Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: poznaj Insane ; )  (Przeczytany 3801 razy)

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Luty 2012, 10:40:31 »
No! Przypomniało mi się, że moją zadać Ci pytanie LOL (nie przejmuj się moją głupotą) XD
No to tak. Masz swojego ulubionego Jonasa ? ;D
Co lubisz w Sucker Punch ?
Jak coś mi się jeszcze nasunie to zapytam ;P

spoko huehue  : D  a mam  jest nim Joseph  < 3  ogólnie to było różnie z tym moim ulub. Jonas'em.
na początku 2006 r  kochałam Joe'go wręcz gorzej, bardziej niż na zabój XD haha. potem przerzuciłam się na Nick'a. i teraz znów Joe bo Nick.. jakby to.. no wybrał tą Deltę -,-  XD  a Twój ulub Jonas?  : 3

hym, a w Sucker Punch lubię tą taką psychozę, wyobraźnię, schizę etc. ogólnie przepadam za takimi filmami. np 'Nieproszeni Goście'  bardzo zaskakujący 'schizotyczny' film : D

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Luty 2012, 10:43:20 »
Witamy na forum ;-)


Pierwszy raz w życiu nie chce mi się czytać wiadomości powitalnej, ale witamy xD

Mi też nie, ale przeczytałam i dowiedziałam się, iż należę do szlacheckiej elity. Szacun xD
Przyznam szczerze, że większości zespołów i wykonawców nie znam. Z tego co zauważyłam to musi być z Ciebie wielka fanka horrorów :D

hee  ;D cóż ci wykonawcy nie należą do szalenie znanych. ja sama natknęłam się na nich przez przypadek ; )  ooo tak! :D  kocham  horrory ^^ : D

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Luty 2012, 10:45:50 »
Nie dość, że imienniczka, to jeszcze rówieśniczka! :D
Witaj :>

też Karolina? aww, miło   ;)  w ogóle dziękuję wszystkim za gorące powitanie huehue  :D ;D

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Luty 2012, 10:47:38 »
Witamy na forum !
Oo widzę Alexa w ikonce !

a no witam, witam  ;)
taa, dobry Alex nie jest zły ^^  a na Twojej icon'ce jest...? czekaj.. Christofer Drew?

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Luty 2012, 11:59:51 »
Witamy na forum !
Oo widzę Alexa w ikonce !

a no witam, witam  ;)
taa, dobry Alex nie jest zły ^^  a na Twojej icon'ce jest...? czekaj.. Christofer Drew?

Na mojej jestem ja XD

PS. Używaj opcji modyfikuj bo następnym razem powieszę <hahaha>

Asleep

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers Poland
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Luty 2012, 17:17:40 »
No! Przypomniało mi się, że moją zadać Ci pytanie LOL (nie przejmuj się moją głupotą) XD
No to tak. Masz swojego ulubionego Jonasa ? ;D
Co lubisz w Sucker Punch ?
Jak coś mi się jeszcze nasunie to zapytam ;P

spoko huehue  : D  a mam  jest nim Joseph  < 3  ogólnie to było różnie z tym moim ulub. Jonas'em.
na początku 2006 r  kochałam Joe'go wręcz gorzej, bardziej niż na zabój XD haha. potem przerzuciłam się na Nick'a. i teraz znów Joe bo Nick.. jakby to.. no wybrał tą Deltę -,-  XD  a Twój ulub Jonas?  : 3

hym, a w Sucker Punch lubię tą taką psychozę, wyobraźnię, schizę etc. ogólnie przepadam za takimi filmami. np 'Nieproszeni Goście'  bardzo zaskakujący 'schizotyczny' film : D

aww! Joseeph < 3  ! XD Zawsze był on XD Z resztą kiedy otworzyłam stronę mam jeszcze większą szajbę na jego punkcie LOL. hm...Widzę, że chyba lubisz Emily Browning bo Nieproszeni Goście o SP .
Jonas-Brothers.com.pl // Zanessa.fan-strefa.pl // EmilyBrowning.fan-strefa.pl

Insane

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2012, 20:02:20 »
No! Przypomniało mi się, że moją zadać Ci pytanie LOL (nie przejmuj się moją głupotą) XD
No to tak. Masz swojego ulubionego Jonasa ? ;D
Co lubisz w Sucker Punch ?
Jak coś mi się jeszcze nasunie to zapytam ;P

spoko huehue  : D  a mam  jest nim Joseph  < 3  ogólnie to było różnie z tym moim ulub. Jonas'em.
na początku 2006 r  kochałam Joe'go wręcz gorzej, bardziej niż na zabój XD haha. potem przerzuciłam się na Nick'a. i teraz znów Joe bo Nick.. jakby to.. no wybrał tą Deltę -,-  XD  a Twój ulub Jonas?  : 3

hym, a w Sucker Punch lubię tą taką psychozę, wyobraźnię, schizę etc. ogólnie przepadam za takimi filmami. np 'Nieproszeni Goście'  bardzo zaskakujący 'schizotyczny' film : D

aww! Joseeph < 3  ! XD Zawsze był on XD Z resztą kiedy otworzyłam stronę mam jeszcze większą szajbę na jego punkcie LOL. hm...Widzę, że chyba lubisz Emily Browning bo Nieproszeni Goście o SP .


hue < 3  ja mam kota o imieniu Joey ale mówię mu tak oficjalnie Joseph :D  a pewnie, jej rola w Nieproszonych Gościach, jejuś ależ ona świetnie grała psychopatyczną osobę ;D miałam obsesję na punkcie tego filmu. nawet powstało kilka zwrotów (tzn ja i moja przyjaciółka- mądre głowy XD do wymyślania głupot) wymyśliłyśmy np: An(n)a znana z nieproszonych gości mojej twórczości to był tekścior XD huehue. albo przywidzenie niezłe miała i się do domu wariatów dostała.

ale do Krwawych Walentynek teksty były chyba lepsze, nie wiem czy widziałaś tego horrora ale i tak napiszę kilka zwrotów, one zawsze poprawiały mi humor, no wiadomo głupota poprawia humor :D
Harry przyszedł do mnie i już było po mnie,  nie widzę Harrego bo ma podwójne ego, zabrałeś im serca, wyrwałeś im płuca a teraz się rzucasz.
jeśli nie widziałaś Krwawych Walentynek to polecam gdyż gra tam Jansen Ackles czy jakoś tak, no ten co gra w Nie z tego świata ;3

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: poznaj Insane ; )
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Marzec 2012, 20:02:20 »