Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agens

Strony: [1]
1
Promocja strony / Odp: fifthharmonypolska.fan-strefa.pl
« dnia: 04 Sierpień 2017, 18:56:26 »
Dziękuję & cieszę się, że strona przypadła do gustu. :)

2
Promocja strony / fifthharmonypolska.fan-strefa.pl
« dnia: 01 Sierpień 2017, 19:38:36 »
Chciałabym zaprosić wszystkich fanów amerykańskiego girlsbandu - Fifth Harmony - na jedyną, aktywną, polską stronę fanowską! Strona działa już od dobrych kilku miesięcy, aczkolwiek był okres, kiedy nie pojawiało się nic nowego. Jednakże, ten okres już minął. Obecnie nadrabiam zaległości i nie planuję żadnych dłuższych przerw na stronie, więc serdecznie zapraszam. Z chęcią wymienię się elitą, więc jeśli są jacyś chętni to piszcie.  ;)


3
Promocja strony / Horror-story.pl
« dnia: 20 Wrzesień 2015, 18:42:07 »
Witajcie! Chciałabym poinformować Was o tym, iż strona ''Horror-story.pl'' wróciła, jednakże zmieniła się właścicielka - poprzednia po prostu porzuciła stronę. Jak na razie wygląd zostaje ten sam (planuję go zmienić). Wpisy są dodawane na bieżąco. Galeria jest powoli uzupełniana (nie sądziłam, że to zajmuje tak dużo czasu), także wkrótce wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. 5 sezon serialu zbliża się wielkimi krokami, więc można spodziewać się mnóstwa wpisów. Serdecznie zapraszam Was na stronę - mam nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie ją często odwiedzać. :)

Strony: [1]