Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Britney Spears - Work Bitch  (Przeczytany 1950 razy)

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Britney Spears - Work Bitch
« dnia: 03 Październik 2013, 07:45:16 »
W środę nad ranem pojawił się w końcu pierwszy klip Britney Spears pt."Work Bitch", promujący jej nadchodzący, ósmy z kolei album. Klip prezentuje poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=pt8VYOfr8To

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Britney Spears - Work Bitch
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2013, 15:29:51 »
No cóż, klip bardzo mi się podoba. Mogła dać więcej scen z tego pokoju z lustrami, bo są genialne. Ale teledysk i tak już nie uratuje pozycji singla bo ciągle spada on na notowaniach (ale jak już kiedyś wspominałem i tak nie zwracam uwagi na listy). Podobno już UK zablokowała emisję wideo przed godziną 22. A Britney w wywiadzie powiedziała, że nagrano więcej - bardziej gorących i wulgarnych scen. Póki co jestem na tak, jest próba tańca (nie rusza się już jak kloc) i ślicznie wygląda (przy pomocy grafików). Teraz czekam do 3 grudnia na album :)
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Britney Spears - Work Bitch
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2013, 23:11:46 »
Ogólnie nie jest najgorzej  :) Ale ani utwór ani klip za bardzo mnie nie przekonują  :( Jak na singiel promujący to zły wybór. Już w duecie z Cyruską "SMS (Bangerz)" bardziej podoba mi się głos Britney. To że znowu tańczy to rzeczywiście plus i nie zaprzeczę tego z lustrami  ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Britney Spears - Work Bitch
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Październik 2013, 22:11:41 »
Jak dla mnie lepsza Bit niż np. najnowszy klip Rihanny, która niestety jak dla mnie przegięła i wygląda jak czysta dziwka.
Co do piosenki i teledysku - teledysk super, ogląda się to fajnie. Piosenka również jak dla mnie w porządku, idealna na impreze + uwielbiam tego słuchać gdy stoję w korku (codziennie, jadąc z pracy)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Britney Spears - Work Bitch
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2013, 17:01:08 »
Jak dla mnie lepsza Bit niż np. najnowszy klip Rihanny, która niestety jak dla mnie przegięła i wygląda jak czysta dziwka.
Co do piosenki i teledysku - teledysk super, ogląda się to fajnie. Piosenka również jak dla mnie w porządku, idealna na impreze + uwielbiam tego słuchać gdy stoję w korku (codziennie, jadąc z pracy)

100% racji

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Britney Spears - Work Bitch
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2013, 17:01:08 »