Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Galeria stramm  (Przeczytany 1860 razy)

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Galeria stramm
« dnia: 25 Styczeń 2011, 22:00:35 »
Witam! Mam mały problem, otóż posiadam galerię http://www.phoebe-photos.fan-strefa.pl/index.php

Została zaktualizowana nowa wersja  Coppermine Photo Gallery , i włączyłam ten stramm ale te miniaturki będą takie rozmazane?
I jeszcze jedno zaznaczyłam, że chcę znak wodny i zmieniłam obrazek ale pod tym samą nazwą co było zdjęcia >> i jak zrobić aby go wyświetlało??

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2011, 22:14:32 »
Może inaczej, jak dodaje nowe zdjęcia po tych ustawieniach jest ok, a jak ustawić aby wcześniejszy były też ok, czyli żeby nie był rozmazane?

Harlow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2011, 00:07:26 »
zaktualizuj albumy, w których masz te rozmazane obrazki za pomocą Admin Tools :)

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2011, 12:10:02 »
Dzięki, ale w sumie nie mogę znaleźć polskiej wersji albo opisu i nie wie  skąd go ściągnąć. Trochę po angielsku poczytałam, ale nie wiem jak się tym obsłużyć :(

Kalleye

  • Gość
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:15:35 »
A do czego ty chcesz polską wersje? Bo z tego co widzę, to sama galeria jest w polskiej wersji ;)

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:25:41 »
 :) Nie wiem, ale nie potrafię tych miniaturek zrobić aby było wyraźne :)
A i nie wiem co się stało, ale jak próbowałam zaktualizować koleżance też wersje coppermine na 1.5.12 to weszłam na konto FTP i weszłam na Softaculous Auto Installer  i po prostu przy wersji 1.4.26 klikłam aby zaktualizowało mi to, wszystko było ok, dopóki nie mogłam się zalogować i nadal nie mogę :/ oto galeria koleżanki: http://nina-photos.fan-strefa.pl/index.php
Czy możliwe że coś zrobiłam źle nieświadomie, bo dane po aktualizacji powinny być takie same prawda?

Kalleye

  • Gość
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:39:31 »
narzędzia administratora -> zaznaczas Aktualizuj miniatury i/lub pomniejszone zdjęcia i w tym zaznaczasz to Everything... full sized, resized and thumbs.
jeżeli chcesz mieć wyraźne miniaturki.

Co do tego drugiego nie wiem jak Ci pomóc - aktualizacja coppermine to coś czego się cholernie boje i nie robię tego szkoda nam 20 tysiaków zdjęć

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:40:29 »
jednak aktualizacja dobrze poszła ;) Myślałam że to trudniejsze ale jest ok :D Dzięki za pomoc! :)

Alexiaaa93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:43:16 »
Bo kazało się że koleżanka zmieniła dane, ale jeżeli chodzi o aktualizację wystarczy wejść w Softaculous Auto Installer > All Istallation i tylko taką strzałkę podobną do odśwież nacisnąć :D Ja sobie poradziłam to myślę że każdy by mógł :D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Galeria stramm
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Styczeń 2011, 13:43:16 »