absurdalnego humoru charakterystycznego dla poprzedników (chociaz wkręt na lamy został) no ale co zrobić, jeśli Maxis się wycofał.

Nigdy nie gram na kodach i nie rozumiem po co, trójka jest znacznie łatwiejsza od poprzednich części. Każdy dodatek "przechodze" po kolei (tj. jesli w nocnym życiu zdobędę juz osobistość na 5 instaluje show up żeby pociągnąc profesje na maksa i tak dalej). W końcu, po nieudanym dodatku wakacyjnym w the sims 2 stworzyli cudowne adventures. Kontrast jest znaczący. ;)

Zaznacze tylko, że gram też w wiele innych gier, ale the sims to miła odskocznia, od zabijania kosmitów itp :D

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Sims 3
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Sierpień 2013, 12:20:57 »
dla tych, którzy nie lubią w simsach podstawowych pakietów dodatków/fryzur itp.: http://simscave.mustbedestroyed.org/   :)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sims 3
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Sierpień 2013, 12:20:57 »