Nasze zainteresowania > Gry

Gry płatne czy darmowe?

(1/8) > >>

Fanka:
Lubimy sobie czasami pograć w różne komputerowe gierki, czy możecie powiedzieć - jeśli grywacie w takowe,to czy są to darmowe gry, czy raczej płatne? a jeśli płatne to jaką formę wybieracie?. Czy jest to może paysafecard? czy inna forma? płatności. Dzięki i do usłyszenia.Pa.:)

Viridiana:
jeśli chodzi o internetówki to darmowe

Fanka:
Serio? A ja myślałam, że darmowych już nie ma, że w sumie w każdej grze trzeba dokupić sobie jakieś przedmioty, żeby dalej przejść. Tak jest np. na grach facebookowych. Tam zajdzie się do pewnego punktu i finito. Potem trzeba wykorzystać paysafecard, czy inną formę płatności, żeby grać dalej. Czy istnieją na prawdę jeszcze czysto darmowe gry?W które oczywiście da się grać?. Pozdrowionka.

Viridiana:
Ale jest nie tylko facebook jest miliard innych stronek z grami internetowymi. Osobiście grałam w gry, w których nie musiałam płacić by je przejść. A płacić za to nie będę, można lepiej wydać te pieniądze.

Aisha:
W internetowe nie gram, na telefonie tylko w darmowe. Wyjątkiem był Pou, za którego musiałam zapłacić, gdyż w AppStore jest płatny :c A wszyscy w to grają, więc też chciałam sobie zobaczyć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej