Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Gwiazdorskie przezycia  (Przeczytany 8315 razy)

kejtlin

  • Gość
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Grudzień 2011, 17:32:12 »
A ostatnio poznałam Jessie J

Kiedy i gdzie?  Zazdroszczęęęęęęę  :-*

Na koncercie nie pamietam juz daty : P

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Grudzień 2011, 17:43:47 »
Z polskich gwiazd spotkałam wiele, ale raczej ich nie lubię, więc powiem tylko, że Marina stała koło mnie na przejściu dla pieszych, Agnieszka Dygant jest fajna : ) A Gesslerowa już tak jakoś nie : (
Nie wiem, czy kojarzycie Dionne Bromfield (chrześnica Amy Winehouse, śpiewała w finale tańca z gwiazdami) - to ją spotkałam, podpisała mi płytę, śledzi mnie na twitterze, raz mnie rt'owała i wysłała kilka wiadomości prywatnych, w tym na święta : )
Justin Bieber i  Bella Thorne odpisali mi na twitterze.
Jej.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2011, 17:45:30 wysłana przez Niulinka »

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Grudzień 2011, 17:56:50 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Grudzień 2011, 17:58:29 »
Ponadto w tym roku spotkałam w Tallinnie zespół Jedward, 30 seconds to mars, Roxette ;) 

30STM! ❤ Zazdroszczę Ci!
Ja muszę się przyznać, że spotkałam tylko Wiśniewskiego, czego z całego serca ŻAŁUJĘ, bo mógłby być to ktoś fajniejszy, a nie akurat on.

E tam XD byłam na koncercie ich i na after party przy czy ich nie widziałam ;/ a podobnież byli xD ale za to Piret z VN grala w zespole Kuuteband xD Hardcorowa muzykaa xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:00:34 »
Jak byłam młodsza ok. 10 lat jak miałam to rodzice sprzedawali mieszkanie w bloku i kupiła je siestra Suszyńskigo ;) Ponad do Cieszyński mieszka w blokach koło mojego domu ;DD (chodzi mi o miasto Rypin)


sorry, ze te posty ;) prosze admina żeby przeniusł je do jednego posta jezeli jest taka mozliwość ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2011, 18:09:37 wysłana przez Stysia »
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

kejtlin

  • Gość
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:02:48 »
post pod postem o.O  uważaj bo bana dostaniesz

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:05:22 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

kurde, ile ja bym dała V żeby tak Vanessa coś mi napisała na fejsie! zazdroszczę<3 no niestety, nie wszyscy piszą ze swoimi idolami.. ale takie reetwetowanie to naprawdę powód do dumy, bo ile osób tweetuje do Pixie:P zresztą Katrin Siska nie jest tak znana jak Pixie, więc raczej łatwiej się do niej dopisać:)
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2011, 18:07:19 wysłana przez Kailee »

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:08:58 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

kurde, ile ja bym dała V żeby tak Vanessa coś mi napisała na fejsie! zazdroszczę<3 no niestety, nie wszyscy piszą ze swoimi idolami.. ale takie reetwetowanie to naprawdę powód do dumy, bo ile osób tweetuje do Pixie:P zresztą Katrin Siska nie jest tak znana jak Pixie, więc raczej łatwiej się do niej dopisać:)

Katrin Siska jest znana jako keybordzistka Vanilla Ninja, a teg zespołu fanow jest naaaprawde dużo, może nie w poslce ale w Estonii, w estonia katrin jest tez znana jako polityk i dyrektor wiec wiesz ;)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:31:13 »
ja z Pixie Lott  ♥
podczas czatu na twitterze odpowiedziała na moje dwa pytania oraz retweed'owała mnie także :D w sumie nas, ponieważ było to z oficjalnego twittera strony :D

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

kurde, ile ja bym dała V żeby tak Vanessa coś mi napisała na fejsie! zazdroszczę<3 no niestety, nie wszyscy piszą ze swoimi idolami.. ale takie reetwetowanie to naprawdę powód do dumy, bo ile osób tweetuje do Pixie:P zresztą Katrin Siska nie jest tak znana jak Pixie, więc raczej łatwiej się do niej dopisać:)

Katrin Siska jest znana jako keybordzistka Vanilla Ninja, a teg zespołu fanow jest naaaprawde dużo, może nie w poslce ale w Estonii, w estonia katrin jest tez znana jako polityk i dyrektor wiec wiesz ;)
No ale w Estonii, a Pixie jest znana w całej Europie i na pewno też w USA:P

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:38:12 »
@Stysia... nie zrozum mnie źle, ale czy ty się przechwalasz czy tylko tak Ci samo wychodzi? Bo sorry, ale taki post jak ten:

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

To raczej przesada.


______

Co do tematu to... spotkałem panią Gessler, Górniak, Dodę, Farnę, Feel (yyy), Mandarynę (LOL)... to chyba tyle

No i Vanessa, a właściwie Adam (jej manager) dodał posta na jej koncie na facebooku o poście prze zemnie napisanym na oficjalnej stronie Van... Zresztą, niby jestem tak blisko Van, nawet mam do niej maila (takiego dla Superfanów, ale nigdy mi nie odpisała - co Adam (z nim mam lepszy kontakt LOL) tłumaczy brakiem czasu, ale niby V je czyta), to i tak jakoś nie czuję tej bliskości gwiazdy hahahahah

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:05:00 »
@Stysia... nie zrozum mnie źle, ale czy ty się przechwalasz czy tylko tak Ci samo wychodzi? Bo sorry, ale taki post jak ten:

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

To raczej przesada.


