Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Porady modowe..  (Przeczytany 5702 razy)

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Porady modowe..
« dnia: 21 Sierpień 2012, 12:40:30 »
W tym temacie możemy poradzić się użytkowników w kwestiach modowych. Może ja zacznę..

Zbliża się rok szkolny i zastanawiam się czy nie kupić sobie torby. Ostatnio modne są rzeczy z flagą usa i uk. Znalazłem ładne torby ale nie wiem na która się zdecydować, ponieważ każda mi się mocno podoba, pomóżcie:

1)

2)

3)

Krystian

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2012, 13:20:14 »
3 ładna ;D

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień 2012, 13:47:16 »
Ostatnio modne są rzeczy z flagą usa i uk.

A nie sądzisz, że takie rzeczy powinny coś za sobą nieść :)? Dla mnie to takie trochę pozerstwo - nosić emblematy, bo są modne... To jak kupować koszulki z zespołami, których się nie słucha, bo akurat są na szczycie. Ja tam bym nie chciała, żeby ludzie paradowali z flagą Polski, bo jest "cool i trendy". Co więcej - za miesiąc "fame" minie i nic z taką nie zrobisz ;) Lepiej wybrać coś, co lubisz, bo wtedy niezależnie od tego, czy jest na to moda czy nie, będzie miało dla Ciebie znaczenie :) (jeżeli jesteś wielkim fanem Stanów albo Wielkiej Brytanii - chociaż pisania skrótowcami z małej litery o tym nie świadczy - to zignoruj mój komentarz ;)) Ale jeżeli już bym miała jakąś wybrać, to drugą.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień 2012, 13:55:47 »
Sam ma t-shirt z motywem flagi, ale UK - uważałem, że jest ciekawszy. o za tym jak widzę, że za dużo osób nosi taki motyw to już mnie to obrzydza i sam staram się coś znaleźć. Nie raz zdarzyło się, że u mnie w miejscowości byłem jako pierwszy w "noszeniu czegoś", a za kilka tygodni wszyscy to już mieli. Najlepiej robić zakupy w zagranicznych sklepach - bynajmniej mam pewność, że nikt szybko mnie nie skopiuje. Osobiście kocham t-shirty z wszelkiego rodzaju hasłami - takimi jakich ja sam używam. Dlatego też, zamawiam sobie na Allegro lub innych sklepach koszulki na zlecenie z jakimś nadrukiem. Po za tym sporo szperam po stronach z zapowiedziami kolekcji i wiem, że teraz będą modne koszulki polo i styl na golfiarza :) Dlatego już szukam koszulek z kolekcji Scapa Sports.
Do you want more?


Mats_Deds

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpień 2012, 14:31:42 »
Cóż "Flagi" konkurowały wiosną z pastelowymi kolorami. Więc to żadna nowość. Trendami na lato/jesień są BIAŁE SUKIENKI/KOSZULKI w połączeniu ze złotem. Oraz moro. Tyle w temacie.

Ja osobiście wolę wyznaczać trendy, niż za nimi podążać.

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sierpień 2012, 18:40:47 »
Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami - flaga niedługo przestanie być modna. Trend na jesień to na przykład geometryczne wzory i "szlaczki", albo patent moro czy też wszystko, co burgundowe. Lepiej nie kupować czegoś, co masz zamiar nosić długo (np. torba, kurtka czy spodnie) z patentem, który niedługo wyjdzie z mody. Znam dziewczynę, która kupiła spodnie w flagę USA i już żałuje, bo z racji tego, że flaga jest wszędzie -zaczęło ją to denerwować. Zawsze rób zakupy uważnie i zastanów się, czy "będę to jeszcze nosić, kiedy wyjdzie z mody?" Dla przykładu, jeśli kupię sobie spodnie w kolorze khaki (trend na jesień 2012) to wiosną mogę je dalej nosić, np. łącząc z białym t-shirtem. Natomiast tego typu nadruki czy motywy najlepiej kupować np. na t-shirtach, można potem z łatwością zakryć nadruk innym i mieć przy tym sporo zabawy i satysfakcji ;-) Nie komplikujmy sobie życia, a unikniemy niepotrzebnego wydawania pieniędzy (bo zapewne za jakiś czas rzuciłbyś torbę w kąt, chociaż mogę się mylić).

claire

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpień 2012, 18:42:19 »
Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami - flaga niedługo przestanie być modna. Trend na jesień to na przykład geometryczne wzory i "szlaczki", albo patent moro czy też wszystko, co burgundowe. Lepiej nie kupować czegoś, co masz zamiar nosić długo (np. torba, kurtka czy spodnie) z patentem, który niedługo wyjdzie z mody. Znam dziewczynę, która kupiła spodnie w flagę USA i już żałuje, bo z racji tego, że flaga jest wszędzie -zaczęło ją to denerwować. Zawsze rób zakupy uważnie i zastanów się, czy "będę to jeszcze nosić, kiedy wyjdzie z mody?" Dla przykładu, jeśli kupię sobie spodnie w kolorze khaki (trend na jesień 2012) to wiosną mogę je dalej nosić, np. łącząc z białym t-shirtem. Natomiast tego typu nadruki czy motywy najlepiej kupować np. na t-shirtach, można potem z łatwością zakryć nadruk innym i mieć przy tym sporo zabawy i satysfakcji ;-) Nie komplikujmy sobie życia, a unikniemy niepotrzebnego wydawania pieniędzy (bo zapewne za jakiś czas rzuciłbyś torbę w kąt, chociaż mogę się mylić).

