Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prace emily  (Przeczytany 9598 razy)

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Marzec 2011, 22:59:36 »
Powiem ci tak.. Musisz trochę poprzesuwać wszystkie suwaki jak dajesz w opcjach warstwy np. cień wewnętrzny czy płaskorzeźba i ogólnie baw się, a nie tylko że zrobisz prostokąt, dasz kolor, płaskorzeźbę i gotowe.. :)

Przesuwam je :P
A poza tym w Adobe Photoshop obsługuję się dopiero tydzień to i tak sukces, że odkryłam cienie xD
 ;D ;D ;D

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Megii

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rihanna Fenty Polska
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Marzec 2011, 21:16:15 »
Nie podoba mi się jedynie to "coś" po prawej stronie. Twitter to jest czy co? Nie czytelnie trochę, ale ogólnie w porządku.

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Kwiecień 2011, 21:35:04 »
Po prawie 2 tygodniach nieobecności dodaje nowy lay z N. Dobrev :) Starałam się wypełnić całe miejsce, ale zmniejszyłam rozmiary bo na większych nie umiałam się rozplanować :/ Więc proszę nie zwracajcie uwagi na wielkość ;)
I proszę powiedzcie co nie pasuje, a nie: "nie podoba mi się". A poza tym zaczęłam słuchać się Zoey i zaczynać wypełniać wiadomość powitalną :) ale zresztą myślę, że tak jest estetyczniej :P Na pewno powiecie coś na temat menu, ale nie dziwię się bo samej mi się nie podoba :P
UUUUUUUUUUUU, rozpisałam się. Dobra teraz praca:
http://www.upload.fan-strefa.pl/images/246nina_dobrev.png

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Immortal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 536
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Ewa Farna Fansite
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Kwiecień 2011, 22:19:20 »
Szczerze? to wszystko jest źle wg. mnie

EWA-FARNA.NET - Twoje najlepsze źródło informacji poświęcone  Ewie

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Kwiecień 2011, 22:26:37 »
Nie chciałam krytykować ale muszę:(
Widzę, że wiesz jak ozdobić tekst itd. ale po prostu brakuje tutaj troszkę estetyki. W menu czcionkę zrobiłabym albo jasną (#D7FF9B) albo ciemną (np. #89AC54) z jakimś cieniem.
 inną czcionkę wybrałabym do welcome, no i inną napisałabym nina-doberv.pl (kolory też inne) popracuj nad doborem kolorów
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Kwiecień 2011, 13:44:23 »
Ok :D Popracuję jeszcze.
A nie chciałam pisać adresu strony ciągle buffet czy memorian więc wzięłam coś innego...

A jak na moje możliwości to mi się podoba ^^

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Kwiecień 2011, 15:47:24 »
i szkoda ze inspirowane naszymi "Wspaniale kopiowanymi" polskimi stronami fanowskimi

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Kwiecień 2011, 17:14:30 »
Kolory do siebie nie pasują. Czcionki jak i efekty na nich są najzwyczajniej brzydkie, nieestetyczne.
A kopia perfidna, fakt Evan.

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Kwiecień 2011, 17:16:46 »
Evan, musisz pisać, że wszyscy robimy w jednym stylu, w co drugim poście? Nikt z nas nie ma downa i jak raz to przeczyta to mu wystarczy. Nie łatwo jest wymyślić coś nowego, więc tak z łaski swojej daruj sobie te teksty ' ciągle to samo " i oceniaj prace nie zważając na styl, ponieważ takie opinie jakie nam serwujesz nic nie wnoszą.

 
Nie chciałam krytykować ale muszę:(
Widzę, że wiesz jak ozdobić tekst itd. ale po prostu brakuje tutaj troszkę estetyki. W menu czcionkę zrobiłabym albo jasną (#D7FF9B) albo ciemną (np. #89AC54) z jakimś cieniem.
 inną czcionkę wybrałabym do welcome, no i inną napisałabym nina-doberv.pl (kolory też inne) popracuj nad doborem kolorów

Zgadzam sie.

