Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.  (Przeczytany 982 razy)

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.
« dnia: 30 Grudzień 2011, 15:10:38 »
Witam:) Założyłam nie dawno galerię : www.jasmine-villegas.fan-strefa.pl/galeria/index.php no i myślałam ze wszystko jest dobrze wgrane ( pomagała mi dodatkowo Aisha) ale kiedy chce dodać do albumu zdjęcia wyskakuje coś takiego http://img812.imageshack.us/img812/8595/18598548.png . Charlie mi poradziła abym spróbowała wgrać wsadowo z serwera wgrywając wtedy wyskakuje coś takiego : http://img684.imageshack.us/img684/4789/42344327.png a potem "album jest pusty". Szukałam już pomocy w tematach na forum, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Może ktoś potrafi mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna bo już nie mam pomysłów.


Hi perfection, i love you ♥

Kalleye

  • Gość
Odp: Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2011, 15:37:32 »
Jeśli się nie mylę, to miałam ten sam problem. Jeśli to to samo, to musisz wejść w ustawienia, znaleźć linijkę:
Metoda skalowania obrazów i ustawić GD version 2.0
Ścieżka do narzędzia konwertującego - ImageMagick  i wpisać /usr/bin/
i nie pamiętam czy to było wpisane czy nie, ale w Komendy lini poleceń dla ImageMagick powinno być -antialias a jak nie to wpisz. Powinno pomóc ;-)

Cant

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2011, 17:06:09 »
Jeśli się nie mylę, to miałam ten sam problem. Jeśli to to samo, to musisz wejść w ustawienia, znaleźć linijkę:
Metoda skalowania obrazów i ustawić GD version 2.0
Ścieżka do narzędzia konwertującego - ImageMagick  i wpisać /usr/bin/
i nie pamiętam czy to było wpisane czy nie, ale w Komendy lini poleceń dla ImageMagick powinno być -antialias a jak nie to wpisz. Powinno pomóc ;-)

Jesteś Wielka : ooo <3 wielkie dzięki ;)) dałam bym plusa, ale nie mogę ;c mógłby ktoś to zrobić za mnie? :) jeszcze raz dziękuję:D!


Hi perfection, i love you ♥

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2011, 17:14:41 »
Ja dam :)
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Problem z dodawaniem plików w galeri Coppermine.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2011, 17:14:41 »