Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Pretty Little Liars  (Przeczytany 20037 razy)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #150 dnia: 21 Kwiecień 2012, 14:25:00 »
Premiera trzeciego sezonu serialu już w czerwcu :) Co do zakończenia 2 serii PLL, to gdyby wyjawili kim jest prawdziwy "A" to serial na pewno straciłby część oglądalności, dlatego nie dziwię się, że wyjawili tylko jego wspólnika.
A może Mona została po prostu wrobiona? Kto wie czy tak naprawdę jest w drużynie "A".

może nie wrobiona, lecz przymuszona? ;> zagrozili jej i musiała to zrobić :p
chce już 3 sezon!

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #151 dnia: 21 Kwiecień 2012, 15:06:35 »
Premiera trzeciego sezonu serialu już w czerwcu :) Co do zakończenia 2 serii PLL, to gdyby wyjawili kim jest prawdziwy "A" to serial na pewno straciłby część oglądalności, dlatego nie dziwię się, że wyjawili tylko jego wspólnika.
A może Mona została po prostu wrobiona? Kto wie czy tak naprawdę jest w drużynie "A".

może nie wrobiona, lecz przymuszona? ;> zagrozili jej i musiała to zrobić :p
chce już 3 sezon!

Ja też! Na szczęście nie musimy czekać do września jak na pozostałe seriale ;3

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #152 dnia: 21 Kwiecień 2012, 15:12:30 »
może nie wrobiona, lecz przymuszona? ;> zagrozili jej i musiała to zrobić :p
chce już 3 sezon!

Ja też! Na szczęście nie musimy czekać do września jak na pozostałe seriale ;3
Nie wytrzymałabym do września !!! Mam tylko nadzieję, że w połowie emisji nie zrobią żadnej przerwy.

Smiley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #153 dnia: 23 Kwiecień 2012, 16:12:05 »
Premiera trzeciego sezonu serialu już w czerwcu :) Co do zakończenia 2 serii PLL, to gdyby wyjawili kim jest prawdziwy "A" to serial na pewno straciłby część oglądalności, dlatego nie dziwię się, że wyjawili tylko jego wspólnika.
A może Mona została po prostu wrobiona? Kto wie czy tak naprawdę jest w drużynie "A".

może nie wrobiona, lecz przymuszona? ;> zagrozili jej i musiała to zrobić :p
chce już 3 sezon!
Haha, no tak, o to mi chodziło tylko wyraziłam się niejasno :D

Fellie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #154 dnia: 14 Sierpień 2012, 20:16:12 »
Uwielbiam ten serial!! (:
poza kontrolą widzę kres skoro ciebie nie ma obok, nie ma łez, nie ma słów, które bolą.

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #155 dnia: 27 Sierpień 2012, 17:40:15 »
powstanie spin-off serialu
Pretty Dirty Secrets będzie serialem internetowym akcja będzie sie toczyć w sklepie z kostiumami
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2012, 18:31:06 wysłana przez `kaniejka »




Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #156 dnia: 29 Sierpień 2012, 15:42:20 »
UWAGA, SPOILERY!

Oglądaliście już dwunasty odcinek trzeciego sezonu? Jak dla mnie, trzymał w napięciu aż do samego końca, ale to było wiadome, w końcu kolejny dopiero za jakieś pół roku...

Szczerze mówiąc, Toby od zawsze był dla mnie dziwny i podejrzany, dlatego jestem tylko trochę zaskoczona faktem, iż współpracuje z Moną. Jednak to Jenna wydawała mi się bardziej prawdopodobna, ale to był najwyraźniej specjalny zabieg twórców najwyraźniej :)

Co do morderstwa Mayi - obrót spraw bardzo mnie zaskoczył i mi się podobał. Scenarzyści postarali się, nie ma co! Nate to nie Nate, ciężko było się domyślić czegokolwiek.

Jestem ciekawa Waszych opinii! ;)

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #157 dnia: 29 Sierpień 2012, 22:33:19 »
UWAGA, SPOILERY!

Szczerze mówiąc po tej scenie w łóżku nawet bym się nie domyśliła, że Toby może pomagać Monie, bo dla mnie to było oczywiste, że naprawdę kocha Spencer, a tu okazuje się, że ona w pierwszym sezonie jednak miała rację co do niego...
Co do Nate'a, to według mnie był on od samego początku jakiś podejrzany, ale ja sama bym go nie podejrzewała o śmierć Mayi. Pewnie dlatego, że udawał jej kuzyna.

W sumie to ja nie wiem co mam myśleć po tym odcinku. Wierzę, że z Calebem będzie wszystko w porządku, jednak nadal nie rozumiem jak to wszystko się stało.

No i tak właściwie to wieść kim jest A jakoś mnie zdziwiła. Jakoś tak szybko to wyjawili, że aż nie chce mi się wierzyć, że to Mona ciągnie za sznurki i nie jest pomocnicą prawdziwego A.

Sprawa Ezry z Arią mnie lekko denerwuje, zwłaszcza ta Maggie. Pojawiła się znikąd i mąci.

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #158 dnia: 29 Sierpień 2012, 23:25:13 »
Co do tego jak to się stało z Calebem pewnie chodzi Ci o to jak został ranny, skoro było pokazane że odkłada broń i przytula Emily. Cóż troche to skopali bo mogli nam tą scenę pokazać, ale Bryan Holdman wytłumaczył na swoim twitterze, że w momencie kiedy Caleb odkładał broń Nate wciąż jeszcze się ruszał i to właśnie on go postrzelił, a potem no to się wykrwawił

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #159 dnia: 18 Wrzesień 2012, 20:12:32 »
Co do tego jak to się stało z Calebem pewnie chodzi Ci o to jak został ranny, skoro było pokazane że odkłada broń i przytula Emily. Cóż troche to skopali bo mogli nam tą scenę pokazać, ale Bryan Holdman wytłumaczył na swoim twitterze, że w momencie kiedy Caleb odkładał broń Nate wciąż jeszcze się ruszał i to właśnie on go postrzelił, a potem no to się wykrwawił

na jakimś forum wypatrzyłam obrazek z tej sceny i tam na przybliżeniu było widać cień jakieś stojącej postaci i według nich to był -A, ale to według mnie mało prawdopodobne. A Nate? Ja byłam pewna, że był już martwy, więc nawet o nim nie myślałam, ale ciekawi mnie to strasznie kto postrzelił Caleba :D Szkoda, że następny odcinek dopiero za miesiąc, a później chyba w styczniu, ale nie jestem pewna na 100% :P

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #160 dnia: 18 Wrzesień 2012, 20:16:06 »
to jest potwierdzone że to nate go postrzelił

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #161 dnia: 18 Wrzesień 2012, 20:37:16 »
coooo?! :O

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #162 dnia: 18 Wrzesień 2012, 21:38:49 »
przecież napisałam wcześniej że Bryan Holdman potwierdził to na twitterze, on zajmuje sie pll

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #163 dnia: 20 Listopad 2012, 19:05:40 »
serial zaczyna nudzić, przypomina mi już "Gęsią Skórkę" ze starego Fox Kids [Jetix, Disney XD]

Viridiana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • mój tumblr
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #164 dnia: 22 Listopad 2012, 19:36:33 »
serial zaczyna nudzić, przypomina mi już "Gęsią Skórkę" ze starego Fox Kids [Jetix, Disney XD]
pod jakim przepraszam bardzo względem?
you smile at the hope they call despair

kiedyś sobie byłam Kalleye :P

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #164 dnia: 22 Listopad 2012, 19:36:33 »