Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 38826 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #285 dnia: 04 Marzec 2014, 21:07:39 »
Ja również, ale jej "związek" z Klausem też mi imponował. Były w nim emocje, bo u Tyler'a i Caroline głównie chodzi o jedno xxx :)
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #286 dnia: 04 Marzec 2014, 21:16:21 »
no tak też racja, fakt z Klausem się działo, ale Klaus jak dla mnie jest złym człowiekiem, który nie zasługuje na tą piękną blondynkę ;P

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Drew

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #287 dnia: 04 Marzec 2014, 21:22:55 »
Nie, Caroline i Tyler nie powinni być już razem.. Fajnie bybyło gdyby Klaus się ogarnął. To byłby najlepszy związek w całym serialu.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #288 dnia: 04 Marzec 2014, 21:57:01 »
Nie, Caroline i Tyler nie powinni być już razem.. Fajnie bybyło gdyby Klaus się ogarnął. To byłby najlepszy związek w całym serialu.
Dobrze prawisz :) Szkoda, że Klaus obiecał jej że już nie wróci do miasta. No chyba do niego napiszę na fejsie aby się opamiętał ;p A co sądzicie o Bonnie i Jeremy'm?
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #289 dnia: 04 Marzec 2014, 22:38:41 »
Bonnie i Jeremy'ego też bardzo lubię, pomagają sobie nawzajem, jak dla mnie to jest idealna para :)
chodź widzę, że ja tu mam inne poglądy niż Ty PA_BLO i Drew, taaa ja jestem kobietą a wy facetami :P

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Drew

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #290 dnia: 05 Marzec 2014, 11:25:14 »
Zgadzam się ;-) Bonnie i Jermey są idealną parą.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #291 dnia: 05 Marzec 2014, 12:51:07 »
Zgadzam się ;-) Bonnie i Jermey są idealną parą.
Popieram. Jedyna para w serialu, która od samego początku przypadła mi go gustu i uwielbiam ich oglądać.
Do you want more?


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #292 dnia: 13 Marzec 2014, 20:36:51 »
Serial robi się coraz gorszy... Powinien zakończyć się na poprzedniej serii. Teraz wymyślają nowe gatunki wampirów i inne pierdoły :|

Rubeo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • http://szafa-olafa.pl/
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #293 dnia: 15 Marzec 2014, 10:31:04 »
Mi się tam podoba , jeszcze nie jest naciągany. Cały czas coś nowego wymyślają jednak to wszystko zależy od oglądalności serialu czy będą dalej go emitować.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #294 dnia: 23 Kwiecień 2014, 21:17:14 »
Dopiero dziś obejrzałem w spokoju odcinek 18. Damon strasznie mnie drażni, nie mogę na niego patrzeć. Przechodzi wielkie boleści po zerwaniu z Eleną że robi się to już nudne. Ale za to znów akcja kręci się wokół Stefcia i bardzo dobrze. Może Elenka zmądrzeje i wróci do niego. Caroline i Enzo też widać że są ku sobie. Wątek z Mattem taki troszkę naciągany, zwłaszcza historia z tymi duchami po drugiej stronie. Wprowadzanie postaci Markosa troszkę namieszało mi w głowie bo już nie wiem czego on tak chce. Niby tu pomaga Damonowi aby Elena pozbyła się tych wizji ze Stefanem a raptownie wykorzystuje Tylera do swoich planów (bo on chyba ma tego traveler'a w sobie czy jakoś tak).
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #295 dnia: 23 Kwiecień 2014, 21:29:11 »
"Elenka" nie zmądrzeje. Caroline i Enzo ostatecznie mogą skończyć razem, wolałbym nie.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #296 dnia: 25 Kwiecień 2014, 19:56:28 »
Obejrzałem nowe TVD i już się pogubiłem. Dlaczego Markos zabił Sloan? Niby przemienił ją w człowieka, ale coś tam mu nie pasowało i ją zabił. Ktoś wie dlaczego? Enzo skoro zginął i przeszedł przez Bonnie to dlaczego pojawił się w ostatniej scenie jako duch. Myślałem, że jak się przechodzi na druga stronę to już się znika. Ogólnie ten wątek Podróżników/Pasażerów jest jakiś niejasny. Ciężko mi się w nim połapać. Jaki oni mają cel w tym, aby korzystać w krwi sobowtórów. No i oczywiście pomimo tego, że Damon już nie jest z Eleną to każdy odcinek musi przynieść ich wspólną scenę.
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #297 dnia: 26 Kwiecień 2014, 03:19:53 »
Markos zabił Sloan, bo zmienił nią w człowieka i była już "nie użyteczna". Wydaje mi się, że pojawienie się Enzo w ostaniej scenie jako duch ma coś wspólnego z problemami drugiej strony. Podróżnicy chcą za pomocą krwi sobowtórów pozbyć się wampirów i osiedlić się w Mystic Falls. Tak sądzę.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #298 dnia: 26 Kwiecień 2014, 10:53:22 »
Drew, dzięki za wyjaśnienie. Teraz już uważniej będę śledził kolejny odcinek. Ale Markos chyba chciał aby ona była człowiekiem, tylko skutkiem ubocznym była utrata magii - stąd ją zabił. Taka rozkmina mi się włączyła. Bo sam powiedział, że będzie mu potrzebna większa ilość krwi sobowtórów aby zrobić kolejne "przemiany". A skoro każda ma się tak samo kończyć, to Ci pasażerowie w ludzkiej postaci będą mu zbędni. Troszkę szkoda mi Enzo, że został taki samotny bo było widać że ta Maggie wiele dla niego znaczyła. Jestem pewien, że Damon i tak odkryje intrygę Stefana i dowie się, że brat zabił jego jedynego przyjaciela.
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #299 dnia: 26 Kwiecień 2014, 15:32:10 »
również oglądałam nowy odcinek TVD, powiem, że na początku go nie zrozumiałam, lecz czytając wasze komentarz już wiem mniej więcej o co chodziło w tym odcinku, lecz wydaje mi się, że Enzo umierając obiecał zemstę, więc w następnych odcinkach on się raczej pojawi, pewnie jako duch, ale będzie ciekawie :P chodź już mam dość tego faceta. Też wydaje mi się, że prędzej czy później Damon odkryje intrygę Stefcia.
Jedynie co ciągle się zastanawiam jak to dalej będzie z tymi Podróżnikami, Markosem i Taylerem...

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #299 dnia: 26 Kwiecień 2014, 15:32:10 »