Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Hej tu GlamRockQueen! :)  (Przeczytany 1423 razy)

GlamRockQueen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Moje DA. <3
Hej tu GlamRockQueen! :)
« dnia: 28 Maj 2012, 11:35:16 »
 Witam wszystkich. :)
Jestem Kaśka, mam 18 lat.
Moja przygoda z grafiką zaczęła się wraz z onetowymi blogami. ;) Nie jest ona jeszcze super profesjonalna (tak mi się wydaje) ,ale ciągle się uczę. :)  Może niedługo pokażę Wam jakieś własne prace. :)

Jeśli chodzi o kodowanie , to nigdy tak naprawdę się tym nie zajmowałam i jestem powiedzmy "zielona" w temacie, ale bardzo chciałabym to zmienić, dlatego właśnie dołączyłam do forum. :)

A tak poza grafiką ,to moją największą pasją jest wokalistyka, sama jestem podobno sopranem dramatycznym, ale narazie śpiewam amatorsko. Zaraz po tym jęz.angielski i w ogóle języki obce, pisarstwo, historia etc. :)

Mam nadzieję ,że fajnie spędzę tutaj z Wami czas i będe miała okazję poznać (przynajmniej wirtualnie) niektóre osoby z forum. :)

Tak więc, miło mi :D  I pozdrawiam wszystkich. ;)  ;) 8)

Do Channah : Niestety, te blogi teraz są puste. Awaria Onetu trochę szkód narobiła. ;)
Dodałam to ,co znalazłam na kompie : http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,2758.0.html
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2012, 01:06:59 wysłana przez GlamRockQueen »



"We can escape to a higher plane, in Nirvana stay, where the dreamers lay, I'll lay you down, lay you down (...) Oh, we don't need any diamonds or gold, watch the mystic and cryptic unfold as we fly high..." <3

"If sexy scares you, don't listen to my music".

Drew

  • Gość
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2012, 12:32:11 »
Witaj na forum :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj 2012, 12:37:59 »
Witaj :) Po nicku i ikonce mniemam że jesteś fanką Adama Lamberta? Jakiej muzyki słuchasz, co czytasz i czy masz jakieś inne hobby po za tworzenie grafiki i śpiewem?
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj 2012, 12:48:18 »
witaj na forum ;) prowadzisz z kimś jakis fansite?

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


GlamRockQueen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Moje DA. <3
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maj 2012, 14:08:59 »
Witaj :) Po nicku i ikonce mniemam że jesteś fanką Adama Lamberta? Jakiej muzyki słuchasz, co czytasz i czy masz jakieś inne hobby po za tworzenie grafiki i śpiewem?
Hmm... co ja czytam? :D Więc tak, ogólnie są to powieści fantasy raczej, ale też obyczajowe , horror i thriller. :) Bardzo lubię powieści Stephena Kinga ,Mary Higgins Clark (np. "Przyjdź i mnie zabij"). Ostatnio czytałam serię "Pamiętników Wampirów" Smith. J.L. i "Naznaczona" - P.C.Cast +Krisin Cast., "Ścigany" Simon Kernick, co tam jeszcze...Czytałam też "Akademię wampirów" Mead Richelle, nowele "Buffy the Vampire Slayer" (na podstawie serialu), "Wicked" -Gregory Maguire i klasyczną wersję też. :) ;"Strażnicy przymierza" Tom Egeland.
To , co obecnie czytam to "Tajemnica 13stego Apostoła" Michel Benoit i , "Ja Cię kocham, a Ty śpisz wampirze" -Kerrelyn Sparks. (śmieszne dialogi :D) Większość tytułów mi w sumie z głowy na tę chwilę uleciała. :)
Tak ,oczywiście ,jestem fanką Adama Lamberta ( nie mylić z psychofanką ;) ) i bardzo go cenię zarówno za to jakim jest artystą i człowiekiem. Facet ma wielki talent. :)
Ale nie ograniczam się muzycznie co do niego. Jestem też fanką Evanescence , Within Temptation, The Rasmus, Queen, Nickelback, Seether, Apocalyptica, Christina Aguilera, Kelly Clarkson,Kris Allen,Allison Iraheta, Jordin Sparks, Whitney Houston, Aretha Franklin, Led Zeppelin, Celine Dion i wiele ,wiele innych, nie będę już tu przynudzać. :) Ogólnie :słucham rocka, popu , soulu, czasami zdarza mi się też coś jazzowego z tego gatunku lubię bardzo Michael'a Buble. :)
Byłabym zapomniała o Elvisie Presley'u i Michael'u Jacksonie, ale to szczegół. :)
Co do hobby oprócz śpiewania i grafiki , tak jak pisałam języki obce,szczególnie angielski, pisarstwo ( uczę się uczę :)), dziennikarstwo , tenis ziemny i podróże. :)

Ale dobra , koniec mojego paplania. Whole Lotta Love i do przodu. :D





"We can escape to a higher plane, in Nirvana stay, where the dreamers lay, I'll lay you down, lay you down (...) Oh, we don't need any diamonds or gold, watch the mystic and cryptic unfold as we fly high..." <3

"If sexy scares you, don't listen to my music".

GlamRockQueen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Moje DA. <3
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Maj 2012, 14:14:14 »
witaj na forum ;) prowadzisz z kimś jakis fansite?

Hej. :) Nie prowadziłam do tej pory żadnych fansitów, w ogóle nie miałam stron internetowych jako takich, tylko blogi. Były to blogi z grafiką (ikony, blendy, tapety, blickersy, nagłówki i szablony onetowe) albo blogi z opowiadaniami.

Teraz stworzyłam fansite , a raczej fanblog właśnie o Adamie Lambercie, ale chciałabym bardzo zmienić go w fansite. Narazie blog jest w budowie, także adres podam jak coś już tam będzie. :) A tymczasem chyba pozostaje mi zacząć uczyć  html'u ,bo chyba nic bez niego nie stworzę. :)



"We can escape to a higher plane, in Nirvana stay, where the dreamers lay, I'll lay you down, lay you down (...) Oh, we don't need any diamonds or gold, watch the mystic and cryptic unfold as we fly high..." <3

"If sexy scares you, don't listen to my music".

GlamRockQueen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Moje DA. <3
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maj 2012, 14:15:14 »



"We can escape to a higher plane, in Nirvana stay, where the dreamers lay, I'll lay you down, lay you down (...) Oh, we don't need any diamonds or gold, watch the mystic and cryptic unfold as we fly high..." <3

"If sexy scares you, don't listen to my music".

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Maj 2012, 14:59:56 »
witaj na forum ;) prowadzisz z kimś jakis fansite?

Hej. :) Nie prowadziłam do tej pory żadnych fansitów, w ogóle nie miałam stron internetowych jako takich, tylko blogi. Były to blogi z grafiką (ikony, blendy, tapety, blickersy, nagłówki i szablony onetowe) albo blogi z opowiadaniami.

Teraz stworzyłam fansite , a raczej fanblog właśnie o Adamie Lambercie, ale chciałabym bardzo zmienić go w fansite. Narazie blog jest w budowie, także adres podam jak coś już tam będzie. :) A tymczasem chyba pozostaje mi zacząć uczyć  html'u ,bo chyba nic bez niego nie stworzę. :)
a jakie blogi? podasz mi adresy, bo chciałabym zobaczyć co umiesz robić :) a co do htmlu to może najpierw niech ktoś Ci zrobi całą stronkę, a później z tego ty się będziesz uczyć, albo weź sobie zobacz jaki jest html darmowy cały theme zrobiony na forum przez Pa_blo bodajrze i z niego się ucz :)

i taka rada nie pisz post pod postem swoim, bo Cie wywalą z forum.... jest taka opcja przy poście modyfikuj.... korzystaj z niej ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Hej tu GlamRockQueen! :)
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Maj 2012, 14:59:56 »