Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Gwiazdorskie przezycia  (Przeczytany 8299 razy)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:37:19 »
Jej... Bardzo się cieszę że masz taki dobry kontakt z osobami o których masz stronę i jesteś ich fanką. To nie chodzi o to że tobie ktoś nie wierzy... Chodzi o to, że uważasz że skoro masz taki dobry kontakt z gwiazdą to uważasz się za lepszą (bo z twoich wypowiedzi można tak wnioskować) i to że piszesz że RT na twitterze jakiejś gwiazdy nie jest powodem do chwalenia się bo Ty piszesz sobie maile....


No ja np. nie mam tweentera i nie wiem jak to jest ... to może datego tak pisze? :)) Nie uważam sie za lepszą, bo wiem, że sa ode mnie osoby o wiele lepsze ;))


WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

pattie

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • Szymon Hołownia&Marcin Prokop
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Grudzień 2011, 21:51:16 »
Każda interakcja z osobą znaną, rozchwytywaną, którą się ceni jest wg mnie niesamowitym przeżyciem, nawet taki reetweet na tłiterku. Miliony followerów, tysiące "mentions" (nie wiem jak to powiedzieć po polsku) a gwiazda wybiera akurat twoją wiadomość...:)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Grudzień 2011, 14:59:26 »
Każda interakcja z osobą znaną, rozchwytywaną, którą się ceni jest wg mnie niesamowitym przeżyciem, nawet taki reetweet na tłiterku. Miliony followerów, tysiące "mentions" (nie wiem jak to powiedzieć po polsku) a gwiazda wybiera akurat twoją wiadomość...:)

No tak ;) Jak zaczynałamz Vanilla ninja to też tak miała ;)
aaa dzisiaj odebrałam płyte od Piret z Vanilla Ninja z jej autografem ;))
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/404570_2551239180024_1225216622_32246391_1716288216_n.jpg XDD Jestem happy ;D :)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Grudzień 2011, 15:21:51 »
Mi kiedyś odpisała Miriam McDonald (aktorka z serialu Degrassi: TNG) na MySpace w PW :) Sprawdzałem kilka razy czy oby konto jest prawdziwe i byłem mega happy gdy okazało się, że tak xD
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Grudzień 2011, 15:52:15 »
Mi kiedyś odpisała Miriam McDonald (aktorka z serialu Degrassi: TNG) na MySpace w PW :) Sprawdzałem kilka razy czy oby konto jest prawdziwe i byłem mega happy gdy okazało się, że tak xD
Ja pamiętam, jak pierwszy raz napisałam do Katrin i zamiest napisać jestem twoją fanką napisałam jesteś moim fanem haha xD z czego sie dłygi czas smiałam ;D

Ale teraz sparawa sie wyprostowała. Teraz na święta Lenna kuurmaa odpisała mi na swiateczne zyczenia... napisała tylko merry christmas ale to i tak coś, Lenna jest najbardziej popularną wolakistką i najbardziej uzdolniona wolalistka w estonii ;D  ;D
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Grudzień 2011, 16:31:32 »
Sorki Stysia, ale nie odbierz tego jako atak na swoją osobę. Piszesz tu i wychwalasz swoje idolki jakby cała Estonia składała się tylko z VN. Cieszę się, że masz takie szczęście korespondować ze swoimi idolami i do tego otrzymywać od nich prezenty, upominki.

Bardzo zaskoczyła mnie sytuacja gdy V wspomniała tylko o tym, że Pixie dwa razy odpowiedziała na jej pytania na Twitterze. V, tylko WSPOMNIAŁA bo nie miała zbytnio się czym chwalić bo nie ma takiego profesjonalnego kontaktu z Pixie jak Ty z VN. A Ty wyskoczyłaś z tekstem, żeby się nie chwaliła bo Ty masz "lepiej" (dopisuję) bo Katrin pisze do Ciebie cały czas i kolejne posty argumentujesz tym co Ci przesłała, albo że masz kontakt z jej Menagerem itp. - to dopiero brzmi jak przechwalanie się.

Na Fan-Strefie znajdzie się tez dużo osób, które mają np. dobry kontakt z Dodą bądź chociaż z jej ekipą, Mariną lub Honey. Albo strony, które mają wsparcie chociażby od SONY Music Polska (chyba britneyspears.pl ma takie wsparcie). I żadna z tych stron.osób nie chwali się tym, tylko wykorzystuje to by uszczęśliwić swoich czytelników organizując jakieś konkursy itp.

