Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - FuFa

Strony: [1]
1
Zamówienia / Patryk Fuchs - kodowanie pod Wordpress
« dnia: 14 Sierpień 2015, 17:44:38 »
Witajcie! Mam ostatnio dużo wolnego czasu więc postanowiłem, że będę kodował szablony pod Wordpressa. Wykonałem już kilka takich szablonów i myślę, że się nadają :)

Cennik:
Wordpress: 10-20 zł (w zależności od tego jak skomplikowany jest szablon)

Przykłady moich realizacji:
Cena, która jest podana wyżej jest ceną orientacyjną i podlega negocjacjom. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie także szczegóły możliwe do ustalenia.

Kontakt:
Uwaga! Gdy osoba pisząca wykaże się dużą kulturą możliwe jest, że wykonam kodowanie za darmo, ale nic nie obiecuję :)

2
Promocja strony / Fanowski.pl – informacyjny portal o gwiazdach!
« dnia: 29 Lipiec 2015, 00:48:52 »

Fanowski.pl – to nowy informacyjny portal o gwiazdach, ale nie tylko. Informujemy także czytelników o muzycznych i filmowych premierach. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie – wywiady, recenzje, zapowiedzi, aktualności, a to tylko część tego co oferujemy! Znajdziesz nas także na Facebooku, gdzie możesz podsyłać swoje propozycje dot. serwisu i nie tylko. Zaglądajcie do nas! :)

3
Witam,

Pracuję nad nową stroną i problem pojawia się gdy chcę wyświetlać w różnych miejscach wpisy z innych kategorii. Chodzi o coś takiego:


Czyli pod Muzyka będą się wyświetlały wpisy z kategorii Muzyka, pod Teledyski wpisy z kategorii Teledyski itd. Wiem, że da się taki efekt osiągnąć tylko niestety, ale nie mam pojęcia jak.. Mogę liczyć na Waszą pomoc?

4
Promocja strony / MargaretJ.pl - Autoryzowana strona fot. Margaret!
« dnia: 18 Październik 2014, 21:11:01 »

Jeżeli są Ci znane utwory takie jak "Thank You Very Much", "Start a Fire", a może "Tell me how are ya" i interesuje Cię kariera Margaret to ta strona jest stworzona właśnie dla Ciebie! Sprawdź już teraz MargaretJ.pl! Znajdziesz tam najnowsze wywiady, zdjęcia, filmy oraz ciekawostki z życia Małgosi. Sprawdź też naszą galerię (MargaretJ.pl/galeria) gdzie w tym momencie znajduję się ponad 1,570 zdjęć!

Zobacz jak Margaret zaprasza na stronę: https://www.youtube.com/watch?v=B3A3G8XOzps

Strony: [1]