Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: blogostrony.  (Przeczytany 5738 razy)

Abbey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Grudzień 2011, 20:45:05 »
Szczerze to muszę przyznać, że to było już od x czasu. Nie pamiętam dokładnie ale ja jak zaczęłam urzędować na blogach onet to Yasmine już takie szablony robiła i później coraz częściej widziałam takie szablony na blogach.

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień 2011, 16:27:12 »
Nienawidzę. Ostatnio miałam aferę bo skopiowali cały szablon z mojej strony.

hahaha, mnie to bawi gdy widzę u nich na nagłówkach nawigację, której nie można nawet kliknąć ;) a o panelu bocznym już nie wspomnę ... wstawiają tam zlepione obrazki na których jest np. button bloga z prośbą o wstawienie ... helloł ja nie wiedziałbym czy mam ten button wycinać czy tez wstawić cały obrazek xD
Dokładnie.

Shaverce

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Grudzień 2011, 19:02:09 »
całe szczęście, że ten styl już umiera ;D teraz widziałam, że coraz więcej blogów stawia na minimalizm i na "blogowy" wygląd ;D

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Grudzień 2011, 21:33:34 »
Pamiętam, że kiedy ja miałam bloga na onet.pl (to było coś rok temu) to raczej stawiano (a może tylko w obrębie moich znajomości xd) na minimalizm, nagłówek + kolory i dobrane czcionki, tyle. Chociaż zdarzało się, że wchodziłam na bloga i wczytywał się pół godziny, bo wszystkie części "pokrojonego" szablonu musiały się włączyć.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Grudzień 2011, 22:12:41 »
I całe szczęście, że styl zmienia się i powraca do korzeni bo samo blogowanie to skupianie się na słowie a nie na wyglądzie strony, który często na onecie odrzuca.
Do you want more?


Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Styczeń 2012, 21:44:04 »
Wejdźcie sobie na bloga demi-lovato.blog.onet.pl to stary blog Juni & Yasmine. Na nim ten lay był inny, faktycznie były odnośniki, a nie jeden obrazek na cały sidebar. Ja osobiście, kiedy prowadziłam blogi, wolałam tą tradycyjna metodę. Owszem czasami lubiłam zaszaleć i dodawałam, sobie obrazek jako tytuł ramki, ale że jestem leniuszkiem nie chciało mi się tego robić, bo za dużo  z tym zabawy :) Ale zgadzam się z powyższymi opiniami, że "normalnego" bloga lepiej się czyta, jest on przyjemny dla oka, a nie jak wszystkiego jest napchane.

Michelle

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Luty 2012, 23:17:51 »
niektórzy wwalają te pocięte szablony w notkę, udając html ;D
o tak, to tez jest zabawne, a później blog jest nieczynny prze jakiś miesiąc przy zmianie szablonu bo przecież trzeba edytować wszystkie notki :)
hahaha, mnie to bawi gdy widzę u nich na nagłówkach nawigację, której nie można nawet kliknąć ;) a o panelu bocznym już nie wspomnę ... wstawiają tam zlepione obrazki na których jest np. button bloga z prośbą o wstawienie ... helloł ja nie wiedziałbym czy mam ten button wycinać czy tez wstawić cały obrazek xD

Heh,nie spotkałam się z tym,żeby ktoś zawieszal bloga w takim celu : p
Taaak,te buttony doprowadzaly mnie do białej gorączki ^^
Sama pochodzę z onetu,jak prawie każdy tutaj,wiec mam sentyment. Oczwiscie kopiowanie jest tam na porządku dziennym,ale zakładanie o tym wątku tutaj praktycznie nie ma sensu.Przynajmniej w celu jaki wymienilas ; )
Ale tak generalnie rzecz biorąc,to nie dziwi was,że chcą miec takie namiastki htmlu? Ja jak tam byłam to marzyłam o tym.To taki bajer "ooo można kliknąć!" I może też chęć zaimponowania innym? : )

Michelle

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Luty 2012, 23:20:33 »
całe szczęście, że ten styl już umiera ;D teraz widziałam, że coraz więcej blogów stawia na minimalizm i na "blogowy" wygląd ;D
Mnie też to b cieszy : ) te szablony mają w sobie to coś ; )

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Luty 2012, 23:39:08 »
całe szczęście, że ten styl już umiera ;D teraz widziałam, że coraz więcej blogów stawia na minimalizm i na "blogowy" wygląd ;D
Mnie też to b cieszy : ) te szablony mają w sobie to coś ; )
Mnie również, rzeczywiście te najprostsze szablony mają to coś w sobie że chętnie się te blogi odwiedza. Nie muszą mieć mega skomplikowanej grafiki, wystarczy jedno jakieś sentymentalne zdjęcie/krajobraz obrobiony i dostosowany do tła w photoshopie i git xD
Do you want more?


V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Luty 2012, 23:46:35 »
Mnie również, rzeczywiście te najprostsze szablony mają to coś w sobie że chętnie się te blogi odwiedza. Nie muszą mieć mega skomplikowanej grafiki, wystarczy jedno jakieś sentymentalne zdjęcie/krajobraz obrobiony i dostosowany do tła w photoshopie i git xD

Clandestine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • ania-mucha.pl
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Kwiecień 2012, 21:55:48 »
Ja nigdy nie miałam bloga na onecie, jam mylogowiec stary. Osobiście podziwiałam - we wszelkiej gamie znaczenia tego słowa - tych onetowców, co tak się pocili i starali, by mieć taką nibystronę. Już chyba lepiej poświęcić czas na opanowanie tworzenia site'a, a nie paćkanie się w czymś takim pracochłonnym i... no, jak się okazuje, śmiesznym.

Mats_Deds

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Maj 2012, 09:05:22 »
W moim przypadku było podobnie, robiłam szablon fan-site oraz panele boczne, lecz w moim przypadku było inaczej.. umiałam panować nad 'uniwersalnymi' i innymi rzeczami, wiedziałam jak zrobić by dało się kliknąć w np. 'elite (nigdy) jej na onecie nie miałam. Dało się u mnie także klikać w 'nawigację' to był tak zwany Onetowy htm'l, chodź ja nigdy nie lubiłam tego określenia. Znajdzie się mnóstwo osób które poprą moje słowa., i mogą o mnie poświadczyć. Jeśli jakieś osoby na prawdę umieją posługiwać się onetem, to mogą zrobić szablon ala'fan-site i wykończyć go naprawdę jak stronę. Chodź są i takie osoby, jak mówicie. Napiszą w nagłówku np. 'strona&online' a ani odsyłacza ani innych rzeczy tam nie ma.

Ardilla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Design
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Maj 2012, 12:13:58 »
Spotkałam się z takimi blogami u uważam, że jeżeli robią wygląd pod www (co niekidy im nie wychodzi) to niech założą stronę. Uważam, że i tak onet zszedł na psy. Te ich wiecznie wyskakujace błędy, co blog to wygląd prawie taki sam. To nie to co kiedyś, teraz większość ludzi pisze tam posty by dostać komentarze, jeśli ich nie ma to usuwaja bloga po trzech dniach.

Everless

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Czerwiec 2012, 14:09:19 »
Więszkosć tych blogowych " Grafików " uważa się za zajebistych , choć tak naprawdę kopiują wszystko ze stron na potęgę . Mnie to wkurza i to bardzo , ponieważ oni skoro są " Grafikami " to powinni tworzyć własne szablony a nie kopiować od oryginału i tylko zmienią kolor bądź czcionki . Tak naprawę to już jest plagiat czyjejs pracy . Prawdopodobnie gdyby acta było w polsce to osoba która by zrobiła plagiat szablonu , miała by kłopoty .

Mats_Deds

  • Gość
Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sierpień 2012, 11:01:02 »
Jakoś w te wakacje powstała taka moda na fansitowe designy na blogach :P
Wiem kto ją zapoczątkował haha ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: blogostrony.
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sierpień 2012, 11:01:02 »