Forum portalu Fan-Strefa.pl > Przywitaj się

Cześć!

<< < (2/4) > >>

B△stille:

--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:31:56 ---PA_BLO planuję na dobre się tutaj rozgościć :) Napiszę tak serio, że miałam porzucić fansity, więc skasowałam konto. Jednak! Chęć prowadzenia stron wygrała. Inni mają modele do sklejania, gry komputerowe - a ja fansity :)

--- Koniec cytatu ---

dokladnie ja tak samo, nie moge zyc bez tego xD

HAIZ:

--- Cytat: B△stille w 02 Listopad 2014, 15:35:42 ---
--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:31:56 ---PA_BLO planuję na dobre się tutaj rozgościć :) Napiszę tak serio, że miałam porzucić fansity, więc skasowałam konto. Jednak! Chęć prowadzenia stron wygrała. Inni mają modele do sklejania, gry komputerowe - a ja fansity :)

--- Koniec cytatu ---

dokladnie ja tak samo, nie moge zyc bez tego xD

--- Koniec cytatu ---

W takim razie otwieraj/otwierajcie już Leę! :)

PA_BLO:

--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:31:56 ---PA_BLO planuję na dobre się tutaj rozgościć :) Napiszę tak serio, że miałam porzucić fansity, więc skasowałam konto. Jednak! Chęć prowadzenia stron wygrała. Inni mają modele do sklejania, gry komputerowe - a ja fansity :)

--- Koniec cytatu ---
Doskonale Cię rozumiem. Sam wiele razy byłem bliski porzucenia prowadzenia strony, ale coś jednak mnie przy tym trzyma.

HAIZ:

--- Cytat: PA_BLO w 02 Listopad 2014, 16:19:23 ---
--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:31:56 ---PA_BLO planuję na dobre się tutaj rozgościć :) Napiszę tak serio, że miałam porzucić fansity, więc skasowałam konto. Jednak! Chęć prowadzenia stron wygrała. Inni mają modele do sklejania, gry komputerowe - a ja fansity :)

--- Koniec cytatu ---
Doskonale Cię rozumiem. Sam wiele razy byłem bliski porzucenia prowadzenia strony, ale coś jednak mnie przy tym trzyma.

--- Koniec cytatu ---

Ja wytrzymałam jakiś czas ale w pewnym momencie pomyślałam jak to fajnie jest dodawać zdjęcia, pisać, tłumaczyć.. tyle czasu się uczyłam tego wszystkiego i nagle miałabym przestać? Nierealne :)

B△stille:

--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:49:02 ---
--- Cytat: B△stille w 02 Listopad 2014, 15:35:42 ---
--- Cytat: Ella w 02 Listopad 2014, 15:31:56 ---PA_BLO planuję na dobre się tutaj rozgościć :) Napiszę tak serio, że miałam porzucić fansity, więc skasowałam konto. Jednak! Chęć prowadzenia stron wygrała. Inni mają modele do sklejania, gry komputerowe - a ja fansity :)

--- Koniec cytatu ---

dokladnie ja tak samo, nie moge zyc bez tego xD

--- Koniec cytatu ---

W takim razie otwieraj/otwierajcie już Leę! :)

--- Koniec cytatu ---

Sama nad wszystkim pracuję i długo to zajmuje :( ale spokojnie ! nie zawiode :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej