Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prezent na 28 urodziny  (Przeczytany 2698 razy)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Prezent na 28 urodziny
« dnia: 25 Październik 2011, 20:38:23 »
Katrin Siska w grudniu konczy 28 lat... wraz z redakcją NinjaDiary.com myslimy co moglibyśmy dla niej kupić w miere taniego... Myslimy obizuterii oraz kosmetykach spa...
Być może ktoś z was pomoże nam w wyborze prezentu??? :))

Bedziemy wdzieczni
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2011, 18:33:25 »
a może jakiś prezent robiony własnoręcznie przez fanów? albo  np bransoletki z imionami fanów?
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2011, 18:38:29 »
a może jakiś prezent robiony własnoręcznie przez fanów? albo  np bransoletki z imionami fanów?
wlasnie naszła mnie mysl zeby zamowic wisiorek z imieniam katrin xD i to wszyteko XD cana 100zł prawie xD wiec wystarczy hihi
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad 2011, 18:43:01 »
Ja uważam, że najlepszym pomysłem jest jakaś książka ze zdjęciami, wpisami i pracami fanów. Może i brzmi to banalnie i pospolicie, ale uwierzcie mi jest to cenniejsze dla gwiazdy niż jakieś bransoletki z imieniem (takie coś to ona sama może sobie kupić, zamówić).

Zorganizujcie się większą paczką i ruszcie z jakąś akcją promocyjną i zaproponujcie fanom aby podesłali dla wskazanej osoby (która zajmie się sklejaniem całości) jakieś fotki ze swoja kolekcja VN, rysunki, opowiadania, wiersze itp.
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2011, 18:49:20 »
Ja uważam, że najlepszym pomysłem jest jakaś książka ze zdjęciami, wpisami i pracami fanów. Może i brzmi to banalnie i pospolicie, ale uwierzcie mi jest to cenniejsze dla gwiazdy niż jakieś bransoletki z imieniem (takie coś to ona sama może sobie kupić, zamówić).

Zorganizujcie się większą paczką i ruszcie z jakąś akcją promocyjną i zaproponujcie fanom aby podesłali dla wskazanej osoby (która zajmie się sklejaniem całości) jakieś fotki ze swoja kolekcja VN, rysunki, opowiadania, wiersze itp.

Takie coś planuje zrobić na 10lecie zospołu ;) w2012 roku ;)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2011, 19:04:03 »
Aha, no widzisz jeszcze lepsza okazja. Będziesz miała czas aby zając się organizacją bo z doświadczenia wiem, że ciężko zapanować jest nad terminami i ogarnięciem wszystkich prac. Kiedyś coś podobnego robiłem na forum BS.pl z fanami Britney, ale ostatecznie nic nie wypaliło.

Jeżeli jest jakiś fan, który dobrze rysuje to niech zrobi taki innowacyjny portret Katrin i napisze, że to od strony :)
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad 2011, 19:13:52 »
Aha, no widzisz jeszcze lepsza okazja. Będziesz miała czas aby zając się organizacją bo z doświadczenia wiem, że ciężko zapanować jest nad terminami i ogarnięciem wszystkich prac. Kiedyś coś podobnego robiłem na forum BS.pl z fanami Britney, ale ostatecznie nic nie wypaliło.

Jeżeli jest jakiś fan, który dobrze rysuje to niech zrobi taki innowacyjny portret Katrin i napisze, że to od strony :)
Jakiś czas temu chciałąm zrobić cos z rysunkiem ale nic tez nie wypaliło XD planuje rownież album z historia zespołu - sama by zrobiła xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Kalleye

  • Gość
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Listopad 2011, 19:17:19 »
Jakiś czas temu chciałąm zrobić cos z rysunkiem ale nic tez nie wypaliło XD planuje rownież album z historia zespołu - sama by zrobiła xD
Album z historią zespołu dla zespołu? Myślę, że prowadzą coś takiego, albo jak xD

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Listopad 2011, 19:22:03 »
Jakiś czas temu chciałąm zrobić cos z rysunkiem ale nic tez nie wypaliło XD planuje rownież album z historia zespołu - sama by zrobiła xD
Album z historią zespołu dla zespołu? Myślę, że prowadzą coś takiego, albo jak xD

co co co xD nie kumam xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Kalleye

  • Gość
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Listopad 2011, 19:33:52 »
No bo album z historią zespołu nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Na pewno mają własne pamiątkowe albumy z lat działania zespołu więc to za wiele im by nie wniosło

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Listopad 2011, 19:42:28 »
No bo album z historią zespołu nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Na pewno mają własne pamiątkowe albumy z lat działania zespołu więc to za wiele im by nie wniosło
Też tak myślę, że tego typu prezenty odpadają. Na pewno maja kogoś od strony organizacyjnej kto prowadzi statystyki, dzienniki przez te wszystkie lata działalności zespołu. Chociażby wytwórnie i management takim czymś się zajmują.

Albo nagrajcie filmik z pozdrowieniami i życzeniami od fanów.
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad 2011, 19:44:27 »
No bo album z historią zespołu nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Na pewno mają własne pamiątkowe albumy z lat działania zespołu więc to za wiele im by nie wniosło
Też tak myślę, że tego typu prezenty odpadają. Na pewno maja kogoś od strony organizacyjnej kto prowadzi statystyki, dzienniki przez te wszystkie lata działalności zespołu. Chociażby wytwórnie i management takim czymś się zajmują.

Albo nagrajcie filmik z pozdrowieniami i życzeniami od fanów.

no ok ;) Znaczy my wolimy chyba takie rzeczowe prezenty xDD a moze znacie jaies strony z koszami wysyłkowymi? czy cos XD jakies zestawy orodzinowe spa czy cos nie wiemxD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2011, 19:55:52 »
Ok to teraz o czymś innym ;D Czy może ktoś pomoć mi napisać życzenia dla Katrin Siskey? (polityk, keybordzistka, dyrektor) najlepiej z tłumaczeniem na j. ang xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prezent na 28 urodziny
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2011, 19:55:52 »