Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: TO - Stephen King  (Przeczytany 800 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
TO - Stephen King
« dnia: 09 Grudzień 2010, 21:44:48 »


Najbardziej przerażająca powieść Kinga. Tytułowe To stanowi metamorfozę tkwiącego w ludziach zła.
Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zalęgło się To. B �gło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie ? klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią To dostrzec. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem. Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

Moja Najukochańsza książka Kinga !<3
od kiedy zobaczyłam i przeczytałam TO mam uraz do Clownów pod jakąkolwiek postacią




panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: TO - Stephen King
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2010, 01:01:03 »
nie czytałam ani jednej książki Kinga, aż mi wstyd.  :-[
a tyle ma ciekawych tytułów które mnie ciągną... i jak zwykle tłumaczę się brakiem czasu.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: TO - Stephen King
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2010, 19:16:39 »
ja musiałem przeczytać parę jego książek bo do pracy maturalnej były mi potrzebne ... kiedyś
Do you want more?


Kalleye

  • Gość
Odp: TO - Stephen King
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2011, 18:53:21 »
Mnie właśnie kolega na Kinga od września namawia. Prawdopodobnie się skuszę na tą książkę bo bardzo mnie ciekawi ;P
Warta przeczytana prawda?

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: TO - Stephen King
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2011, 18:53:21 »