Przepraszam, jeżeli uraziłem Cię tym wpisem - ale musiałem coś napisać, jakoś zareagować widząc to co tu się dzieje w tym temacie.
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Grudzień 2011, 17:08:11 »
Masz racje, oczywiście to nie jest obraza itp ;)

Poprostu mam taki charakter i chyba nic tego nie zmiani hehe ...

Wiem, że dużo osób ma kontakt z Ewą farną, która jest booska... . Przedwczoraj widziałam, jej urodzinowy koncert na vive. Nigdy jej nie widziałąm, ale może kiedyś.


Wiecie może gdzie można znaleźć zdjęcia dody z Koncertu w Rypinie?
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Kalleye

  • Gość
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Grudzień 2011, 18:24:56 »
Wiecie może gdzie można znaleźć zdjęcia dody z Koncertu w Rypinie?
Pewno na każdym fansajcie Dody

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Grudzień 2011, 18:36:23 »
Wow, gdyby Rachel odpisała mi na tt, to chyba byłby najlepszy świąteczny prezent ;-) Ale ona nawet nie ma twittera, także mogę sobie marzyć :D

Qabi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • Justyna-Steczkowska.Com
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Grudzień 2011, 07:49:30 »
To ja też się pochwalę ;p Zacznę od tego że kilkanaście razy Eva Longoria RT'ęła moje wiadomości, głównie związane z jej występami w TV albo projektami. Odpisała też na kilka moich postów w formie RT. Odpisała mi również Vanessa Williams, czekam teraz aż któraś z "Gotowych" zacznie mnie Śledzić albo odpisze na moje tweety ;p Mam również kontakt z makijażystką Evy i jej fryzjerem (Ken Paves). Od jakiegoś czasu śledzi mnie Milla Jojovich i oficjalne konto Restauracji Evki (Beso) na twitterze.

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Grudzień 2011, 15:30:04 »
Właśnie zobaczyłam, że jeden z najpopularnijszych malarzy w estonii narysował mnei! :o włąsnie mnie OMG!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=279973498718661&set=a.248012465248098.53923.100001180406219&type=1 (Jezeli nie widać to tujest jest zdjecie http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375450_279973498718661_100001180406219_750873_542114608_n.jpg)

Ale jestem szczęsliwa!!! :o
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Luty 2012, 14:55:33 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

yyy, taa, żebym jeszcze wiedziała kto to jest ta Katrin. :) porównując liczbę fanów Pixie to odpisanie Pix na nasze pytanie to było i jest wielkim osiągnięciem :)
http://twitter.com/vanillaninja - to ich oficjalny twitter? Pewnie piszą z każdym z ich 400 fanów :)

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Luty 2012, 16:56:34 »
w sumie nie wiem czy to się liczy, bo to sportowiec, ale i tak dla mnie to ważne : D Michael Hicks podpisał mi się na ręce i na koszulce i mam z nim zdjęcie. Tak patrzę na niego i mówię: kocham Cię, a on się uśmiechnął i odpowiedział: I love you too :D

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Marzec 2012, 01:28:41 »
w sumie nie wiem czy to się liczy, bo to sportowiec, ale i tak dla mnie to ważne : D Michael Hicks podpisał mi się na ręce i na koszulce i mam z nim zdjęcie. Tak patrzę na niego i mówię: kocham Cię, a on się uśmiechnął i odpowiedział: I love you too :D
nie znam faceta ale to było super słodkie :))

ja w sumie żadnych gwiazd nie widziałam oprócz cichopków, pavlovic i dody bo to to co chwila przyjeżdża i chałturzy w moim mieście, tyle, że dla mnie to są żadne gwiazdy więc jakoś tak sie nie ekscytuje. xd
mi to się marzy autograf i fotka z andrew garfieldem i robertem hoffmanem ale to pewnie na zawsze pozostanie w strefie marzen -.-

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Marzec 2012, 09:18:43 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

yyy, taa, żebym jeszcze wiedziała kto to jest ta Katrin. :) porównując liczbę fanów Pixie to odpisanie Pix na nasze pytanie to było i jest wielkim osiągnięciem :)
http://twitter.com/vanillaninja - to ich oficjalny twitter? Pewnie piszą z każdym z ich 400 fanów :)
Niby oficjalny ale nigdy tam nie zaglądałam ;D i oficjalne profile prowadzi nie Vanilla ninja - dziewczyny z zespołu tylko Hector ich menager xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Marzec 2012, 09:18:43 »