Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Polska a Euro 2012  (Przeczytany 15201 razy)

Kalleye

  • Gość
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Czerwiec 2012, 20:43:21 »
Dlaczego nie ma koko? XD

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Czerwiec 2012, 23:09:12 »
no nie. to już sobie pograliśmy. strasznie dziś grali.
MileyRayCyrus.pl

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #62 dnia: 16 Czerwiec 2012, 23:33:08 »
E tam. Pięknie grali w 1. połowie. W 2. już gorzej.. Ale i tak jestem dumna!

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Czerwiec 2012, 20:48:36 »
przegrali i trudno ale i tak trzeba być dumnym, oby wygrał najlepszy. tylko szkoda tych wszystkich fanów, dziwne, że przed meczem Polski było tak dużo fanów naszej drużyny a zaraz po tym jak przegrali nagle wszyscy się odwrócili.

Ally

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Czerwiec 2012, 21:15:05 »
Ja wczoraj byłam na Strefie Kibica w Poznaniu i dopingowałam naszych nawet w ostatnich minutach. To co pokazali w 20 pierwszych minutach to było coś pięknego... I nigdy nie zapomnę tych emocji, które mi towarzyszyły wczoraj podczas meczu.

Powinniśmy być dumni z naszych, bo pokazali klasę, po prostu w tym meczu im nie poszło i tyle. Niedługo mistrzostwa świata i miejmy nadzieję, że tym razem im się powiedzie : )

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Czerwiec 2012, 21:22:47 »
Na początku narzekałam, ale kiedy zobaczyłam otwarcie Euro zdałam sobie sprawę z tego jak wielka jest to uroczystość. Każdy mecz oglądałam z zapartym tchem, najlepszy był ten z Rosją. uważam, że nasi dali z siebie wszystko, a więcej pokażą na mistrzostwach w Brazylii, z innym trenerem. mamy naprawdę świetną kadrę znakomitych piłkarzy i przystojniaków. Jeśli chodzi o pamiętne rzeczy - rozpoczęcie Euro, hymn odśpiewany przed kibiców podczas meczu  Rosją, ogromne stref kibica, po meczu z Czechami brak żalu do piłkarzy ( w większości) piosenka Polacy! Nic się nie stało i to jak piłkarze dziękowali kibicom. Euro sprawiło, że stałam się ogromnym fanem piłki nożnej, pierwsze 5 dni oglądałam każdy mecz i praktycznie od tego zależał mój 'grafik'. Dodatkowo, poprzez samo oglądanie moja gra znacznie się polepszyła (to dzięki piłce Tango 12, która jest świetna do gry). Najfajniejsze było to, że mecze były okazjami do częstych spotkań ze znajomymi, pierwszy weeekend praktycznie spędziłam poza domem. Gdyby tylko ie było PZPNu to wszystko wyglądąłoby zupełnie inaczej. Ja nie mam naszym nic do zarzucenia, jestem z nich dumna, a Ci ktrzy ich wyzywają, niech sami wejdą na boisko!
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2012, 21:27:12 wysłana przez Ellie »

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #66 dnia: 19 Czerwiec 2012, 15:57:01 »
Być może niektórzy z Was źle mnie zrozumieli. :) To nie jest tak, że przegrali i od razu mówię, że są najgorsi i takie tam głupoty. Bo nie są i wcale tak nie uważam. Po prostu stwierdziłam, że źle zagrali. Nawet jeśli wygraliby ten mecz, to i tak uważam, że nie pokazali nam tego co pokazali w spotkaniu z Rosją. Mimo, że przegrali, to i tak jestem z nich dumna. Jak większość z Was. : D
MileyRayCyrus.pl

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Czerwiec 2012, 22:08:15 »
Być może niektórzy z Was źle mnie zrozumieli. :) To nie jest tak, że przegrali i od razu mówię, że są najgorsi i takie tam głupoty. Bo nie są i wcale tak nie uważam. Po prostu stwierdziłam, że źle zagrali. Nawet jeśli wygraliby ten mecz, to i tak uważam, że nie pokazali nam tego co pokazali w spotkaniu z Rosją. Mimo, że przegrali, to i tak jestem z nich dumna. Jak większość z Was. : D

To nie było odniesienie do Ciebie, tylko do tych któzy od razu po nich jada, odczepili flagi itd. Wielcy patrioci. I tak jestesmy klepsi niż Rosjani, którzy chcieli bobrzucić sowich jajkami i maka, bo to wstyd :D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Polska a Euro 2012
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Czerwiec 2012, 22:08:15 »