Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Admin

Strony: [1] 2 3
1
Ogłoszenia / Nowy system reklamowy
« dnia: 11 Maj 2015, 19:43:42 »


Chcielibyśmy poinformować naszych użytkowników, że dziś został wprowadzony nowy system reklamowy odpowiedzialny za automatyczne dodawanie reklam do stron użytkowników.

Z racji tego, że rozpoczęliśmy współpracę z nową agencją reklamową (Goldbach Audience), nie mogliśmy dalej używać reklam z opcją zamknięcia. Nowy system dodaje automatycznie reklamę nad treścią strony.

W przypadku gdy szablon strony jest tak skonstruowany, że reklama lub strona źle się wyświetla, użytkownik może zdefiniować miejsce w którym reklama będzie wyświetlała się w lepszy sposób.

Reklama musi być umieszczona w topie strony (aby była widoczna bez użycia paska przewijania) dlatego sugerujemy dodawanie reklamy np. pomiędzy topem, a treścią strony.

Przykładowe strony na których użyto tag [[reklama]]: http://beyonce.com.pl, http://selena-gomez.pl, http://hungergames.pl .

Aby dodać reklamę w ten sposób należy umieścić tag: [[reklama]] na końcu kodu w pliku header.php (w przypadku wordpressa) oraz przed {GALLERY} w pliku template.php w przypadku galerii coppermine.

W przypadku wykrycia naruszeń związanych ze złym umieszczeniem reklamy (np. na samym dole strony lub w innym niedozwolonym miejscu), będzie blokowana możliwość używania taga [[reklama]] lub blokowane konto. W razie pytań prosimy o kontakt na admin[malpa]fan-strefa.pl.

2
Ogłoszenia / Fan-Strefa.pl powraca!
« dnia: 23 Październik 2013, 21:56:17 »
Długo mnie tu nie było za co z góry przepraszam. Fan-Strefa.pl powróciła - http://fan-strefa.pl :) Jeśli jesteś koderem lub grafikiem i chcesz z nami współpracować to zapraszam do kontaktu.

3
Ogłoszenia / Poszukujemy grafików
« dnia: 23 Luty 2013, 12:24:17 »
Poszukujemy zdolnych grafików, którzy chcieliby współpracować z Fan-Strefa.pl. Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowy wygląd i znajdzie się tam zakładka na której będą polecane strony osób wykonujących grafiki, kodujących strony itp. Chodzi o to, że bardzo dużo osób chciałoby otworzyć fansite ale nie wiedzą jak się za to zabrać. My jako hosting instalowalibyśmy im skrypty (wordpress i coppermine), a grafikę i kodowanie mogliby zamówić na stronach polecanych przez nas.

W tej chwili mamy już dwie strony, które są zainteresowane współpracą:
http://retrocreatives.com
http://creativedezign.pl

Czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych w tym topicu.

4
Ogłoszenia / Zablokowane konta
« dnia: 27 Wrzesień 2012, 12:37:52 »
Jestem w trakcie sprawdzania wszystkich stron pod kątem przestrzegania regulaminu. Sporo Waszych stron jest nieaktualizowanych przez co posypały się blokady kont. Osoby, których konta zostały zablokowane proszone są o kontakt ze mną.

5
Ogłoszenia / Wirusy na stronach
« dnia: 18 Sierpień 2012, 11:38:58 »
Zapewne zauważyliście na swoich stronach ostrzeżenie o wirusach. Problem wynika z reklam zapasowych których używamy. Zgłosiliśmy już to do firmy z która współpracujemy i podziękowaliśmy im za współpracę. Problem polega na tym, że jest weekend i wiadomość odczytają prawdopodobnie dopiero w poniedziałek i wtedy usuną swój kod. Gdy on zniknie trzeba będzie zgłosić stronę do ponownej weryfikacji przez google aby info o wirusie zniknęło. Przepraszamy za niedogodności. Nie spodziewaliśmy się, że mogą oni serwować reklamy z wirusami.

6
Ogłoszenia / Zmiana serwera - migracja kont użytkowników
« dnia: 10 Sierpień 2012, 17:04:35 »
Chciałbym poinformować że trwa migracja kont serwera s1 na nową (lepszą) maszynę z większymi dyskami. Jest to spowodowane kończącym się miejscem na dysku poprzedniego serwera. Migracja potrwa jeszcze kilka dni. Czasami możliwe będą krótkie przerwy w działaniu Waszych stron lub po prostu strony będą się wolniej wczytywać, co część z Was już zauważyła. Ze swojej strony mogę dodać, że zmiana serwera była nieunikniona gdyż na tym serwerze znajduje się spora liczba kont, których zużycie dysku wynosi prawie 100gb. Rekordziści zajmują 170gb powierzchni dysku :) Do przeniesienia mamy w sumie prawie 1,5TB danych  :o

7
Pomoc / Wirus na fastonlineusers.com
« dnia: 06 Sierpień 2012, 15:29:29 »
Właśnie zauważyłem, że strona fastonlineusers.com ma wirusa, a sporo osób używa skryptu online z tej strony przez co na Waszych stronach może wyświetlać się info o wirusie w google chrome. Proponuję zmienić skrypt na inny.

