Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Grafika BlackCherry_  (Przeczytany 2728 razy)

Megii

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rihanna Fenty Polska
Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Kwiecień 2011, 15:10:20 »
Po prostu padam z nóg. Jesteś świetna i jak mówi FactoryBoy wali mnie czy kopiowałaś, czy nie bo wyszło świetnie! :D

Factoryboy mówił że BlackCherry kopiowała? od kogo? Według mnie nie kopiowała nic :D

Nie, chodzi o to, że ktoś tam wspominał, że podobne do innych ;p

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Kwiecień 2011, 15:11:10 »
Tło na galerię jest rodem skopiowane od Katie, niestety teraz nie mogę znaleźć jej pracy ale jak znajdę to pokaże ją tutaj ;)
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Lays_x33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Kwiecień 2011, 08:47:00 »
co do nagłówka : nawet jeśli kopiowałaś ... jak ktoś już wspominał , 90 % polskich stron ma podobny . Wyszedł świetnie . Tło skądś kojarzyłam i dzięki Naughty już sobie przypomniałam . Tu możecie znaleźć podobne prace Katie : http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2011/082/9/9/i_was_enchanted_to_meet_you_by_youmakemecraizier-d3cahz0.png         http://www.upload.fan-strefa.pl/images/365TSGallery.png
być może tylko ja widzę to podobieństwo,ale cóż . Ogólnie praca mi się podoba ...

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Kwiecień 2011, 11:31:33 »
Powiem wam, że na pewno nie może być skopiowane z tych prac co podałaś. Bo te prace zostały dodane całkiem nie dawno :)

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Kwiecień 2011, 12:10:31 »
Katie kiedyś robiła szablon na bloga i zapisała go w blogu "testerze", a to na pewno było wcześniej. Tło było dosłownie identyczne tylko inna postać i napis. (czcionka była identyczna i efekt też)
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Grafika BlackCherry_
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Kwiecień 2011, 12:10:31 »