Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prace Grace  (Przeczytany 1019 razy)

Grace

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Prace Grace
« dnia: 23 Czerwiec 2012, 19:24:50 »
http://www.deviantart.com/download/310188698/selena_gomez_1_by_youmakemeshining-d54of4q.png Praca zrobiona dzisiaj.. :) Do połowy pomysł był i tak też do połowy praca mi się podoba. :>  Może jeżeli przyjdzie mi coś ciekawego do głowy to dorobię. :> A tak to jest tylko tyle. Liczę na szczerze opinie na temat niedokończonej pracy. :]

Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec 2012, 19:57:34 »
Podoba mi się wycięcie postaci, menu (chociaż usunęłabym tą jasną obwódkę) oraz styl napisu z adresem.
Nie podoba mi się natomiast dobór kolorów, a raczej ten błękitny mi nie pasuje + te ramki informacje i zdjęcia (może zmniejsz je i ustaw tak, żeby nie nachodziły na zdjęcie? :)
Nina Dobrev

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwiec 2012, 11:37:09 »
podobają mi się wycięte postacie wokół paska nawigacji. Pasek nawigacji również jest okej, został staranie wykonany. Nie jest płasko więc ok.  Jeżeli mogę się przyczepić to tylko do koloru tego "błękitu" . Wgl to nie ta bajka, nie pasuje ..
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwiec 2012, 12:31:40 »
Bardzo mi się podoba : )
MileyRayCyrus.pl

Kalleye

  • Gość
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Czerwiec 2012, 14:21:57 »
Ładne, ale kolory to zmiany.

Grace

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Czerwiec 2012, 17:19:59 »
Podoba mi się wycięcie postaci, menu (chociaż usunęłabym tą jasną obwódkę) oraz styl napisu z adresem.
Nie podoba mi się natomiast dobór kolorów, a raczej ten błękitny mi nie pasuje + te ramki informacje i zdjęcia (może zmniejsz je i ustaw tak, żeby nie nachodziły na zdjęcie? :)

podobają mi się wycięte postacie wokół paska nawigacji. Pasek nawigacji również jest okej, został staranie wykonany. Nie jest płasko więc ok.  Jeżeli mogę się przyczepić to tylko do koloru tego "błękitu" . Wgl to nie ta bajka, nie pasuje ..

Ładne, ale kolory to zmiany.

w takim razie zaraz postaram się to zmienić i może coś dorobić. :)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwiec 2012, 21:06:12 »
Podoba mi się wycięcie postaci, menu (chociaż usunęłabym tą jasną obwódkę) oraz styl napisu z adresem.
Nie podoba mi się natomiast dobór kolorów, a raczej ten błękitny mi nie pasuje + te ramki informacje i zdjęcia (może zmniejsz je i ustaw tak, żeby nie nachodziły na zdjęcie? :)

podobają mi się wycięte postacie wokół paska nawigacji. Pasek nawigacji również jest okej, został staranie wykonany. Nie jest płasko więc ok.  Jeżeli mogę się przyczepić to tylko do koloru tego "błękitu" . Wgl to nie ta bajka, nie pasuje ..

Ładne, ale kolory to zmiany.

w takim razie zaraz postaram się to zmienić i może coś dorobić. :)


czekam na efekty już  ;)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwiec 2012, 21:25:24 »
Hmm, nie jest źle. Nie mam pojęcia co robi tam Selena na skuterze, ale dobrze że już odjeżdża - bo całkowicie tam nie pasuje. Nawigacja jest spoko, zdjęcie w ramce urozmaiciłbym jakoś aby nie wyglądał na typowy niedokończony bloczek. Może tak fotka w kółku, skoro już za adresem strony pojawia się podobny akcent? Popracuj nad wzbogaceniem tła, gdyż taki pusty kolor bez dodatkowych textur, efektów jest poprostu nieciekawy i zbyt ubogi. Czekam na kolejne prace :)
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prace Grace
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwiec 2012, 21:25:24 »