8
Zauważyłem ostatnio, że dzięki używaniu tagów wordpressa strona pojawia się w wynikach wyszukiwania google na bardzo wysokich pozycjach. Nie wiem czy ktoś z Was używa tagów ale radzę spróbować gdyż dzięki temu Wasza strona może być częściej odwiedzana. Oto co należy zrobić:

1. W sidebarze zróbcie sobie miejsce z napisem TAGI (może być na samym dole sidebara).
2. W miejscu gdzie mają się one wyświetlać wstawcie taki kod: <?php wp_tag_cloud(''); ?>
3. W swoich postach lub w ostatnio dodanym poście wpiszcie słowa kluczowe (oddzielone przecinkami) po których chcielibyście aby ludzie znajdowali Was w wyszukiwarce google. Przykładowo: miley cyrus, zdjęcia miley cyrus, galeria miley cyrus, biografia miley itp.
4. Po około tygodniu sprawdźcie czy Wasza strona znajduje się w wynikach wyszukiwania po frazach, których użyliście.
5. Aby przyśpieszyć indeksację strony możecie zgłosić ją przez https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url (trzeba mieć założone konto google).

Jeśli to komuś pomoże to proszę o informację w tym temacie :)

9
Ogłoszenia / Automatycznie doklejane reklamy
« dnia: 07 Kwiecień 2012, 15:30:52 »
W związku z tym, że coraz więcej użytkowników zapomina wstawiać wymaganą przez nas reklamę, mamy zamiar wprowadzić na fan-strefie automatycznie doklejane reklamy (z opcją zamknięcia). Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim pomyśle. Dodam, że dzięki specjalnemu skryptowi reklamy nie pojawiałyby się w nieporządnych miejscach takich jak np. Kokpit (wp-admin). Skrypt doklejałby również link Host: Fan-Strefa.pl na każdej podstronie, który jest również wymagany, a którego bardzo duża ilość użytkowników nie wstawia. Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.

10
Ogłoszenia / Problem ze spamem
« dnia: 21 Luty 2012, 17:25:25 »
Chcielibyśmy poinformować, że z niektórych Waszych kont był wczoraj wysyłany SPAM. Prawdopodobnie jest to sprawka wirusa, który jest na Waszych komputerach. Tym osobom z których wychodził SPAM zmieniliśmy hasła do FTP i DA dlatego jak ktoś ma problem z dostaniem się na swoje konto to proszę o wiadomość na admin(@)fan-strefa.pl. Zalecamy przeskanowanie Waszych komputerów dobrym programem antywirusowym np. tym - link oraz zaprzestanie używania programu total commander lub usunięcie zapisanych w nim haseł.

11
Ogłoszenia / Nowa wersja coppermine - upgrade wymagany!
« dnia: 13 Styczeń 2012, 13:04:01 »
W sieci pojawiła się najnowsza wersja Coppermine (1.5.18), która posiada wiele poprawek w stosunku do poprzednich wersji. Osoby, które używają wersji 1.5.16 lub starszej powinny ze względów bezpieczeństwa wykonać aktualizację skryptu tak szybko jak to możliwe. Więcej o nowej wersji można przeczytać tutaj.

12
Ogłoszenia / Nowy wygląd serwisu Fan-Strefa.pl
« dnia: 01 Grudzień 2011, 15:47:22 »
Na stronie pojawiła się nowa wersja Fan-Strefa.pl. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Wam do gustu. Czekamy na wasze sugestie i opinie w komentarzach i na forum. Za nowy layout dziękujemy Skye :) W sidebarze znajdziecie głosowanie na stronę miesiąca oraz możliwość dodawania newsów na stronę główna Fan Strefy. Kilka rzeczy jest jeszcze do poprawienia i dodania ale zrobimy to w najbliższych dniach. :)


13
Informacje / Wasz newsy na stronie głównej Fan-Strefa.pl
« dnia: 16 Listopad 2011, 15:51:36 »
Chciałbym się dowiedzieć czy bylibyście zainteresowani możliwością umieszczana newsów np. o aktualizacjach na Waszych stronach czy też informacjami o zmianie wyglądu itp. na stronie głównej fan strefy. Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle  8)

14
Ogłoszenia / Aktualizacja regulaminu hostingu Fan-Strefa.pl
« dnia: 25 Sierpień 2011, 16:46:36 »
Chciałbym poinformować wszystkich użytkowników o aktualizacji regulaminu hostingu. Proszę wszystkich o zapoznanie się z nowym punktem (#4).

15
Ogłoszenia / Ważny komunikat - aktualizacja wordpress cz. 2
« dnia: 27 Maj 2011, 12:29:39 »
Po raz kolejny Wordpress ma bugi/dziury.... Proszę o jak najszybszą aktualizację wszystkich wordpressów na Waszych kontach do wersji 3.1.3.

Strony: [1] 2 3