Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prace Maggie  (Przeczytany 2221 razy)

Mathilda

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace Maggie
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień 2012, 22:34:28 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=QUDF - nie podoba mi się to kółko z Seleną Gomez i napis w nim. Nawigacja jest do wymiany całkowicie - daj do niej jakieś efekty, zmień czcionkę i pomniejsz ją. jesli chodzi o zdjęcia to nie pasuję one do siebie nawzajem - daj zdjęcia z jednej sesji. Po za tym w nagłówku jest błąd - " odwiedź nawięszką w Polsce galerię ze zdjęciami artystki ". Fajnie zagospodarowałaś miejsce, jednak za płasko ....

Dzięki za rady :) Tak przy okazji, wszystkie zdjęcia pochodzą z jednej sesji, więc nie wiem czemu nie pasują :)

Normal people scare me

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Maggie
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Sierpień 2012, 14:21:24 »
Tło nie pasuje do reszty pracy. Jest płasko, nie dałaś żadnych efektów do zdjęć (jedynie akcja?), czy nawigacji.. Wszystko jest tak rozrzucone, co do czcionki w napisach odwiedź największą bla bla, polecam Verdanę. Wgl ta czcionka w nawigacji nie pasuje kompletnie i jeszcze ten czarny cień pod nią.. Dużo pracy przed Tobą, życzę powodzenia :)

we will always love you Cory ♥

sterlend

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace Maggie
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Sierpień 2012, 17:07:47 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=QUDF - nie podoba mi się to kółko z Seleną Gomez i napis w nim. Nawigacja jest do wymiany całkowicie - daj do niej jakieś efekty, zmień czcionkę i pomniejsz ją. jesli chodzi o zdjęcia to nie pasuję one do siebie nawzajem - daj zdjęcia z jednej sesji. Po za tym w nagłówku jest błąd - " odwiedź nawięszką w Polsce galerię ze zdjęciami artystki ". Fajnie zagospodarowałaś miejsce, jednak za płasko ....

Dzięki za rady :) Tak przy okazji, wszystkie zdjęcia pochodzą z jednej sesji, więc nie wiem czemu nie pasują :)

no nie wiem, bynajmniej ja nie widzę za bardzo tej sesji na tym nagłówku, jakoś tak mi ' nie pasuje ' . nie wiem, może to przez to że nie ma ? akcji na zdjęciach a jeśli jest to po prostu nie odpowiednia.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prace Maggie
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Sierpień 2012, 17:07:47 »