Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Grafika Smash!  (Przeczytany 892 razy)

Smash

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Grafika Smash!
« dnia: 09 Grudzień 2012, 15:11:50 »
Hej:) Dopiero zaczynam, chce wam zaprezentować moją (nie tak nową) prace z Laną Del Rey
http://i49.tinypic.com/1zvefqu.png < - - - Oceńcie szczerze. Czego brakuje?

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Smash!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2012, 17:16:44 »
Przypomina mi strasznie zagraniczny styl :) Ogólnie praca w porządku, zmieniłabym akcję ze zdjęcia, bo jest okropna, no i zmniejszyłabym cienie :)

we will always love you Cory ♥

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Grafika Smash!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2012, 23:15:28 »
Ze względu na to, że dopiero zaczynasz to pozwolę sobie na delikatniejsza ocenę :) rozumiem, początki xD
- elementy na pracy są zbyt wyraziste, chodzi mi o ostre zakończenie obrazków, bloczków itp. staraj się aby było to subtelniejsze, nie rób niepotrzebnie cienia, obrysów bo to tylko w tym przypadku sprawiło iz kompletnie nie było to spójne z pozostałymi elementami,
- co do tła, to jeżeli chcesz wykorzystac texturę, to warto aby była ona tak obrobiona/wtopiona by nie kończyła się tak gwałtownie, mogłaby sie stopniowo wtapiać w kolor tła aby im niżej schodząc była bardziej spójna,
- kolorystyka głównego zdjęcia, za ciemna, praca ma bardzo pastelowe kolory, zaś główne zdjęcie jest przeciwieństwem reszty,
- pobaw się cieniem, jeżeli stosujesz go w adresie strony, nie bój się bawić suwaczkami w cieniach, to tylko poprawi ułożenie i wygładzenie/wyrazistość cienia względem napisu
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Grafika Smash!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2012, 23:15:28 »