Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Przykładowy psd  (Przeczytany 1266 razy)

Wolverine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Przykładowy psd
« dnia: 02 Maj 2013, 12:43:23 »
Ostatnio wiele osób wrzuca swoje prace , i niektóre nie spełniają odpowiednich wymogów. Dlatego wrzucam psd przykładowej pracy , i myślę , że trochę pomoże.
Proszę o nie ocenianie szablonu , gdyż jest to przypadkowa praca
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2013, 12:47:47 wysłana przez Wolverine »
It's my time , It's my moment

Viridiana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • mój tumblr
Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2013, 13:18:16 »
???????????
nie rozumiem
you smile at the hope they call despair

kiedyś sobie byłam Kalleye :P

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2013, 14:05:45 »
że proszę?
Troszkę nie na miejscu skoro oceniasz innych pod kryterium tego, że ich prace nie spełniają wymogów a sam dajesz coś co jest kompletnie niewykończone i ciężko to nawet nazwać przykładowym PSD. Każdy robi prace jak potrafi, a to że ostatnio na forum pojawiło się kilku użytkowników którzy dopiero rozpoczynają zabawę z webdesignem nie oznacza, że od razu narzucamy jakieś wymogi albo się do nich dostosować albo nie. Zamiast ich ograniczać i narzucać jakiś szablon to lepiej im pomóc w postaci podpowiedzi jak uzyskać fajne efekty aby oni sami mogli je wykorzystać w swój własny sposób. Nie chcę abyś odebrał to jako atak na Twoją osobę, ale ten Twój temat jest troszkę nie na miejscu.
Do you want more?


Wolverine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj 2013, 17:50:17 »
że proszę?
Troszkę nie na miejscu skoro oceniasz innych pod kryterium tego, że ich prace nie spełniają wymogów a sam dajesz coś co jest kompletnie niewykończone i ciężko to nawet nazwać przykładowym PSD. Każdy robi prace jak potrafi, a to że ostatnio na forum pojawiło się kilku użytkowników którzy dopiero rozpoczynają zabawę z webdesignem nie oznacza, że od razu narzucamy jakieś wymogi albo się do nich dostosować albo nie. Zamiast ich ograniczać i narzucać jakiś szablon to lepiej im pomóc w postaci podpowiedzi jak uzyskać fajne efekty aby oni sami mogli je wykorzystać w swój własny sposób. Nie chcę abyś odebrał to jako atak na Twoją osobę, ale ten Twój temat jest troszkę nie na miejscu.
Nic się nie stało , rozumiem twoją krytykę jednak jest to podstawowy psd , nie jest to jakiś majstersztyk jak np.twój , wrzucam to aby pokazać podstawowe rzeczy a nie zaawansowane prace.
It's my time , It's my moment

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Maj 2013, 15:03:45 »
Nic się nie stało , rozumiem twoją krytykę jednak jest to podstawowy psd , nie jest to jakiś majstersztyk jak np.twój , wrzucam to aby pokazać podstawowe rzeczy a nie zaawansowane prace.
Ale tu nawet nie ma podstaw. Po prostu posklejane przypadkowo rzeczy, postać wymazana w jakiś dziwny sposób... Nie uważam, żeby było to dobre źródło dla początkujących. Nie odbierz mnie źle, ale wydaje mi się, że ciężko byłoby się z tego czegoś nauczyć.

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Maj 2013, 17:37:00 »
Cytuj
Ale tu nawet nie ma podstaw. Po prostu posklejane przypadkowo rzeczy, postać wymazana w jakiś dziwny sposób... Nie uważam, żeby było to dobre źródło dla początkujących. Nie odbierz mnie źle, ale wydaje mi się, że ciężko byłoby się z tego czegoś nauczyć.

we will always love you Cory ♥

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Przykładowy psd
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Maj 2013, 17:37:00 »