Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Reveal

Strony: [1]
1
Przywitaj się / Odp: Dobry.
« dnia: 23 Czerwiec 2015, 13:26:27 »
Nie prowadzę niestety. Jest to dla mnie bardzo osobista pasja. Co najwyżej gdzieś w internecie są moje fotorelacje, ale tyle. Prac nie udostępniam.

2
Przywitaj się / Odp: Dobry.
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 21:03:24 »
Na chwilę obecną jest to tzw. projekt w fazie alfa. Jest pomysł trzeba go tylko profesjonalnie zrealizować !  ;)

3
Przywitaj się / Odp: Dobry.
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 19:26:56 »
Nie jest to moje pierwsze konto tutaj.
Uuuu a można wiedzieć, pod jakim loginem kryłeś się kiedyś? Fajnie, że ktoś "nowy" dołączył do nas a raczej powrócił. A blog będzie ukierunkowany na jakąś konkretną gałąź rynku tech.? :)
To było dawno temu, nie pamiętam tak naprawdę swojego ex nicku. Blog będzie ukierunkowany w kierunku technologi użytkowej, wearables, internetu rzecz, aplikacji i wszystkiego co z tym rynkiem absurdalne. Nie planuje by to było sztampowe ale posiadało swój zabawny styl.

4
Przywitaj się / Dobry.
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 13:00:55 »
Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Damian, mam 18 lat. Jeśli chodzi o fansite to kiedyś zdarzyły mi się być redaktorem takiej strony. Nie jest to moje pierwsze konto tutaj. W przeszłości zajmowałem sie drobnym projektowaniem stron dla siebie, jednakże porzuciłem to ze względu na brak dalszej motywacji. Aktualnie natomiast przymierzam się do rozpoczęcia redagowania osobistego bloga technologicznego w którym mam zamiar opisywać nowości technologiczne oraz czasem zabawne sytuacje na tym rynku. Preferuję raczej muzykę alternatywną, jednakże uważam, że tak naprawdę każdego gatunku i artysty nie należy odrzucać. Moje zainteresowania to wspomniana już technologia oraz także fotografia, trochę muzyka ( ogarniam grę na pianinie ). Uważam, że cała fan-strefa to bardzo kolorowe miejsce, gdzie można spotkać naprawdę ciekawe osoby jak i twórców, podziwiam osoby które wkładają dużo pasji w swoją pracę jak i twórczość.
Miłego dnia :)

Strony: [1]