______

Co do tematu to... spotkałem panią Gessler, Górniak, Dodę, Farnę, Feel (yyy), Mandarynę (LOL)... to chyba tyle

No i Vanessa, a właściwie Adam (jej manager) dodał posta na jej koncie na facebooku o poście prze zemnie napisanym na oficjalnej stronie Van... Zresztą, niby jestem tak blisko Van, nawet mam do niej maila (takiego dla Superfanów, ale nigdy mi nie odpisała - co Adam (z nim mam lepszy kontakt LOL) tłumaczy brakiem czasu, ale niby V je czyta), to i tak jakoś nie czuję tej bliskości gwiazdy hahahahah

Dlaczego przesada? prosze dowód...
wiadomości od niej mam 91 (może być mniej pnieważ fotografowie katrin wysyłali do mnie zjdecia i pewnie pisali w tytule katrin) http://ninjadiary.com/wp-content/uploads/2011/12/ks.jpg
Jeżeli nie wierzysz to moge ci przesłać screeny wszystkich wiadomosci od niej xD Ostatnio Katrin nawet wysłała do mnei dwa zeszyty Vanilla Ninja ;D jupiii,
alke macie racje Katrin zVAnilla Ninja nie jest tak az popularna, ale jest naprawde wspaniałym człowiekiem . Moja znajoma kiedyś powiedziała mi ze widziałą na sopot festiwal na probie katy ryan, i co z tego? to narmalny jest człowiek ;)

Ps. Dzisiaj pisałam z Menagerem VN, który wysłał mi HQ zdjęcia Vanilla Ninja własnie też dzisiaj hihi ;))
Z menagerem VN mam również dobry kontakt. Dzisiaj w trakcie rozmowy pochwalił mnie za grafike na ninjadiary.com ;) i podoba mu się mój nowy projekt ;DD Ahh, I Hector, menager VN jest happy że moja galeria ma już 60 tyś, zdjec ;D najwiekszy zbior zjdec w necie ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2011, 20:08:32 wysłana przez Stysia »
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

kejtlin

  • Gość
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:07:19 »
@Stysia... nie zrozum mnie źle, ale czy ty się przechwalasz czy tylko tak Ci samo wychodzi? Bo sorry, ale taki post jak ten:

Ja chyba tym bym sie nie chwaliła xD ponieważ np. Katrin Siska pisze ze mną codziennie e-maile o prowytnym życiu, wysyła mi swoje prywatne zjdecia itp ;) Ale gratuluje ;! :)

To raczej przesada.


______

Co do tematu to... spotkałem panią Gessler, Górniak, Dodę, Farnę, Feel (yyy), Mandarynę (LOL)... to chyba tyle

No i Vanessa, a właściwie Adam (jej manager) dodał posta na jej koncie na facebooku o poście prze zemnie napisanym na oficjalnej stronie Van... Zresztą, niby jestem tak blisko Van, nawet mam do niej maila (takiego dla Superfanów, ale nigdy mi nie odpisała - co Adam (z nim mam lepszy kontakt LOL) tłumaczy brakiem czasu, ale niby V je czyta), to i tak jakoś nie czuję tej bliskości gwiazdy hahahahah

Dlaczego przesada? prosze dowód...
wiadomości od niej mam 91 (może być mniej pnieważ fotografowie katrin wysyłali do mnie zjdecia i pewnie pisali w tytule katrin) http://ninjadiary.com/wp-content/uploads/2011/12/ks.jpg
Jeżeli nie wierzysz to moge ci przesłać screeny wszystkich wiadomosci od niej xD Ostatnio Katrin nawet wysłała do mnei dwa zeszyty Vanilla Ninja ;D jupiii,
alke macie racje Katrin zVAnilla Ninja nie jest tak az popularna, ale jest naprawde wspaniałym człowiekiem . Moja znajoma kiedyś powiedziała mi ze widziałą na sopot festiwal na probie katy ryan, i co z tego? to narmalny jest człowiek ;)

Bartelowi chodziło o to że sie chwalisz anie że ci nie wieży ..

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:16:01 »
Raczej sie nie chwale, jakbym pisała o kimś innym, np Pattisonie to co innego, ale wy Katrin nie znacie hehe XD wiec nie ma czym sie chwalic ;)_
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:27:10 »
Jej... Bardzo się cieszę że masz taki dobry kontakt z osobami o których masz stronę i jesteś ich fanką. To nie chodzi o to że tobie ktoś nie wierzy... Chodzi o to, że uważasz że skoro masz taki dobry kontakt z gwiazdą to uważasz się za lepszą (bo z twoich wypowiedzi można tak wnioskować) i to że piszesz że RT na twitterze jakiejś gwiazdy nie jest powodem do chwalenia się bo Ty piszesz sobie maile....

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:31:29 »
Ja bym się cieszyła z RT od Pixie, jest przecież znana. Nie mówiąc od RT od Demi Lovato, to by bylo spełnienie marzeń...

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Gwiazdorskie przezycia
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Grudzień 2011, 20:31:29 »