Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Amy

Strony: [1]
1
Zamówienia / DouxDesign - grafika
« dnia: 04 Styczeń 2016, 15:41:51 »
Po dłuuuuższej przerwie chciałabym spróbować na nowo z grafiką, trochę poćwiczyć, przypomnieć sobie parę rzeczy. Na razie nieodpłatnie. Przyjmę zamówienia. : )

Przykładowe prace:
http://amyxdd.deviantart.com/

Kontakt:
gg: 53545796
e-mail: amyy1@op.pl
fb: www.facebook.com/douxdesign

2
Grafika / Prace Amy
« dnia: 08 Grudzień 2014, 14:38:24 »
Usunęłam poprzedni wątek.
Zaczynam od początku. : ) Chcę zmienić szatę graficzną na http://douxdesign.pl/. Zrobiłam nagłówek i chcę Was właśnie zapytać czy Wam się podoba? Czy może coś zmienić?Tam gdzie to kółko brązowe to będą miniaturki prac dodanych do portfolio.

3
Promocja strony / DouxDesign.pl
« dnia: 01 Kwiecień 2014, 16:46:55 »
Jestem w trakcie generalnego remontu mojej strony z designem. Zmiana adresu, szaty graficznej, etc. Możliwe, że uda mi się z tym wszystkim wyrobić do świąt Wielkanocnych. ( : A w między czasie chciałabym zapytać czy jest ktoś chętny wymienić się ze mną rodzinnymi, elitą lub top? : D ( dodam po otwarciu strony, o którym na pewno poinformuję )


Edit.
JUŻ OTWARTE!

4
Próbuję dodać zdjęcia do galerii na stronie z cba.pl, ale niestety pojawia mi się komunikat, że nie można utworzyć miniatury lub zdjęcia... Miał ktoś może kiedyś taki problem? Albo umiałby ktoś pomóc? : c


5
Kosz / Timberlake.fan-strefa.pl
« dnia: 14 Czerwiec 2012, 12:24:51 »
Niedługo, bo w czerwcu, planuję otworzyć pierwszą ( z tego co wiem ) polską stronę o Justinie Timberlake'u!  Jeśli jest ktoś chętny wymienić się elitą, top affilates, czy też rodzinnymi niech pisze a ja z chęcią dodam. ( :

Rodzine:
- http://jessiej.pl/
- http://nicki-minaj.fan-strefa.pl/

Elita:
- http://mandymoore.fan-strefa.pl
- http://lanadelrey.fan-strefa.pl
- http://britney24.pl/

Top:
- http://rachel-bilson.pl
- http://MileyRayCyrus.pl
- http://HoneyWeb.pl

6
Rozwiązane problemy / Error w ostatnio dodanych zdjęciach
« dnia: 13 Czerwiec 2012, 17:55:21 »
Jak pozbyć się errora w ostatnio dodanych zdjęciach? Wszystko robię tak jak zawsze, mam kod w headerze w stylach, wgrałam cpmfetch na serwer, i wyskakuje mi taki błąd: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=HXDR  Co mam zrobić?

8
Dyskusja ogólna / Kopiowanie na fan strefie - dyskusja ogólna
« dnia: 17 Marzec 2012, 19:07:49 »
OD Skye: Temat zaczął się od  niemiłego odkrycia: http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,2527.0.html   Ta oto osoba udostępniła cudzy kod, mówiąc, że jest jej i w dodatku pozwoliła go edytowac innym. Czy to jest fair?  No i zaczęła się ożywiona dyskusja...

Strony: [1]