Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jula.Fan-Strefa.pl  (Przeczytany 998 razy)

Vegas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Jula.Fan-Strefa.pl
« dnia: 11 Listopad 2013, 21:32:25 »
Co prawda stronę o Juli prowadzę już ponad rok, ale przyznaję się - została zaniedbana :<
Aleeee nigdy nie jest za późno na poprawę, nowa ekipa zebrana, grafika zakodowana, aktualizacja informacji trwa czyli restart :D
Czy są osoby chętne do wymiany elitą? ( ;

// www.JULA.fan-strefa.pl // coming soon //
JULA

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2013, 11:48:08 »
Jeśli chodzi o szablon.. Kodowanie wszystko ratuje, gdyż grafika jest niezmiernie amatorska. Nie podoba mi się bardzo. Jednak kodowanie nadaję temu ciut lepszy efekt. Newsy porządne - to się ceni. A i jeszcze co mnie razi, to te kategorie obrazkowe. Gdyby był napis na nich "Koncerty", "Paparazzi" itp. nie przyczepiłbym się, a tak to nie wszyscy będą wiedzieli o co z tym chodzi.

Aktualizacja: Czat też, nie jest zbyt czytelny. Muszę zaznaczyć bo coś przeczytać.
Ogólnie radziłbym zmienić graficzkę, bo widzę, że ciągle z niej korzystacie. Kiedyś też u niej zamawiałem i zorientowałem się, że szablony wychodzą jej najlepiej jak robi je dla siebie. Nie to, żeby ją urazić czy coś, ale nie podoba mi się jej grafika na innych stronach poza jej.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2013, 11:52:01 wysłana przez celeBRYTA »

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2013, 13:59:20 »
Popieram całą wypowiedź Celebryty.

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopad 2013, 14:57:03 »
Aktualizacja: Czat też, nie jest zbyt czytelny. Muszę zaznaczyć bo coś przeczytać.

Akurat ten problem to zmora większości fansitów, gdzie ważne aby było ładnie, a nie czytelnie :P Ale ogólnie też zgadzam się ze wszystkimi. Pomimo ujednolicenia kolorów, styl jest strasznie rozjechany. Za dużo kształtów, które nic nie mówią.

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopad 2013, 18:31:51 »
Aktualizacja: Czat też, nie jest zbyt czytelny. Muszę zaznaczyć bo coś przeczytać.

Akurat ten problem to zmora większości fansitów, gdzie ważne aby było ładnie, a nie czytelnie :P Ale ogólnie też zgadzam się ze wszystkimi. Pomimo ujednolicenia kolorów, styl jest strasznie rozjechany. Za dużo kształtów, które nic nie mówią.
Being part of something special makes you special

Vegas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2013, 12:49:37 »
Nie, żebym się czepiała, ale sądziłam że to wątek "Promocja strony" a nie "Ocena strony".

@celeBRYTA, grafikę zrobiłam ja, na swoją stronę jak widać. A odnośnie twojego zamawiania u mnie nie będziemy rozmawiać, okej? Dziękuję za reklamę.

Jeśli chcecie wydać opinię na temat mojej pracy, to zapraszam do wątku w 'Grafika' poświęconemu moim pracom, bo tutaj szukam osób chętnych do wymiany elitą. Dziękuję. ;)
JULA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jula.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2013, 12:49:37 »