Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jutro - John Marsden  (Przeczytany 718 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Jutro - John Marsden
« dnia: 17 Luty 2012, 20:54:49 »



Cytuj
Na całym świecie „Jutro” i kolejne części cyklu odniosły spory sukces. Grupka przyjaciół wyrusza na parodniową wycieczkę pod namiot. Jak na młodzież, zachowują się bardzo grzecznie, a sielska wyprawa na łono natury, do ukrytej przed światem górskiej kotliny, zapewnia im odpoczynek od nudnej codzienności. Powrót do domu przynosi jednak dość niezwykłe i bardzo niespodziewane rozczarowanie, okazuje się bowiem, że rodzice… zniknęli. A wraz z nimi wszyscy mieszkańcy okolicy. Wyjaśnienie zagadki jest wstrząsające: w czasie, kiedy młodzi biwakowali, ich ojczyzna stała się celem obcej inwazji. Dorośli zostali uwięzieni, a cały region patrolują wrodzy żołnierze. Ellie, będąca narratorką opowieści, i jej przyjaciele stają przed najważniejszą decyzją swojego życia: co zrobić w sytuacji, kiedy znany im świat odszedł w przeszłość, przestały obowiązywać wszystkie – zdawałoby się nienaruszalne – reguły, a oni, pozostawieni zostali sami sobie, bez opieki i wsparcia rodzin, po raz pierwszy naprawdę zdani tylko i wyłącznie na siebie: swoją zaradność, moralność i dyscyplinę... „Jutro” to zaskakująco ciekawa historia o dojrzewaniu i młodzieńczym duchu

#1 Jutro. Nie ma już żadnych zasad
#2 Jutro 2. W pułapce nocy
#3 Jutro 3. W objęciach chłodu
#4 Jutro 4. Przyjaciele mroku
#5 Jutro 5. Gorączka
#5 Jutro 6. Cienie


« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2012, 19:24:24 wysłana przez `kaniejka »




Shaverce

  • Gość
Odp: Jutro - John Marsden
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2012, 16:22:26 »
Świetna seria <3
No i najważniejsze nie ma w niej wampirów, wilkołaków itd bo ileż można?!

Ciekawe wątki, ciągłe niespodzianki. Czyta się jednym tchem. Polecam ;)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Jutro - John Marsden
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2012, 18:54:18 »
po tylu zapowiedziach i poleceniach spodziewałam się czegoś genialnego na miarę Igrzysk ale niestety się rozczarowałam, styl pisania mi totalnie nie podchodzi ale fabuła jest na poziomie. Jestem w trakcie 2cz. którą już lepiej się czyta 




Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jutro - John Marsden
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2012, 18:54:18 »