Nasze zainteresowania > Gry

Assasin's Creed II

(1/1)

dontaskjack:
Gra jest świetna w każdym calu - nie mówiąc już nawet o grafice, muzyce czy czymkolwiek z tego rodzaju. Fabuła wciąga, autentyczne postacie jak florencka rodzina Pazzich, kreacja Ezio Auditore da Firenze... Prawdziwa gratka dla osób, których pasjonuje historia, rozrywka + gry komputerowe. Dla mnie jest to najlepsza gra wszech czasów ;D Potrafię siedzieć i grać 8 godzin.

Tylko wkurzające bywa, jak trzeba biegać po dachach za Francesco de' Pazzi, żeby go zabić i na raz trzeba wcisnąć spację, alt, strzałkę do góry, M, a siódmą ręką sterować myszką, żeby skręcał. No ale jak się platformy nie ma, to się gra tym co się ma...

Bartosz:
Oprócz "Sims3", serii "BUZZ" i pojedynczych sportowych nie lubię gier :), więc nie wiem jak jest, ale znajomi mówią że świetna.

Zuza:
miło że ktoś jeszcze zna AC:) jestem ogromną fanką AC! ahh.. wiesz ja nie mam zarzutów co do gry. widać grasz na pc, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio grałam na kompie, od 2 lat gram na konsoli - różnica diametralna. a już w środę premiera brotherhood!!!

M:
powiecie mi skąd to pobrać to wam powiem czy fajne -,-

Kalleye:
Ja uwielbiam AC :) Pierwszą część mam na komputer (i mnie sterowanie wnerwia xD) a drugą już na Xboxa i jest o wiele prościej. Jak opisałaś tą sekwencję klawiszy to pomyślałam sobie "dzięki bogu, że mam konsole".
A ogólnie, to ja tej grze nic nie mam do zarzucenia :P W moim guście :D W ogóle gry od UbiSoftu są świetne !
... i czasem schizowe xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej