Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Rihanna w Polsce  (Przeczytany 6483 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Lipiec 2013, 21:53:48 »
Z całym szacunkiem Matthew, ale właśnie teraz Rihanna nie jest sobą. Pamiętam jeszcze jej pierwsze wywiady kiedy wkraczała w ten cały show biznes. Odkryli ją jako zwykłą dziewczynę z Barbados. Właśnie wtedy świat mógł poznać jaka ona jest na prawdę. Rozumiem, że miała swoje doświadczenia życiowe jak bójka z Chrisem (nie wiem dlaczego, ale ja nadal potrafię cieszyć się z twórczości Brown'a bo umiem rozróżnić życie zawodowe od prywatnego) czy inne podobne incydenty, które nagłaśniały media. Od ery Rated R widać wyraźnie, że Rihanna przybrała pozę. Na płycie LOUD można było zauważyć, że Rihanna potrzebowała wyciszenia i wtedy był prawdziwą dojrzałą kobietą. Niestety kolejny image tylko pogorszył całą sytuację. Nie chce mi się wierzyć aby dziewczyna, która trzymająca się całe życie pewnych wartości życiowych z dnia na dzień stwierdziła - "będę królową sado-maso a za kilka lat będę damską wersją Snoop Doga ze skrętem w ustach". Taka jest prawda. Kiedyś uwielbiałem większość twórczości Rihanny, teraz pojedyncze piosenki z płyt. Nie wiem jak sprzedają się teraz jej płyty - bo nie śledzę tego, ale nie jestem pewien czy każdy kolejny album przebija sprzedażą swojego poprzednika. Przychylam się do każdej z wyższych wypowiedzi świadczących o tym, że Rihanna olewa swoich fanów i obecnie robi muzykę tylko i wyłącznie dla kasy i sławy. Brak w niej pasji. Kombinuje aby tylko szokować i być na wszystkich portalach plotkarskich. Póki co jej strategia udaje się, ale długo tak nie pociągnie. Znudzi się jak Lady Gaga i będzie zmuszona odejść na jakiś czas w cień aby powrócić z całkiem nowym materiałem, który zainteresuje wszystkich a nie tylko grono jej fanów. Życzę jej jak najlepiej, ale dopóki nie zmieni swojego postępowania tak jak udowodniła to przez ostatni okres - to nie ma co liczyć na moje poparcie.
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Lipiec 2013, 22:00:09 »
Słowa RiRi na wszystkie wasze zarzuty :

Cytuj
To jest moje życie i nie wiem, dlaczego wciąż jesteście tacy zdziwieni. Nigdy nie chciałam być wzorcem dla innych, więc dajcie sobie z tym spokój. Sama mam mnóstwo problemów, z którymi muszę sobie radzić. Nie jestem perfekcyjna, ale jestem sobą.
no to może niech skończy karierę? taka jest cena sławy niestety
a jak się boi krytyki to trudno, niech się inaczej zachowuje

A po co ma się zmieniać pod publikę bo ludziom się to nie podoba ?  8) Przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jest. ...
To ona wie o tym co ludzie  o niej myślą? Czasem mam wrażenie, że jej się wydaje, ze stąpa po innym świecie niż reszta plebsu;p
Kiedyś była inna. Więc albo pokazała teraz swoje prawdziwe ja, albo zmieniła się dla innych:P
Nawiasem mówiąc - przywołane wczesniej zdjęcia na instagramie ze skrętem to serio poziom gimbazy - mam skręta jeee pochwalem siem i będzie sweet<3 haha;-)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Lipiec 2013, 22:01:26 »
Nie no spoko  ;) Każdy ma swoją opinię  ;)

Co do sprzedaży to "Unapologetic" w samym USA sprzedał się w nakładzie 2,5 mln. więc chyba najgorzej nie jest  :D Ja też wolę RiRi z czasów chociażby ONLY GIRL czy DISTURBIA  :) I mi jako fanowi podoba się że wydaje album co roku  ;) Jakiś zespół ( nie pamiętam jaki i nie będę kłamał ) w jakieś 15 lat wydał 3 albumy i nie wiem czy to takie fajne xD

I szanuję WSZYSTKICH zdanie  ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Lipiec 2013, 22:43:32 »
No to z albumami nowymi jest akurat fajne, bo jak mowiłam, lubię jej twórczość ale ja już średnio, więc każdy nowy (fajny!) kawałek mnie cieszy:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Lipiec 2013, 22:43:32 »