Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Madney ART  (Przeczytany 7294 razy)

Calvin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Marzec 2013, 13:45:26 »
Aha czyli jak każdy robi to znaczy że to powinno tak być? - Dla mnie dziwne wytłumaczenie że kuzynka robiła jak jesteś pod grafiką podpisana... Poza tym ten szablon i tak jest porażką nic tam nie widać (na moim ekranie).

I tak jest na F-S że ktoś zrobi i ktoś też musi. Jak nie kradną to zżynają pomysły...
to jeszcze raz.. Deds to DZIEWCZYNA, a Madney to CHŁOPAK.. tak ciężko zapamiętać?

Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Kwiecień 2013, 09:56:59 »
http://emmaroberts.pl/ - Nowa praca online (grafika). Chodź przyznam robiona, bardzo, bardzo dawno temu ;)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Kwiecień 2013, 11:26:58 »
mi ta praca się bardzo podoba!
powoli jestem już ciekawa jak zaszalejesz z pracą na S-Gomez.pl :P

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Kwiecień 2013, 08:42:58 »
Moją opinię może znasz albo nie, ale cuuuudne<3

we will always love you Cory ♥

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Kwiecień 2013, 16:46:48 »
Aaaa, zakochałam się! Jedyny malutki minus - praca jest taka delikatna, a te ramki w kolorze brązowym psują tą delikatność. Ale tak czy owak grafika śliczna!

Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Kwiecień 2013, 17:33:25 »
Praca świetna, brak słów ;-)

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Kwiecień 2013, 20:05:23 »
Praca świetna, brak słów ;-)

Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Maj 2013, 20:07:49 »
Nowa praca online - TheWanted.pl :)  - Grafika.

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Maj 2013, 21:49:43 »
ty wiesz, że kocham twe prace ♥

we will always love you Cory ♥

Amy

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • fb.com/DouxDesign
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Maj 2013, 12:51:07 »
Śliczne. ( :




Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Maj 2013, 16:08:44 »
Jak dla mnie zero oryginalności grafika widać że robiona na szybko + te slidy w bocznym panelu są prawie imitacja teledysków z onedirection.pl widzę że jak ktoś tręd rzuci tręd i każdy go zjada. Z tego co wiem własnie to wymyślił Evan i już każdy to robi... Kolory mało oryginalne. Ikony wpisu jak w starym szablonie onedirection.pl... Nie podoba mi się jak dla mnie to wygląda jak mało dopracowana praca Aishy. Nie będę słodził bo nie ma po co jak mi się nie podoba.

(Nie naskakujcie na mnie mam prawo do własnego zdania więc je wyrażam...)


Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Maj 2013, 16:13:53 »
Jak dla mnie zero oryginalności grafika widać że robiona na szybko + te slidy w bocznym panelu są prawie imitacja teledysków z onedirection.pl widzę że jak ktoś tręd rzuci tręd i każdy go zjada. Z tego co wiem własnie to wymyślił Evan i już każdy to robi... Kolory mało oryginalne. Ikony wpisu jak w starym szablonie onedirection.pl... Nie podoba mi się jak dla mnie to wygląda jak mało dopracowana praca Aishy. Nie będę słodził bo nie ma po co jak mi się nie podoba.

(Nie naskakujcie na mnie mam prawo do własnego zdania więc je wyrażam...)
przyczepię się do tych slidów. kodowałam tą stronę jeszcze przed slidami Aishy, więc trochę zejdź z tej strony. możliwe, że Evan był pierwszy ale nie zgapialiśmy tego na żywca. mi grafika się podoba i wielu osobom pewnie też. gdzie ty tu widzisz Aishę? grafika w ogóle nie przypomina tego co teraz jest na od.pl więc po co porównujesz?

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Maj 2013, 16:56:53 »
Kamil tu akurat trochę obronię Madney bo nie widzę jakiegoś podobieństwa do moich prac jeśli już miałbym się czepić to czepiłbym się prędzej nowego designu Ally na http://ewelina-lisowska.com ale to też jest tak że kopii nigdy nie da się uniknąć, często dzieje się to przypadkowo i już do tego przywykłem. Szczerze mówiąc mam to gdzieś chyba, że ktoś serio skopiuje mnie po całości.

Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #43 dnia: 20 Maj 2013, 17:09:02 »
KAMIL MNIE PO PROSTU NIE LUBI - i zawsze się przyczepi, da się przywyknąć a o ORYGINALNOŚCI to lepiej żeby się nie wypowiadał, jego stare prace jeszcze krążą w sieci. @Evan sęk w tym że praca na TheWanted.pl wykonana przeze mnie była już w LUTYM (na przełomie lutego, nie pamiętam) czyli wcześniej była wykonana od tej na E-L.pl (którą widzę pierwszy raz) a dopiero teraz jest online.

@Camille czekam na twoje dalsze wymysły i porównania. Które szczerze nie robią na mnie wrażenia.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Maj 2013, 17:32:03 »
KAMIL MNIE PO PROSTU NIE LUBI - i zawsze się przyczepi, da się przywyknąć a o ORYGINALNOŚCI to lepiej żeby się nie wypowiadał, jego stare prace jeszcze krążą w sieci. @Evan sęk w tym że praca na TheWanted.pl wykonana przeze mnie była już w LUTYM (na przełomie lutego, nie pamiętam) czyli wcześniej była wykonana od tej na E-L.pl (którą widzę pierwszy raz) a dopiero teraz jest online.

@Camille czekam na twoje dalsze wymysły i porównania. Które szczerze nie robią na mnie wrażenia.

Ja akurat porównywałem E-l.com do moich prac XD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Madney ART
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Maj 2013, 17:32:03 »