Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sweet - Grafika i html  (Przeczytany 6002 razy)

Drew

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Marzec 2012, 20:17:17 »
Wystarczy, jeżeli chcemy sobie pisać na ten temat to załóżmy osobny wątek!!!!

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Marzec 2012, 21:11:52 »
Zgadzam się z opiniami Kalleye, Drew i Clodagh. Ade, jeżeli nie podobają Ci się prace Sweet to możesz zachować to dla siebie, bo w temacie ogłaszają się graficy, a nie jest on przeznaczony do rozmów o stylu. 99% forum robi prace w "stylu Ally", choć nie wiem czemu się tak przyjęło, bo pierwsze prace tego typu zaczęła robić Kalina i Twisty. Jestem pewien, że sama droga Ade nie zrobiłabyś pracy, która choć w 0,01% byłaby na poziomie Sweet. Masz prawo do własnego zdania, ale nic nie wnosi ono do designu na fansitach, bo i tak prawie każdy sobie to oleje. Myślę, że na tym etapie należy zamknąć OFF TOP.
P.S. Nie chcę się z nikim kłócić, ale po prostu denerwuje mnie, gdy ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o grafice, a wypowiada się na temat prac innych. Sam jestem początkujący, nie podobają mi się moje prace, ale cały czas je poprawiam, udoskonalam i nie krytykuje innych, bo sam nie jestem idealny.

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Marzec 2012, 22:21:15 »
Ja się nie będę tu w żaden sposób ostro wypowiadać bo nie lubię się kłócić. Powiem tylko tyle, że po prostu również sądzę, że nie mam własnego stylu i każdy mi to przyzna bo to widać.. Niezbyt lubię swoje prace między innymi właśnie z tego powodu. Ale przecież przyznajmy, że teraz mało kto jest kreatywny, oczywiście wytypowałabym kilka grafików, choćby na tym forum, którzy naprawdę tworzą świetną grafikę, ale trzeba też przyznać, że teraz sieć jest 'zawalona' szablonami właśnie typu Ally, Kalina itp. Ale na prawdę to trochę żałosne jeżeli osoba, która kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi poucza innych. Niech ukaże może swoją wielką kreatywność. Nie łatwo odnaleźć swój styl, jeżeli tak na prawdę wszędzie widzi się ten sam. Może to i trochę jest już nudnawe..  ::) Sama się zastanawiam czy ktoś zaraz odnajdzie jakiś nowy styl, ale jestem też pewna że jeżeli tak się stanie to będzie ta sama sytuacja co teraz. Wszyscy będą takie robić. Na to nie ma rady.. ktoś chce być kreatywny - jest i robi swoim stylem. Ja nie koniecznie do tych osób należę, choć przyznam chciałabym czasem coś swojego zrobić. TAKIE WŁAŚNIE JEST MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT I SĄDZĘ, ŻE WIELE OSÓB MOŻE SIĘ ZE MNĄ ZGODZIĆ :)

♥ Love does that, it changes us...

Kalleye

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Marzec 2012, 22:37:32 »
Nie łatwo odnaleźć swój styl, jeżeli tak na prawdę wszędzie widzi się ten sam.
Dokładnie :D Już nie mówiąc o tym, że jeśli zrobisz coś po swojemu to ogół zaraz Ci powie, że jest dziwne, beznadzieje i odstaje od innych prac. Ludzie to chodzące paradoksy :D :D

Drew

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Marzec 2012, 22:43:19 »
Ludzie to chodzące paradoksy :D :D
Dobre :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Marzec 2012, 11:21:56 »
Nie łatwo odnaleźć swój styl, jeżeli tak na prawdę wszędzie widzi się ten sam.
Dokładnie :D Już nie mówiąc o tym, że jeśli zrobisz coś po swojemu to ogół zaraz Ci powie, że jest dziwne, beznadzieje i odstaje od innych prac. Ludzie to chodzące paradoksy :D :D
Zgadzam się w 100%. Pomimo tego, że naprawdę część grafików na tym forum robi prace w podobnym stylu, to miło jest popatrzeć na ich dokonania. Ja osobiście od dawna już zrezygnowałem z docinek typu "Podobne do ..." bo czasami jest to tak oczywiste że nie trzeba pisać - oceniam tylko wykonanie i nie patrzę z pryzmatu plagiatu albo czegoś w podobnym stylu. Sweet robisz dobrą grafikę i z czasem znajdziesz swój styl xD
Do you want more?


Drew

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Marzec 2012, 15:02:35 »
Mam jedno ale "Galeria zdjęć" a nie "Galeria zdjęciowa" :)

Miramii

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Marzec 2012, 06:50:03 »
Ładne Szablony , Co Do Kodów Nie Potwierdzam Bo Sie Nie Znam Na HTML
Podoba Mi Także Szablon Z Pamiętników Wampirów Który Masz dA

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Marzec 2012, 13:53:24 »
Mam jedno ale "Galeria zdjęć" a nie "Galeria zdjęciowa" :)
też "kocham" ten tekst. kto  w ogóle wymyslił te zdjęciowa? to jakaś nieznana mi odmiana :P
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marzec 2012, 14:06:51 »
zamawiałam wiele razy grafikę, kodowanie, uzupełnianie ramek i za każdym razem było szybko, profesjonalnie i porządnie. NAPRAWDĘ POLECAM :)

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Kwiecień 2012, 11:04:12 »
Jeśli ktoś jest zainteresowany aktualnymi cenami (ostatnio trochę je zmieniłam) to zapraszam na http://sweetcreatives.fan-strefa.pl/ :)
♥ Love does that, it changes us...

claire

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Kwiecień 2012, 15:43:12 »
bardzo bardzo polecam! :)

Mats_Deds

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Maj 2012, 19:33:45 »
Bardzo podoba mi się praca jaką wykonałaś na potrzeby strony o Justinie :) gratulacje

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Maj 2012, 19:51:10 »
Ja lubię Twoje pracę i to nawet bardzo, ale jak widzę 'Galeria Zdjęciowa' to mnie trafia

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Maj 2012, 19:54:44 »
Ja lubię Twoje pracę i to nawet bardzo, ale jak widzę 'Galeria Zdjęciowa' to mnie trafia

To samo mówiłem kilka razy ale nie podziałało haha

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Maj 2012, 19:54:44 »