Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: imageshack :/  (Przeczytany 3718 razy)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
imageshack :/
« dnia: 01 Luty 2011, 19:22:57 »
Sprawdzam właśnie konta i bardzo wielu użytkowników używa imageshack.us jako hosting obrazków swoich szablonów stron. Wytłumaczcie mi o co chodzi bo widzę to na wielu stronach i nie mogę zrozumieć... Oferujemy Wam nieograniczony transfer więc nie musicie umieszczać zdjęć oraz elementów layoutu na innych hostach. Spowalnia to wczytywanie strony, czasami w ogóle te elementy się nie wczytują itd.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2011, 20:06:04 »
Może to tylko kwestia przyzwyczajenia ze strony użytkowników. Już zmieniam swój avek na hosting fan-strefy.
Do you want more?


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Luty 2011, 20:08:00 »
heh ja też się czasami dziwię, chociaż często korzystam... ale to jak chcę zrobić coś na szybko (paranoja bo przez ftp i tak wolno, ale wgrywa się szybciej no i zawsze w wp są media... no i ten nowy upload na fs...)... A co do używania hostingów w layoutach, myślę że tym co kodują szablony dla innych jest łatwiej (może, ja tego nie robię więc tylko gdybam) bo nie muszą poprawiać ścieżek czy coś ;P

Ale fakt, fan-strefa jest na tyle dobra (ba! świetna) że nie warto zawracać sobie głowy hostingami zdjęć... no chyba że ktoś wgrywa tego bardzo dużo... na serwerze trochę bałagan się robi... ale przez media w WP można kontrolować... ;P

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2011, 20:15:05 »
Ja też czasami używam hostingów obrazów ale do innych celów np jak chce komuś coś na szybko pokazać. Ale nigdy bym nie zrobił strony bazującej na obrazkach umieszczonych na takich hostach. Czasami te strony śmiesznie wyglądają jak host włączy zakaz hotlinkowania  :P

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Luty 2011, 20:16:59 »
Ja szczerze takiej strony nie widziałem... znaczy jakieś obrazki do newsa czy bocznego tak, ale całego nie... no chyba że na blogach... czasami jakiś odwiedzę, jak nieaktualny to często tak jest... ;P

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty 2011, 20:18:36 »
To zobacz sobie elite affiliates na justinbieber.bz xD

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Luty 2011, 20:22:44 »
heheh, nie no fajnie, co chcesz ;P LOL

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Luty 2011, 22:11:18 »
Kiedyś, lata temu na tych hostowałam to dno. Ludzie pomyślcie co będzie gdy np. macie całą stronę w tym i nagle  owy hosting pada - buuum, nie macie nic. Ja taki problem miałam i od tego czasu wszystko u siebie na www linkuję. Czasem zdarzy mi się obrazek do elity, albo coś w tym rodzaju ,ale od tego strona się nie zawali.
Również polecam hostowanie wszystkiego na swoim koncie na fs.pl
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Bee

  • Gość
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Luty 2011, 22:55:54 »
powiedzmy sobie szczerze - tak raczej robią osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze stronami i zostało im to przyzwyczajenie z onetowych blogów :P

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2011, 03:41:58 »
Ja też czasami używam hostingów obrazów ale do innych celów np jak chce komuś coś na szybko pokazać. Ale nigdy bym nie zrobił strony bazującej na obrazkach umieszczonych na takich hostach. Czasami te strony śmiesznie wyglądają jak host włączy zakaz hotlinkowania  :P
jak to picju zrobiło ostatnio! moja strona wyglądała jak disaster :p

ale jak dla mnie to jest kwestia przyzwyczajenia.. chociaż próbuję to zmienić. :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2011, 09:52:17 »
powiedzmy sobie szczerze - tak raczej robią osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze stronami i zostało im to przyzwyczajenie z onetowych blogów :P
dokładnie, też tak uważam
Już założyłem sobie konto na hostingu f-s.pl Z woli bezpieczeństwa wszystkie obrazki z designu strony wgrywam tylko i wyłącznie na serwer strony, o wiele wygodniej, nie ma się poczucia że może zaraz padnie link oraz strona wczytuje się o wiele szybciej.
Do you want more?


FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2011, 17:27:41 »
Ja ta robię ale tylko jeżeli chodzi o elite obrazki do newsów i takie tam bo jest szybciej, nie chce mi się za każdym razem wrzucać wszystkiego przez ftp xP No teraz używam upload.f-s.pl ;)

Kalleye

  • Gość
Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty 2011, 15:49:03 »
Też mnie to zawsze zastanawiało, ale pewnie większość robi tak z lenistwa lub przyzwyczajenia z blogów. Osobiście wgrywam wszystko zawsze na konto bo wiem, że mi nic nie zginie puki tego nie usunę.

Poza tym wydaje mi się, że przez te wszystkie obrazki na różnych hostach strony mają problem z ładowaniem się.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: imageshack :/
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty 2011, 15:49:03 »