Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Grafika Patrycji  (Przeczytany 21900 razy)

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:12:38 »
matko ale mi słodzicie hahahha xD czuje się wyjątkowa, ja i tak czuję nie dosyt ;D zaszczyt? zapłać 15 zł i masz ją u siebie : ) Dziękuję Kalleye za rady, dostawać je od tak świetnego grafika to wprost zaszczyt ;)
no i dziękuję wam bardzo za opinie, są dla mnie bardzo cenne : )
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2011, 21:14:49 wysłana przez Kailee »

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:18:31 »
Ja i świetny grafik? No to teraz walnęłaś sucharem pokroju Strasburgera xDD

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #107 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:23:39 »
Ja i świetny grafik? No to teraz walnęłaś sucharem pokroju Strasburgera xDD
Proszę Cię nie poniżaj mnie xDD Robisz świetne designy na em-watson.pl, sama chcę tak robić :P I kocham sekcję z ikonami <333 A galeria? Cuuuud :D

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #108 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:27:16 »
Ale dalej uważam, ze to, to nie to xD Stać mnie na więcej i próbuję ciągle wykształcić własny, własny styl.

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #109 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:30:45 »
Ale dalej uważam, ze to, to nie to xD Stać mnie na więcej i próbuję ciągle wykształcić własny, własny styl.
Chyba każdy grafik ma taki nie dosyt xD Chyba że ktoś bierze parę tysięcy za grafikę. Ale ty i tak wykształciłaś własny styl ;D Ja ostatnio miałam fajne pomysły, totalnie nie w tym stylu który robię, no ale były z płatnej stronki i szkoda mi było tyle płacić za fajne brusha do tła etc xd

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #110 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:43:42 »
Ale dalej uważam, ze to, to nie to xD Stać mnie na więcej i próbuję ciągle wykształcić własny, własny styl.
Chyba każdy grafik ma taki nie dosyt xD Chyba że ktoś bierze parę tysięcy za grafikę. Ale ty i tak wykształciłaś własny styl ;D Ja ostatnio miałam fajne pomysły, totalnie nie w tym stylu który robię, no ale były z płatnej stronki i szkoda mi było tyle płacić za fajne brusha do tła etc xd
No to w takim razie miło mi ;-)
Ja jakoś nigdy nie potrafię wkomponować brushy w tło więc nawet się w to nie bawię. Rozjaśniam sobie tylko pędzlem xDD

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #111 dnia: 12 Grudzień 2011, 21:54:58 »
Ale dalej uważam, ze to, to nie to xD Stać mnie na więcej i próbuję ciągle wykształcić własny, własny styl.
Chyba każdy grafik ma taki nie dosyt xD Chyba że ktoś bierze parę tysięcy za grafikę. Ale ty i tak wykształciłaś własny styl ;D Ja ostatnio miałam fajne pomysły, totalnie nie w tym stylu który robię, no ale były z płatnej stronki i szkoda mi było tyle płacić za fajne brusha do tła etc xd
No to w takim razie miło mi ;-)
Ja jakoś nigdy nie potrafię wkomponować brushy w tło więc nawet się w to nie bawię. Rozjaśniam sobie tylko pędzlem xDD
Ja umiem tylko wkomponować takie snieżki xd Rozjaśnienie rządzi ;D Ogólnie to zazdroszczę Kitty stylu, którego wymyśliła. No i Malley, nie doceniana według mnie graficzka, a jest świetna xd

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #112 dnia: 12 Grudzień 2011, 22:09:52 »
Ale dalej uważam, ze to, to nie to xD Stać mnie na więcej i próbuję ciągle wykształcić własny, własny styl.
Chyba każdy grafik ma taki nie dosyt xD Chyba że ktoś bierze parę tysięcy za grafikę. Ale ty i tak wykształciłaś własny styl ;D Ja ostatnio miałam fajne pomysły, totalnie nie w tym stylu który robię, no ale były z płatnej stronki i szkoda mi było tyle płacić za fajne brusha do tła etc xd
No to w takim razie miło mi ;-)
Ja jakoś nigdy nie potrafię wkomponować brushy w tło więc nawet się w to nie bawię. Rozjaśniam sobie tylko pędzlem xDD
Ja umiem tylko wkomponować takie snieżki xd Rozjaśnienie rządzi ;D Ogólnie to zazdroszczę Kitty stylu, którego wymyśliła. No i Malley, nie doceniana według mnie graficzka, a jest świetna xd
Chociaż styl Kitty nie do końca do mnie przemawia (co nie znaczy, że mi się nie podoba) to jest taki inny i zarazem oryginalny. Co do Malley to się zgodzę, ale ona i tak sobie jakoś tak 'cichutko' żyje w tym internetowym światku xd

Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Grudzień 2011, 19:11:18 »
Wykonujesz naprawdę fajną grafikę , mi się podoba.
Większość ludzi tutaj wykonuje grafikę , godną podziwu

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #114 dnia: 26 Grudzień 2011, 16:08:42 »
http://www.vanhudgens.pl/wp-content/uploads/2011/12/emma-copy.png nowa praca na innym kompie :p nie podoba mi się, zrobiona z nudy, ale już nic więcej nie robię na tym kompie xD bez tych czcionek, koloryzacji, patternów i brushów to nie to samo:P Aisha powiedziała że kojarzy jej się to z moim starym stylem, hmm xd jak ktoś chce to mogę mu oddać do tego psdsa xd

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #115 dnia: 26 Grudzień 2011, 16:31:17 »
Te kolorki nie pasują xD

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #116 dnia: 26 Grudzień 2011, 16:35:53 »
Trochę pusto. Praca wygląda na niedokończoną. Ale powiem Ci, że jak na brak brushy itp. to się spisałaś.

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #117 dnia: 26 Grudzień 2011, 20:45:41 »
dałabym inaczej logo i dokończyła i wtedy byłoby mega ;3


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #118 dnia: 31 Grudzień 2011, 09:53:22 »
O M G !

Zakochałem się w tym!

Kalleye

  • Gość
Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #119 dnia: 31 Grudzień 2011, 10:02:45 »
uznałabym że przez ten szablon na mojej stronie nie byłoby czytelników

Durna kobieto przez ten szablon ludzie by pokochali twoją stronę!

Tylko cóż... przeczepię się xD Przez to większe Mirror nie widać jednej linijki tekstu xD
I nie wiem czy nie lepiej by było jakby wiadomość powitalna na szerokość była taka sama jak info o filmie bądź na odwrót xD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Grafika Patrycjii
« Odpowiedź #119 dnia: 31 Grudzień 2011, 10:02:45 »