Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: M-BIJAN.PL  (Przeczytany 3571 razy)

HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Marzec 2015, 13:27:53 »
Co prawda nie znam Marty ale mogę się wypowiedzieć jedynie o wyglądzie strony, który jest niesamowity! Gratulacje dla PA_BLO i dla Was za to, że strona nie upadła i teraz jest OFC :)

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Marzec 2015, 15:46:19 »
Co prawda nie znam Marty ale mogę się wypowiedzieć jedynie o wyglądzie strony, który jest niesamowity! Gratulacje dla PA_BLO i dla Was za to, że strona nie upadła i teraz jest OFC :)

Rajuuu, dziękuję <3


Świetna odsłona strony, świetny singiel - mój nr. 1 wśród polskich wykonów.

Zgadzam się, nie dlatego, że prowadzę o niej stronę, ale dlatego, że tekst jest prawdziwy. Dziewczyna walczyła do końca o swoje, nie dająć narzucić sobie radiowych kawałków wytwórni - dlatego jej debiut trwał tak długo. Piosenka ma sens, teledysk (w którym miałem okazję zagrać) również nie odstaje od całości, ale nie jest przedstawiona sytuacja dogłębnie, którą czuła pisząc ten utwór (ale może kiedyś o tym opowie). Mam nadzieję, że z singla na singla (i płyty na płytę), zdobędzie liczniejsze grono słuchaczy i zawsze będzie tworzyć to co chce, a nie to co jej narzucą.

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Marzec 2015, 16:03:03 »

Cytuj
Zgadzam się, nie dlatego, że prowadzę o niej stronę, ale dlatego, że tekst jest prawdziwy. Dziewczyna walczyła do końca o swoje, nie dająć narzucić sobie radiowych kawałków wytwórni - dlatego jej debiut trwał tak długo. Piosenka ma sens, teledysk (w którym miałem okazję zagrać) również nie odstaje od całości, ale nie jest przedstawiona sytuacja dogłębnie, którą czuła pisząc ten utwór (ale może kiedyś o tym opowie). Mam nadzieję, że z singla na singla (i płyty na płytę), zdobędzie liczniejsze grono słuchaczy i zawsze będzie tworzyć to co chce, a nie to co jej narzucą.


W którym momencie Cię mozemy zobaczyc ? :)

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Marzec 2015, 17:40:21 »

Cytuj
Zgadzam się, nie dlatego, że prowadzę o niej stronę, ale dlatego, że tekst jest prawdziwy. Dziewczyna walczyła do końca o swoje, nie dająć narzucić sobie radiowych kawałków wytwórni - dlatego jej debiut trwał tak długo. Piosenka ma sens, teledysk (w którym miałem okazję zagrać) również nie odstaje od całości, ale nie jest przedstawiona sytuacja dogłębnie, którą czuła pisząc ten utwór (ale może kiedyś o tym opowie). Mam nadzieję, że z singla na singla (i płyty na płytę), zdobędzie liczniejsze grono słuchaczy i zawsze będzie tworzyć to co chce, a nie to co jej narzucą.


W którym momencie Cię mozemy zobaczyc ? :)

Haha może lepiej wstawie zlepek, bo tak to ciężko:

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Marzec 2015, 21:35:00 »
No faktycznie idealnie pokazane, bo nie do ogarnięcia :) gratuluje!

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Marzec 2015, 22:48:42 »
Zapraszam do galerii zdjęć, w której zagościła całkiem nowa szata graficzna.

http://m-bijan.pl/galeria



Ponownie dziękuję niezastąpionemu PA_BLO!
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2015, 22:51:09 wysłana przez celeBRYTA »

Mathilda

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2015, 20:17:38 »
Co prawda nie znam Marty ale mogę się wypowiedzieć jedynie o wyglądzie strony, który jest niesamowity! Gratulacje dla PA_BLO i dla Was za to, że strona nie upadła i teraz jest OFC :)

Normal people scare me

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: M-BIJAN.PL
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2015, 20:17:38 »