Liska

  • Gość
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Kwiecień 2011, 17:24:17 »
zmieniłabym czcionkę adresu strony, nie podoba mi się.

BlackCherry_

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Kwiecień 2011, 17:42:53 »
hm.. to tak:
- inne kolory
- przydałaby się akcja na  zdjęciach
- nie potrzebne to serduszko
- czcionka adresu strony mi się nie podoba, poszukaj na forum lub gdzieś jakiś fajnych czcionek
- dodaj efekty do tekstu (cień itp.)
- zmniejszyłabym czcionkę w nawigacji i dała jakieś tło pod tekst
- do wiadomości powitalnej jakiś efekt.

A co do rozplanowania, to polecam Ci wziąść kartkę i naszkicować mniej wiecej tak jak chcesz żeby grafika wyglądała, pomyśl gdzie można to dać a gdzie to. Wg. mnie łatwiej jest  takie planowanie przynajmniej na poczaku. (:

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Kwiecień 2011, 17:44:21 »
Cytuj
A co do rozplanowania, to polecam Ci wziąść kartkę i naszkicować mniej wiecej tak jak chcesz żeby grafika wyglądała, pomyśl gdzie można to dać a gdzie to. Wg. mnie łatwiej jest  takie planowanie przynajmniej na poczaku. (:

Zgadzam się, ja tak robię ;)

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Kwiecień 2011, 18:06:10 »
Evan, musisz pisać, że wszyscy robimy w jednym stylu, w co drugim poście? Nikt z nas nie ma downa i jak raz to przeczyta to mu wystarczy. Nie łatwo jest wymyślić coś nowego, więc tak z łaski swojej daruj sobie te teksty ' ciągle to samo " i oceniaj prace nie zważając na styl, ponieważ takie opinie jakie nam serwujesz nic nie wnoszą.

Chyba sobie żartujesz. Styl jest podstawą grafiki. Nie potrafisz wymyślić czegoś oryginalnego? Po prostu niczego nie rób. Popieram Evana w 100% i powinien to powtarzać póki nie zrozumiecie. Jak można nie zważać na styl?... nie wiem czy się  śmiać czy płakać.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Kwiecień 2011, 18:12:02 »
Evan, musisz pisać, że wszyscy robimy w jednym stylu, w co drugim poście? Nikt z nas nie ma downa i jak raz to przeczyta to mu wystarczy. Nie łatwo jest wymyślić coś nowego, więc tak z łaski swojej daruj sobie te teksty ' ciągle to samo " i oceniaj prace nie zważając na styl, ponieważ takie opinie jakie nam serwujesz nic nie wnoszą.

 
Nie chciałam krytykować ale muszę:(
Widzę, że wiesz jak ozdobić tekst itd. ale po prostu brakuje tutaj troszkę estetyki. W menu czcionkę zrobiłabym albo jasną (#D7FF9B) albo ciemną (np. #89AC54) z jakimś cieniem.
 inną czcionkę wybrałabym do welcome, no i inną napisałabym nina-doberv.pl (kolory też inne) popracuj nad doborem kolorów

Zgadzam sie.


No widocznie wszyscy są ograniczeni umysłowo (bez obrazy) bo kilka razy był poruszany ten temat ale jakoś nikt nie ma zamiaru nic z tym robić i szkoda bo niektórzy na prawdę mają potencjał przykładowo Ally jest dużo lepsza ode mnie i gdyby nie kopiowała byłaby zaje**** w tym co robi ...

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Kwiecień 2011, 18:53:50 »
Gdyby każdy kto nie ma własnego stylu przestał tworzyć zostałoby jakieś kilka osób....
Ja sądzę, że każdy powinien zacząć choćby od stylu Ally, by coś umieć, a dopiero gdy " dojrzeje " graficznie rozpocząć swój własny styl... Nie każdy od początku umie stworzyć coś oryginalnego, potrzeba czasu. Podobnie jest ze śpiewem, czasem trzeba lekcji żeby się nauczyć.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prace emily
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Kwiecień 2011, 18:53:50 »