Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Nowa wersja facebooka-mam problem  (Przeczytany 2325 razy)

mpw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Nowa wersja facebooka-mam problem
« dnia: 02 Maj 2013, 16:11:17 »
Hej :)

Od kiedy pojawiła się na facebooku najnowsza wersja mam problem z sekcjami.

Kiedy wchodzę na mój profil wyświetla mi sie z lewej sekcja FILMY, PROGRAMY tv-tak jak sobie ustawiłam

Jednak kiedy chcę sobie wyświetlić profil (opcja wyświetl jako) jak widzą go znajomi to oprócz tych 2 sekcji wyświetlają mi sie też "grupy otwarte"mimo,że nie ustawiałam aby były widoczne.
I teraz mam problem bo widzę to właśnie tylko kiedy wyświetlam profil jak widzą go znajomi lub jak wchodzę od kogoś na mój profil.I nie moge tego zeedytować. Tutaj mam screena i wybrane przeze mnie sekcje,nie widać tu na liście grup oi40.tinypic.com/534pkx.jpg


Zrobiłam kolejnego screena - skoro mam te grupy widocznew profilu to dlaczego nie wyświetlają mi się tutaj w menu abym mogła to edytować tak jak te pozostałe? oi39.tinypic.com/29vau11.jpg


Weszłam na profil do mojej siostry i ona ma wszystko normalnie,moze zedytowac te grupy a ja nie,wie ktoś może jak je ukryć??

Fanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Nowa wersja facebooka-mam problem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2013, 11:25:17 »
Niestety, nikt nas nie pyta o zdanie, sama nawet kiedyś wysłałam wiadomość do zarządzających Facebookiem, że stara wersja była dużo lepsza, ale nie dostałam do dnia dzisiejszego żadnej odpowiedzi. Spróbuj wejść na swoją stronę główną, a po drugie u mnie z lewej strony mam "aktualności" i ewentualnie nazwy gier,jeśli w jakieś gram. Może gdzieś coś nacisnęłaś? Rozejrzyj się jeszcze dobrze,ale ostrożnie  - niczego nie naciskaj przed zorientowaniem się czy możesz.Ewentualnie zwróć się z tym problemem wąaśnie do admina na Fb, może uzyskasz jakąś konkretną odpowiedź.

gustaw12

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Nowa wersja facebooka-mam problem
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2013, 08:56:32 »
Masz 2 opcje:
albo usunac konto
albo przyzwyczaic sie do tego wygladu :)

pollen3

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Nowa wersja facebooka-mam problem
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipiec 2013, 09:36:19 »
Może pytanie trochę odbiega od tematu, ale: jak zrobić żeby mieć nową wersję facebooka ?

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Nowa wersja facebooka-mam problem
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipiec 2013, 09:36:19 »