Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Yasmine

Strony: [1]
1
Pomoc / opcja "szukaj" i archiwum strony
« dnia: 01 Czerwiec 2015, 22:08:25 »
Próbowałam sama ogarnąć opcję "szukaj" oraz archiwum strony ale nie znalazłam odpowiednich wtyczek z zagranicznych stron korzystałam ale też nic nie wychodziło. Może ide na łatwiznę prosząc Was o pomoc ale niestety nie mam już czasu na metodę prób i błędów.

Czy ktoś z Was byłby w stanie napisać krótką instrukcję na to jak dodać na stronę opcję "szukaj" oraz archiwum strony (interesuje mnie archiwum w pasku, które pokazuje ile było postów przy każdym miesiącu). Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!

2
Pomoc / Problem z "czytaj więcej"
« dnia: 25 Maj 2015, 17:23:45 »
Jak w tytule, mam problem z opcją "czytaj więcej" w wordpressie. Próbowałam ponownie zainstalować wordpress ale nic to nie dało. Szukałam rozwiązań w google ale niestety też nic, czy może ktoś mi pomóc? :)

3
Promocja strony / EdSheeranPoland.com
« dnia: 16 Marzec 2015, 16:38:09 »
Hej! Chciałam Was wszystkich serdecznie zaprosić na pierwszy polski fansite o Edzie Sheeranie -  edsheeranpoland.com Prawie wszystkie działy są już uzupełnione, zachęcam do śledzenia strony na http://ask.fm/edsheeranpolandcom oraz https://twitter.com/edsheeranteampl. Mam nadzieję, że wpadniecie :)

4
Pomoc / Program do numerowania plików
« dnia: 21 Luty 2015, 15:01:00 »
W sumie nie wiedziałam do jakiej kategorii dodać ten wątek.. ale do rzeczy :) Czy możecie polecić mi jakiś program do numerowania plików?  Próbowałam już "nazywacz" ale jakoś mi nie leży..

5
Zamówienia / Yasmine - grafika i kodowanie
« dnia: 15 Luty 2015, 13:32:55 »
Yasdesigns.fan-strefa.pl

pakiet #1: strona główna
#1a: kodowanie + grafika – 45zł
#1b: sama grafika – 20 zł

pakiet #2: galeria coppermine:
#2a: kodowanie + grafika – 30 zł
#2b: samo kodowanie 25 zł
#2c: sama grafika 15 zł

pakiet #3: podstrony typu iconscenter, fanlisting
#3a: grafika + kodowanie – 25 zł
#3b: sama grafika – 15 zł
#3c: samo kodowanie 15 zł

pakiet #4: dla początkujących!
Oferta dla początkujących zawiera:
1. grafika + kodowanie na stronę główną
2. grafika + kodowanie do galerii coppermine
3. grafika + kodowanie do jednej dowolnie wybranej podstrony (opcjonalnie)
4. instalacja wordpressa i galerii coppermine
5. poradnik zawierający podstawowe kody niezbędne do pisania w wordpressie; co zmienić w ustawieniach galerii aby przeglądanie zdjęć stało się bardziej wygodne.
Cena:
wersja z dowolną podrstroną: 80zł (oszczędzasz 20 zł)
wersja bez podstrony: 60zł (oszczędzasz 15 zł)

Aby zamówić dowolny pakiet napisz na mój email: yasdesignsfanstrefapl@gmail.com lub na gg: 31430900. W treści wiadomości nie zapomnij napisać, który pakiet wybierasz i jaki jest adres Twojej strony.

przykłady prac: yasdesigns.fan-strefa.pl/portfolio

6
Promocja strony / Kaya-Scodelario.pl
« dnia: 09 Luty 2015, 21:21:58 »
Hej!
Chciałam Was wszystkich zaprosić na pierwszą polską stronę o brytyjskiej aktorce - Kayi Scodelario. Na stronie działają już wszystkie działy. Zachęcam do zapisywania się do fanlistingu http://kaya-scodelario.pl/fanlisting i śledzenia strony na twitterze https://twitter.com/scodelariokpl i asku http://ask.fm/kayascodelariopoland. Koniecznie wpadnijcie :D

7
Pomoc / Darmowy photoshop
« dnia: 31 Grudzień 2014, 13:23:27 »
Hej! Od dawna mam photoshop 7.0 w wersji angielskiej ale chciałam spytać czy może Wy znacie jakieś strony z photoshopem nowszym bez triala?

8
Kosz / galaxyresources.blogspot.com
« dnia: 29 Kwiecień 2012, 16:03:36 »
Razem z Serenity, którą możecie znać ze strony ashley-greene.pl postanowiłyśmy założyć bloga, na którym będziemy dzielić się z Wami przeróżnymi akcjami, psdsami, teksturami, czcionkami itp. Same wiemy jak trudno jest znaleźć coś dobrego w internecie a kiedy to znajdziemy nie każdy chce się tym podzielić. Dlatego też mamy nadzieję, że blog Wam się przyda!

9
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Chciałabym na stronę dodać ramkę z ostatnio dodanymi zdjęciami tak jak jest na większości strony np.: demi-lovato.pl
Jakaś krótka instrukcja?? Byłabym baardzo wdzięczna ;)

10
Kodowanie / Potrzebne kody!
« dnia: 16 Listopad 2010, 13:54:27 »
Mam prośbę! Jestem dopiero początkująca w tych całych HTMLach itp:.... Próbowałam znaleźć kod na twitter na nagłówku jak jest np.:.  na ashleymgreene.org ale nie mogę. :( Czy ktoś mógłby mi pomóc :)

11
Przywitaj się / Yasmine
« dnia: 13 Listopad 2010, 14:22:39 »
Witam! Jestem Justyna, mam 16 lat. Interesuję się muzyką (gram na gitarze, pianinie oraz śpiewam), językiem angielskim <333, grafiką komputerową. Od około 4 miesięcy jestem na fan strefie ponieważ wraz z Juni (lov ya bejbe!) oraz Hope prowadzimy stronę poświęconą Demi Lovato. Uwielbiam ją za wszystko! Za jej głos, śmiech, uśmiech, za to jak mówi Eminem, za jej livechaty, piosenki, teksty piosenek. Mogłabym pisać dalej ale wtedy moje powitanie byłoby baaardzo długie. No nic, to chyba tyle. Serdecznie zapraszam wszystkich fanów Demi na stronę! http://demi-lovato.pl

Strony: [1]