zgadzam się w 100% Ja sama kiedyś kupiłaś coś bo było modne a teraz leży w szafie.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień 2012, 18:51:05 »
No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?
Do you want more?


claire

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień 2012, 18:56:27 »
No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?
ja słyszałam i widziałam fotki. ciuchy fajne i pewnie wiele osób je kupi. Ale nie jestem przekonana do tych akcji sklepów z gwiazdami. Fani na pewno się cieszą ale dla mnie to jest selekcja - "kupię bo Lana promuje" itd.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień 2012, 19:03:34 »
No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?
ja słyszałam i widziałam fotki. ciuchy fajne i pewnie wiele osób je kupi. Ale nie jestem przekonana do tych akcji sklepów z gwiazdami. Fani na pewno się cieszą ale dla mnie to jest selekcja - "kupię bo Lana promuje" itd.
Dokładnie. Jak dla mnie to ta jesienna kolekcja ostro pojechała w stronę retro. Wełniane swetry, leginsy z motywami kwiatów. Nic innego jak połączenie retro+hippi
Do you want more?


claire

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpień 2012, 19:08:05 »
No cóż, ja uwielbiam bawić się modą - ale jak wyżej napisaliście też często stawiam na sprawdzone rzeczy, które nie dość, że będę mógł dłużej ponosić to jeszcze będą pasowały do innych. A słyszeliście o jesiennej kampanii H&M z Laną Del Rey?
ja słyszałam i widziałam fotki. ciuchy fajne i pewnie wiele osób je kupi. Ale nie jestem przekonana do tych akcji sklepów z gwiazdami. Fani na pewno się cieszą ale dla mnie to jest selekcja - "kupię bo Lana promuje" itd.
Dokładnie. Jak dla mnie to ta jesienna kolekcja ostro pojechała w stronę retro. Wełniane swetry, leginsy z motywami kwiatów. Nic innego jak połączenie retro+hippi
teraz taka moda ale patrząc tak inaczej to wszystko jest modne. Ostatnio u mnie w mieście wszystkie dziewczyny nosiły neonowe ciuchy - ohyda. Moda się zmienia ale zawsze efekt ten sam: pół polski ubrana w takie same ciuchy. Zero oryginalności.

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Sierpień 2012, 12:32:34 »
Jakoś nigdy nie mogłam się przekonać do tych neonów. W tym samym czasie nosiło się właśnie neony i pastele -zdecydowanie uwielbiam to drugie. Nie ważne, czy są akurat trendy czy nie, jasne kolory możesz nosić zawsze i wszędzie.
A co do promowania kolekcji przez gwiazdy, nazwisko nie sprawi, że ciuchy będą fajniejsze i na odwrót - kolekcje, za którymi nie stoi żadne nazwisko jak np. Lana del Rey też mogą być świetne. Trzeba patrzeć na ciuchy, ich praktyczność i czy są w twoim stylu, bo kupowanie na siłę czegoś, co średnio się podoba, ale jest modne... hmmm...?

Kalleye

  • Gość
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Sierpień 2012, 14:02:39 »
Pieprzyć modę, koszule w kratkę zawsze bomba!

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Sierpień 2012, 15:39:39 »
Ja nie przepadam za kolekcjami sygnowanymi przez gwiazdy... W moim ukochanym River Islandzie najnowsza kolekcja ma być przyszykowana przez Rihannę. Jeżeli ktoś (tak jak ja) nie przepadam za jej stylem (jej czym?), to może zapomnieć o tym, że coś tam dla siebie znajdzie.
W tym sezonie neony też mnie nie podbiły - tak samo jak wzory etniczne. A moim ulubionym trendem - zawsze i wszędzie - będzie koronka :D

Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrzesień 2012, 15:10:58 »
Przepraszam bardzo, że post pod postem.

Marka dostępna w Tesco - F&F organizacji konkurs, w którym zgarnąć można 1000 lub 200zł na zakupy :)
Aby zgarnąć 1000zł - wystarczy stworzyć własny zestaw i zdobyć jak najwięcej głosów, aby 200 - wystarczy zagłosować! :)
Należy wejść tutaj http://apps.ffmoda.com/denim2012/shareRedirect.aspx?ugcid=5310&appId=274621709305569 polubić F&F i zagłosować :)
Ja bardzo Was proszę o głosy na te dwa zestawy: http://i46.tinypic.com/5vyfba.png zaznaczone na obrazku (wystarczy kliknąć w ostatnio dodane - mają jakiś błąd w aplikacji i wtedy otwierają się te, które mają najwięcej głosów; ilość głosów w serduszku może ulec zmianie) :)

Jeżeli ktoś z was stworzy własny zestaw i będzie chciał zdobyć głosy, niech wklei screena :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Porady modowe..
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrzesień 2012, 15:10:58 »