Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Aishowa grafika  (Przeczytany 25162 razy)

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #210 dnia: 22 Listopad 2012, 17:47:17 »
A ja lubię 1D :) Praca rzeczywiście bardzo dobrze wykonana i zaprojektowana. Nie mam się praktycznie do czego przyczepić. Owszem, jest to pewnego rodzaju innowacja na fan-strefie jeżeli chodzi o tego typu projekty, ale obawiam się że jakieś 2 miesiące i większość elementów będzie powielana. Gdy pierwszy raz zobaczyłem Twoje dzieło, nie wiem dlaczego ale na myśl od razu przyszedł mi projekt następującej strony http://jenniferlawrence.org/
bez bicia przyznaję, że praca z Jen była dla mnie malutką inspiracją (po co mam się wypierać lols), chociaż starałam się jak najwięcej dodać od siebie... :) Według mnie ostatnio coraz więcej osób "idzie" w ten styl (używanie ołówka, courier new), ja poszłam po całości i może dlatego dla niektórych projekt ten jest zbyt chaotyczny + dzięki :)

Joł. Jak pewnie niektórzy już wiedzą, na OneDirection.pl pojawił się tydzień temu nowy design mego autorstwa. Szczerze powiem, że nie ma pojęcia czy wszystkim dobrze działa szablon, bo sama mam z nim pewne problemy (np. nie zawsze wyświetlają mi się wszystkie obrazki), niektórzy twierdzą, że czcionka we wpisach i sidebarze jest za jasna (eh, co monitor to inne ustawienia, trudno dogodzić wszystkim), inni uważają, że szablon jest zbyt chaotyczny - chciałam po prostu zrobić coś trochę "innego"... Ok, nie przynudzam dalej xD

online: http://onedirection.pl/
header: http://onedirection.pl/wp-content/uploads/2012/10/thankyougod-kopia.png

Jestem pod wielkim wrażeniem..praca jest mega świetna. Zdecydowanie masz talent :) Gratuluję dobrej roboty
dziękuję baaaardzo! <3


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Versey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #211 dnia: 22 Listopad 2012, 17:51:40 »
(...) Według mnie ostatnio coraz więcej osób "idzie" w ten styl (używanie ołówka, courier new) (...)

True! :)

A praca świetna!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #212 dnia: 23 Listopad 2012, 20:29:54 »
bez bicia przyznaję, że praca z Jen była dla mnie malutką inspiracją (po co mam się wypierać lols), chociaż starałam się jak najwięcej dodać od siebie... :) Według mnie ostatnio coraz więcej osób "idzie" w ten styl (używanie ołówka, courier new), ja poszłam po całości i może dlatego dla niektórych projekt ten jest zbyt chaotyczny + dzięki :)
Pomimo tego, że przypomina mi wcześniej wspomnianą stronę, to nie mam żadnych zarzutów, bo widać w niej sporo Twojej inwencji twórczej. Masz dziewczyno ogromny talent. :) Ja chciałbym mieć chociaż połowę takiej łatwości i pomysłowości przy tworzeniu nowych prac. Może bym coś nawet zamówił u Ciebie, gdyby mi się nie chciało robić szablonu na stronę, a mam ostatnio taki stan co raz częściej.
Do you want more?


Cassie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #213 dnia: 24 Listopad 2012, 09:28:09 »
Praca świetna! Brak mi słów... ;)

SELENA GOMEZ ♥
Justin Bieber ♥ Miley Cyrus

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #214 dnia: 25 Listopad 2012, 20:06:02 »
Pomimo tego, że przypomina mi wcześniej wspomnianą stronę, to nie mam żadnych zarzutów, bo widać w niej sporo Twojej inwencji twórczej. Masz dziewczyno ogromny talent. :) Ja chciałbym mieć chociaż połowę takiej łatwości i pomysłowości przy tworzeniu nowych prac. Może bym coś nawet zamówił u Ciebie, gdyby mi się nie chciało robić szablonu na stronę, a mam ostatnio taki stan co raz częściej.
Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy to co napisałeś. W końcu jesteś jednym z najlepszych grafików na fan-strefie... Po prostu dzięki! :)

Praca świetna! Brak mi słów... ;)
dziękuję <3


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #215 dnia: 25 Listopad 2012, 20:50:10 »
Pomimo tego, że przypomina mi wcześniej wspomnianą stronę, to nie mam żadnych zarzutów, bo widać w niej sporo Twojej inwencji twórczej. Masz dziewczyno ogromny talent. :) Ja chciałbym mieć chociaż połowę takiej łatwości i pomysłowości przy tworzeniu nowych prac. Może bym coś nawet zamówił u Ciebie, gdyby mi się nie chciało robić szablonu na stronę, a mam ostatnio taki stan co raz częściej.
Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy to co napisałeś. W końcu jesteś jednym z najlepszych grafików na fan-strefie... Po prostu dzięki! :)

Ja jednym z najlepszych? Proszę Cię :) ale dziękuję, miło to słyszeć. Chyba odejdę na graficzną emeryturę xD U mnie jest jeden problem, gdy zobaczę coś naprawdę mega fajnego, to już wiem w 100%, że moja kolejna praca będzie nieświadomie wzorowana na wykrytym wcześniej szablonie. Mój model nie wyposażono jeszcze w autorską inwencję twórczą xD
Do you want more?


Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #216 dnia: 25 Listopad 2012, 21:07:04 »
Pomimo tego, że przypomina mi wcześniej wspomnianą stronę, to nie mam żadnych zarzutów, bo widać w niej sporo Twojej inwencji twórczej. Masz dziewczyno ogromny talent. :) Ja chciałbym mieć chociaż połowę takiej łatwości i pomysłowości przy tworzeniu nowych prac. Może bym coś nawet zamówił u Ciebie, gdyby mi się nie chciało robić szablonu na stronę, a mam ostatnio taki stan co raz częściej.
Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy to co napisałeś. W końcu jesteś jednym z najlepszych grafików na fan-strefie... Po prostu dzięki! :)

Ja jednym z najlepszych? Proszę Cię :) ale dziękuję, miło to słyszeć. Chyba odejdę na graficzną emeryturę xD U mnie jest jeden problem, gdy zobaczę coś naprawdę mega fajnego, to już wiem w 100%, że moja kolejna praca będzie nieświadomie wzorowana na wykrytym wcześniej szablonie. Mój model nie wyposażono jeszcze w autorską inwencję twórczą xD
Ja niby też jestem na emeryturze, a jednak ostatnio coś mnie wzięło i znowu zaczęłam grafikować. Przesadzasz, ja tam uwielbiam Twoje prace :) Hah, i też mam ten problem z "autorską inwencją twórczą", tak trudno jest zrobić coś czego jeszcze nie było, a jednocześnie, żeby to było po prostu fajne. Nawet jak już się uda, to za miesiąc połowa osób od Ciebie żywcem kopiuje :c


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Drew

  • Gość
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #217 dnia: 25 Listopad 2012, 21:56:38 »
Oboje robicie super rzeczy :) Mam ten sam problem z "autorską inwencją twórczą" dlatego już dawno przeszedłem na graficzną emeryturę :)

Cherry

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CiaraPolska.com
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #218 dnia: 26 Listopad 2012, 16:31:37 »
zazdroszczę talentu, serio  :'(
Zbieramy fanów Ciary: CIARAPOLSKA.COM ;)

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #219 dnia: 29 Grudzień 2012, 21:27:15 »
http://onedirection.pl/wp-content/uploads/2012/12/żal.png

zaczęte, nieskończone, skończone nie będzie, bo... nie podoba mi się, wrzucam tylko z ciekawości jakie jest Wasze zdanie ; )
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2012, 21:45:41 wysłana przez Aisha »


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

juley98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #220 dnia: 29 Grudzień 2012, 22:18:03 »
cudo ;o i ty to nazywasz nie ładnym? lol

Prizzy_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #221 dnia: 29 Grudzień 2012, 22:31:05 »
chyba sie zakochałam♥ dziewczyno, jestes zajebista! :))

Drew

  • Gość
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #222 dnia: 29 Grudzień 2012, 23:05:03 »
http://onedirection.pl/wp-content/uploads/2012/12/żal.png

zaczęte, nieskończone, skończone nie będzie, bo... nie podoba mi się, wrzucam tylko z ciekawości jakie jest Wasze zdanie ; )

Kocham!! Bardzo mnie się podoba :) DOKOŃCZ!!!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #223 dnia: 29 Grudzień 2012, 23:27:53 »
To jest niesamowite. Bardzo w stylu Twojej obecnej pracy na 1D. Moim zdaniem powinnaś dokończyć :)
Do you want more?


Dakota

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #224 dnia: 30 Grudzień 2012, 05:40:11 »
Jestem zachwycona tym nagłówkiem z One Direction, zresztą cały wygląd strony jest fenomenalny, więc.. :)
Bardzo ładny ten nagłówek z Cher. Również uważam, że powinnaś go dokończyć.


I won't let these little things slip out of my mouth.
 But if I do it's you, oh it's you they add up to.
 I'm in love with you and all these little things.


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Aishowa grafika
« Odpowiedź #224 dnia: 30 Grudzień 2012, 05:40:11 »