Nasze zainteresowania > Gry

Sims 3

(1/17) > >>

Skye:

--- Cytuj ---The Sims 3 – kolejna część gry wideo opierającej się o symulację codziennego życia The Sims, pierwotnie stworzonej przez Maxis. W chronologii można uznać ją za prequel.

Oprócz standardowej wersji dostępna jest Edycja Kolekcjonerska, gdzie dołączono dodatkowe materiały: europejski samochód do pobrania, naklejki z logo The Sims, poradnik ze wskazówkami i poradami oraz pendrive w kształcie zielonego kryształu o pojemności 2 GB. Zarówno zwykła, jak i kolekcjonerska wersja gry posiada kupon z darmowymi punktami SimPoints (12 Euro = 1000 pkt.) do wykorzystania w internetowym sklepie The Sims 3 Store, gdzie można zakupić wirtualne obiekty do gry.

W dniu premiery drugiego dodatku do gry: Kariera wydano także Wydanie Pamiątkowe dodatku oraz podstawowej gry, gdzie znajdziemy pełną wersję gry na PC i Mac, książkę pamiątkową na temat The Sims 3 i całej jej historii z okazji 10-lecia gry, okolicznościowy plakat, grafikę koncepcyjną oraz bonusową cyfrową zawartość w formie obiektu z The Sims 3 Store.

Gra ustanowiła nowy rekord dla Electronic Arts, ponieważ sprzedaż wynosiła ponad 1,4 milionów egzemplarzy w pierwszym tygodniu wydania.
więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3
--- Koniec cytatu ---

Graliście? Lubicie grać?
Moja gra w tą grę kończy się na budowaniu domu. Ściągam z neta puste miasto (puste parcele) i bawię się w budowaniu chałupek :D

Evan:
Jeszcze nie grałem bo ściąga mi się jakoś b. wolno

Skye:
mówiłam, żebyś nie ściągał, bo Tysia wyśle!

Evan:
Dobra dobra ! I tak by się nie ściągnęło

M:
niech tysia ruszy bańki i wyśle.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej