Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: PA_BLO  (Przeczytany 987 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
PA_BLO
« dnia: 25 Listopad 2010, 20:28:24 »
Hey Hi Hello. Ciężko tak o sobie bez konkretnych pytań. Mam na imię Paweł, ale w necie znany jestem pod nickiem PA_BLO. Prowadzę stronę o serialu Degrassi. Obecnie jestem na trzecim roku pedagogiki. W czerwcu obrona. Uwielbiam bawić się grafiką oraz relaksować przy dobrej muzyce. Słucham każdego gatunku, tego co obecnie jest puszczane w stacjach muzycznych, ale lubię tez powracać do starszych kawałków. Gdy dopada mnie nuda to czasami coś sobie wyskrobię na kartce papieru. Wystarczy mi dać kilka długopisów i coś na czym można wyżyć się twórczo i już macie mnie z głowy. Dużą uwagę kładę na to co obecnie jest modne, zarówno w kwestii mody jak i najnowszych trendów na rożne tendencje kulturowe. Choćby ostatnio modna "kultura" Tap Madl. Uwielbiam naśladować i parodiować innych - ostatnio Magdę Gessler - udając, że każde wejście do jakiegoś pomieszczenia to kolejna moja rewolucja. Mam umiłowanie do old school'owych motywów. Jak mówią moi znajomi, ze mną nigdy nie można się nudzić, dostaję głupawki i wszystko idzie tak spontanicznie. Jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej na mój temat to piszcie.
Do you want more?


Dodo

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2010, 21:28:00 »
hej. też studiuję pedagogikę. witam. a jesteś na jakiejś specjalności?
Naley:
"We should go for a walk.
- Want to?
- It's pouring outside.
Exactly.
Let's go."
OTH Always & Forever

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2010, 10:49:24 »
Pedagogika Pracy Socjalnej. Ostatni rok, ponieważ podczas tegorocznej rekrutacji nie można było wybierać tej specjalności na mojej uczelni, Kilka lat temu wprowadzili błędny zapis w rozporządzeniu i przez jedno słowo "pedagogika" wiele osób pożegnało się z masą możliwości zawodowych. Ja mam tyle szczęścia, że nie muszę nadrabiać żadnych różnic programowych i będę miał tylko część uprawnień.
Do you want more?


M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2010, 18:07:51 »
Wiedz, że Tap Madl, Tap Menl i Tap Wpierdl oraz Kuchenne Owulacje to moje ulubione programy rozrywkowe xD
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2010, 18:13:39 »
Niestety Mam Talent nie oglądam, gdyż nie chcę zawstydzać innych swoimi talentami. Ja to bym od razu na castingu przeszedł do ścisłego finału.
Do you want more?


Bee

  • Gość
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2010, 10:54:18 »
Jeszcze się nie przywitałam, więc hej! Na stronę Twoją zdarza mi się wchodzić :) btw. (sorry za offtop) co do degrassi to ostatnio przypadkiem obejrzałam jakiś odcinek nowszy na ZigZap i muszę przyznać, że to nie jest już to samo. Przyzwyczaiłam się do Many(Cassie Stelle), Jimmiego(Drake) i innych z tego pokolenia. pozdro :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Grudzień 2010, 19:12:46 »
ja osobiście też przepadam bardziej za tym starszym pokoleniem - ale cóż oni już nie wrócą :(
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: PA_BLO
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Grudzień 2010, 19:12:46 »