Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Plan doskonały  (Przeczytany 853 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Plan doskonały
« dnia: 27 Listopad 2010, 01:15:45 »

Na bank napada grupa kilku osób przebranych za malarzy. Spokojnie opanowują pomieszczenia i unieszkodliwiają kamery - zanim zaskoczeni strażnicy zdążą zareagować. Wszystkim kilkudziesięciu zakładnikom każą się przebrać w takie same maski i ubrania, jakie sami mają na sobie. Są brutalni, a w pewnym momencie zabijają zakładnika na oczach policji. Do akcji wkracza negocjator, a zaraz po nim podejrzana pani pełnomocnik założyciela i dyrektora banku, który z niewiadomych przyczyn jest przerażony faktem zajęcia właśnie tego, a nie innego oddziału banku. Akcja toczy się wartko i, co ciekawe, po całym zajściu nie ma winnych, nikt nie został pobity, zakładnik, który miał być martwy, cieszy się dobrym zdrowiem, a z banku nie skradziono ani centa. Czy na pewno? A może ktoś bardzo nie chce przyznać się do tego, że złodzieje byli, ukradli i skrzywdzili tylko tego, kogo chcieli skrzywdzić? I zrobili to piekielnie sprytnie.

Film jest genialny , kolejny do pomyślenia. Ich plan jest doskonale dopracowany.




panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Plan doskonały
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2010, 06:16:29 »
oglądałam, świetny film.

Dodo

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Plan doskonały
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2010, 20:22:26 »
ja oglądałam do połowy. muszę w końcu do końca zobaczyć. bardzo lubię Danzela i filmy z nim.
Naley:
"We should go for a walk.
- Want to?
- It's pouring outside.
Exactly.
Let's go."
OTH Always & Forever

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Plan doskonały
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2010, 20:22:26 »