Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Problem z pokazem slajdów w galerii  (Przeczytany 2172 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Problem z pokazem slajdów w galerii
« dnia: 04 Październik 2014, 12:20:10 »
Dziś zauważyłem, że opcja pokazu slajdów nie działa na galerii mojej strony. Klikam w ikonkę "Pokaz slajdów" z poziomu zdjęcie pośredniego, ale pojawia się tylko strona ze zdjęciem i nic nie rusza. Przyspieszenie mam ustawione na 5sek ale nic z tego. Szukałem rozwiązania w google ale nie ma żadnych konkretów. Już przekopałem plik displayimage ale tam wszystko wydaje się w porządku. Nawet podejrzewałem, że skrypt slajdu nie jest włączony ale w kodzie jest wyraźnie zaznaczona komenda jego wywoływania. Ktoś ma jakiś pomysł?
Do you want more?


Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Problem z pokazem slajdów w galerii
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Październik 2014, 08:58:21 »
Zauważyłam, że nie tylko u Ciebie jest ten problem. Na nowszych galeriach wszystko działa, a już w starszych wersjach nie. Spróbuj może zaktualizować galerię.

Lub podmień tylko pliki z nowszej wersji do tej aktualnej. Tak przeglądam galerie i widzę właśnie, że jest nowsza wersja u Ciebie. Może jakiś błąd się wdał przy aktualizowaniu?
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2014, 09:11:54 wysłana przez Katty »

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Problem z pokazem slajdów w galerii
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Październik 2014, 12:47:39 »
Katty, dzięki za zainteresowanie problemem :) Wiesz co sama aktualizacja nie pomogła. Miałem dotychczas wersję 1.5.28 więc widząc że wyszła wersja 1.5.30 od razu zaktualizowałem. Ale pokaz slajdów nadal nie działał. Dlatego też poszperałem i wygrzebałem, że jest nowa wtyczka, która odpowiada za pokaz. Jeśli jest ktoś zainteresowany to może ją pobrać tutaj http://forum.coppermine-gallery.net/index.php/topic,75994.0.html W pierwszym poście wtyczka jest ciągle aktualizowana. Działa na galerii a to najważniejsze.
Do you want more?


Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Problem z pokazem slajdów w galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Październik 2014, 13:36:57 »
Wtyczka na pewno się przyda, dzięki! :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Problem z pokazem slajdów w galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Październik 2014, 13:36:57 »