Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: White Collar  (Przeczytany 2681 razy)

Kalleye

  • Gość
White Collar
« dnia: 06 Luty 2012, 22:47:21 »
Cytuj
"White Collar" to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy zabójczo przystojnego oszusta Neala Caffreya (Matt Bomer) i agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Neal zostaje ponownie złapany przez zdolnego agenta Burke'a po ucieczce z więzienia w poszukiwaniu miłości swojego życia - Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła. Po ucieczce Neal udaje się do ich wspólnego mieszkania, gdzie znajduje jedynie pustą butelkę po winie Bordeaux, która była symbolem ich szczęścia. Tam dopada go agent Burke, któremu czarujący przestępca składa propozycję nie do odrzucenia. Caffrey chce wykorzystać swoje kryminalne doświadczenie, aby pomóc agentom federalnym łapać innych nieuchwytnych przestępców. Z początku nieufny Peter szybko docenia "profesjonalny" wygląd oraz intuicję genialnego kryminalisty, którymi nie mogą się pochwalić inni stróże prawa.

Ogląda ktoś? Ja zaczęłam jakiś tydzień temu i uważam, że jest świetny.
Nie jest specjalnie ambitny, ale mimo wszystko ma coś (choć zapewne powinnam dodać i kogoś) przez co bardzo polubiłam ten serial.

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: White Collar
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2012, 23:15:16 »
Nie oglądałam, ale muszę obejrzeć, bo występuje tam w roli głównej Matt Bomer, który zaciekawił mnie jako aktor po roli Bryce Larkin'a w Chuck'u no i kilku filmowych produkcjach ;-) Widziałam zwiastun, serial zapowiada się świetnie! Szkoda, że teraz będzie trudniej z obejrzeniem go online, albo nawet ściągnięciem.

Kalleye

  • Gość
Odp: White Collar
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2012, 23:26:33 »
Czy ja wiem czy trudniej? pobrałam w 2 dni 3 sezony więc wątpię, że trudniej xD

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: White Collar
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2012, 23:30:59 »
Czy ja wiem czy trudniej?
dokładnie
ja akurat oglądam online i nigdy nie miałam zadnych problemów z ładowaniem sie strony itp

a serial uwielbiam <3




Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: White Collar
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2012, 23:33:31 »
Jeden z fajniejszych seriali ! Mozzie rozwala mnie w każdym odcinku haha

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: White Collar
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marzec 2012, 22:49:40 »
Pierwszy odcinek do mnie nie przemawiał. Co kolejny jestem jeszcze bardziej zafascynowana tym serialem. *.* Jestem w tej chwili przy 7 odcinku. Jedyne czego nie mogę pojąć to to, dlaczego główny aktor - Matt Bomer jest gejem. Za nic w świecie tego pojąć nie mogę :<

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: White Collar
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec 2012, 00:41:47 »
Nadie, PROSZE POWIEDZ, ZE ZARTUJESZ!!!
gejem? boze, i jak ja teraz mam na niego patrzec z takim pożądaniem jak wcześniej? nieee :(

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: White Collar
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Marzec 2012, 01:00:06 »
Nadie, PROSZE POWIEDZ, ZE ZARTUJESZ!!!
gejem? boze, i jak ja teraz mam na niego patrzec z takim pożądaniem jak wcześniej? nieee :(

tak jest gejem i ma 3 dzieci
mnie sie poglad na niego nie zmienił ale pomijajac

filnal 3 sezonu byl siwtny terz trzeba poczekac na 4 sezon




Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: White Collar
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Marzec 2012, 22:08:50 »
Nadie, PROSZE POWIEDZ, ZE ZARTUJESZ!!!
gejem? boze, i jak ja teraz mam na niego patrzec z takim pożądaniem jak wcześniej? nieee :(

Uwierz mi, że mam ten sam problem, gdy patrzę na niego poza serialem. Nie mogłam w to uwierzyć dopóki nie zobaczyłam zdjęcia, gdzie się całuje z jakimś kolesiem. oO' Gdzieś czytałam i tutaj zacytuję: "Raczej nikt nie miał wątpliwości co do jego orientacji". No jednak ja miałam...

A ja dopiero jestem przy 9 odcinku z 1 sezonu. :D

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: White Collar
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Marzec 2012, 05:39:07 »
kaniejka, mi sie pogląd na jego temat nie zmienil, nie mówię o tym. tylko po prostu nie jest dla mnie już taki męski i pociągający jak wcześniej. pogląd a pożądanie to co innego :p

ja też czekam na czwarty sezon. wiadomo kiedy będzie? :)

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: White Collar
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Lipiec 2014, 12:51:53 »
Uwielbiam serial ;-) Właśnie nadrabiam zaległości ;-D Najbardziej ubolewam na tym, że Hilarie Burton nie ma w sezonie 5.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: White Collar
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lipiec 2014, 14:32:37 »
Fajny serial oglądałem kiedyś ale jakoś potem o nim zapomniałem.Chyba 2 ostatnich sezonów nie oglądałem przez to. Wrównam wszystko w odcinkach i powróce do tego bo nawet fajny serial

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: White Collar
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lipiec 2014, 14:32:37 »