Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Perrie Edwards Polska  (Przeczytany 782 razy)

Caro

  • Gość
Perrie Edwards Polska
« dnia: 20 Kwiecień 2014, 19:22:33 »
Już niedługo otwarcie strony poświęconej wokalistce Little Mix - Perrie Edwards. Na chwilkę obecną zapraszam na twittera strony, który dostarcza najświeższych informacji o Edwards (twitter.com/PerriePolska).

Strona jest już prawie gotowa, więc chętnie wymienię się partnerskimi, elite i top :-)

Dlaczego tylko Perrie? Kocham cały zespół Little Mix ale istnieje już polska strona o dziewczynach, więc postanowiłam otworzyć ją o ulubionej członkini :-) Mam nadzieję, że to nie zniechęci nikogo do odwiedzania. 

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Perrie Edwards Polska
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2014, 19:46:38 »
Już niedługo otwarcie strony poświęconej wokalistce Little Mix - Perrie Edwards. Na chwilkę obecną zapraszam na twittera strony, który dostarcza najświeższych informacji o Edwards (twitter.com/PerriePolska).

Strona jest już prawie gotowa, więc chętnie wymienię się partnerskimi, elite i top :-)

Dlaczego tylko Perrie? Kocham cały zespół Little Mix ale istnieje już polska strona o dziewczynach, więc postanowiłam otworzyć ją o ulubionej członkini :-) Mam nadzieję, że to nie zniechęci nikogo do odwiedzania.

Też ją uwielbiam, pozostałe dziewczyny mniej. Będę odwiedzał ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Perrie Edwards Polska
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2014, 19:46:38 »