Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Assasin's Creed II  (Przeczytany 3337 razy)

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Assasin's Creed II
« dnia: 07 Listopad 2010, 20:07:23 »
Gra jest świetna w każdym calu - nie mówiąc już nawet o grafice, muzyce czy czymkolwiek z tego rodzaju. Fabuła wciąga, autentyczne postacie jak florencka rodzina Pazzich, kreacja Ezio Auditore da Firenze... Prawdziwa gratka dla osób, których pasjonuje historia, rozrywka + gry komputerowe. Dla mnie jest to najlepsza gra wszech czasów ;D Potrafię siedzieć i grać 8 godzin.

Tylko wkurzające bywa, jak trzeba biegać po dachach za Francesco de' Pazzi, żeby go zabić i na raz trzeba wcisnąć spację, alt, strzałkę do góry, M, a siódmą ręką sterować myszką, żeby skręcał. No ale jak się platformy nie ma, to się gra tym co się ma...

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: Assasin's Creed II
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2010, 22:19:48 »
Oprócz "Sims3", serii "BUZZ" i pojedynczych sportowych nie lubię gier :), więc nie wiem jak jest, ale znajomi mówią że świetna.

Zuza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Polska Strona Kelly Clarkson
Odp: Assasin's Creed II
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopad 2010, 23:35:04 »
miło że ktoś jeszcze zna AC:) jestem ogromną fanką AC! ahh.. wiesz ja nie mam zarzutów co do gry. widać grasz na pc, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio grałam na kompie, od 2 lat gram na konsoli - różnica diametralna. a już w środę premiera brotherhood!!!

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Assasin's Creed II
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2010, 12:43:08 »
powiecie mi skąd to pobrać to wam powiem czy fajne -,-
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Kalleye

  • Gość
Odp: Assasin's Creed II
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2010, 12:19:58 »
Ja uwielbiam AC :) Pierwszą część mam na komputer (i mnie sterowanie wnerwia xD) a drugą już na Xboxa i jest o wiele prościej. Jak opisałaś tą sekwencję klawiszy to pomyślałam sobie "dzięki bogu, że mam konsole".
A ogólnie, to ja tej grze nic nie mam do zarzucenia :P W moim guście :D W ogóle gry od UbiSoftu są świetne !
... i czasem schizowe xD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Assasin's Creed II
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2010, 12:19:58 »