Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Candice

Strony: [1]
1
Promocja strony / SELGOMEZ.PL
« dnia: 15 Luty 2013, 13:12:23 »
Hej wszystkim! :-) Już wkrótce nastąpi otwarcie nowej stronie o Selenie Gomez - SelGomez.pl. Aktualnie jest ona w trakcie tworzenia, ale już zbieram elitę, rodzinne i top, więc chętnie się wymienię :-)

2
Kosz / LucyHale.pl
« dnia: 04 Sierpień 2012, 12:28:30 »
Jeszcze w tym miesiącu powracam z polską stroną o Lucy Hale - LucyHale.pl (wcześniej prowadziłam ją pod adresem Lucy-Hale.com.pl)

W związku z tym chętnie wymienię się rodzinnymi, elitą oraz top affiliates. Strony, które nadal mają Lucy-Hale.com.pl w linkach niech mnie o tym poinformują to chętnie dodam je na LucyHale.pl :-)

3
Gry słowne użytkowników forum / Co myślisz o...?
« dnia: 21 Październik 2011, 23:07:24 »
Gra polega na tym, że jedna osoba podaje jakąś gwiazdę, a osoba poniżej pisze co o niej myśli, np.

Beyonce?

Ma fajny głos.
Michael Jackson?


Nie widziałam jeszcze tutaj tej zabawy, jednak jak już się pojawiła to przepraszam :)

Nina Dobrev?

4
Multimedia / Britney Spears - Criminal
« dnia: 18 Październik 2011, 16:25:22 »
Co myślicie o nowym teledysku Britney do piosenki "Criminal"? Ja czekałam na niego z niecierpliwością, gdyż uwielbiam tą piosenkę! :) No i nie zawiodłam się :)

http://w852.wrzuta.pl/film/71FrkW3BgXW/britney_spears_criminal

5
Muzyka / Selah Sue
« dnia: 27 Wrzesień 2011, 19:01:14 »
Artystka określana jest mianem europejskiej odpowiedniczki Erykah Badu i Lauryn Hill.
Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, proponuje mieszankę najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu. Zachwyciła już Prince'a, który oczarowany jej muzyką, zaproponował jej supportowanie go w Antwerpii, na co oczywiście przystała.

Ponadto w studiu towarzyszyła jej Nneka, produkcyjnie wspomogła ją natomiast Me'Shell NdegéOcello (utwór "Mommy") oraz Cee-Lo Green (duet w "Please"). Większość piosenek Selah Sue napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała, akompaniując sobie na gitarze w wieku piętnastu lat.

Myślę, że najbardziej znanym utworem jest This World, gdyż mogliśmy go usłyszeć w jednej z reklam :)
http://www.youtube.com/watch?v=q4wuf-UvwzE

Moim zdaniem dziewczyna ma niesamowity talent, i mam nadzieję, że wkrótce podbije świat, bo ma naprawdę wspaniały głos <3 A Wy co o niej sądzicie?

6
Przywitaj się / Candice
« dnia: 26 Wrzesień 2011, 18:57:26 »
Witam wszystkich! Jestem Candice, i pochodzę z północy Polski. Moją muzyczną obsesją jest Taylor Momsen, uwielbiam ją za głos i styl. Jestem uzależniona od dwóch seriali - Pretty Little Liars, oraz The Vampire Diaries. Do moich ulubionych aktorek należą: Lucy Hale, Troian Bellisario, Shay Mitchell, Ashley Benson, Nina Dobrev, Emma Watson oraz Eva Longoria, co do aktorów to jest ich trochę mniej: Johnny Depp, Ian Somerhalder, oraz Paul Wesley. Ponadto interesuję się modą, muzyką i grafiką komputerową. W przyszłości chciałabym wyprowadzić się do USA, bądź Australii (nie ja jedna, ale cóż ;).  Posiadam stronę internetową o Lucy Hale http://www.Lucy-Hale.com.pl , którą zawdzięczam Skyler :)
Chętnie odpowiem na każde pytanie :)

Strony: [1]