Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Haymitch

Strony: [1]
1
Skrypty / Slider w poście?
« dnia: 20 Styczeń 2017, 14:38:26 »
Cześć w 2017 - żyjecie jeszcze? :)
Jeśli tak, to może dacie radę mi pomóc z ogarnięciem czegoś na wzór slidera w poście. O co chodzi mi dokładnie? Ano, chciałbym żeby na mojej stronie niektóre posty (np. "10 najlepszych filmów miesiąca") wyświetlane były podobnie jak tutaj - http://www.serialowa.pl/140894/serialowe-rozczarowania-2016/, czyli żeby był post i z tego postu każde zdjęcie przenosiło do osobnego "podpostu" z kolejnym wpisem, wiecie o co chodzi?
Znacie może jakąś wtyczkę do WP? Korzystam z szablonu dostępnego w sieci, więc mogę śmiało się na takich wtyczkach opierać. :-)

Pozdrawiam,
H.

2
Kodowanie / Kodowanie obrazków w jednym rzędzie
« dnia: 16 Maj 2015, 16:29:21 »
Hej!
Tworzę właśnie nowy szablon dla mojej strony i w związku z tymi nowymi reklamami postanowiłem znaleźć dla niej odpowiednie miejsce.
Powiedzcie, jakie kody wstawić do header.php w WordPressie, by: po lewej znalazło się zdjęcie, w środku znalazła się reklama (i tu potrzebny mi jeszcze dodatkowy kod) i by po prawej znalazło się kolejne zdjęcie. Macie jakieś pomysły? Wrzucam załącznik, by jaśniej Wam to przedstawić. :)
<nagłówek mam już zakodowany tylko stoję z pracą przy tym poniżej>

3
Pomoc / Problem z favicon
« dnia: 23 Lipiec 2014, 14:25:09 »
Cześć,
dziś rano jak wszedłem na moją stronę (divergent.fan-strefa.pl) pojawiła się favicona Coppermine na WordPressie i Coppermine zamiast zwykłej białej. Próbowałem ją zmienić wchodząc przez edytor i zmieniając tam (nie jestem pewien czy zrobiłem to dobrze) ale favicona się nie zmieniła. Zrobiłem nawet specjalna favicone 16x16 żeby wszystko pasowało i dalej nic. Możecie mi jakoś poradzić?  :-\

Strony: [1]