Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: DodaWeb.Fan-Strefa.pl  (Przeczytany 985 razy)

Mats_Deds

  • Gość
DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« dnia: 28 Kwiecień 2012, 18:35:49 »
Z tego co zdążyłam zauważyć, niewielu jest tu fanów Dody, więcej hejterów. No ale mówi się trudno, każdy ma własne zdanie. No więc tak, dziś o 10:10 otwarta została strona www.dodaweb.fan-strefa.pl Na stronie pojawiło się już kilka postów. Grafiką na stronie (+Uzupełnianie ramek) zajęła się Deds, a kodowaniem Lisa. Strona prowadzona jest przez Deds i Matsa. Hmmm.. na stronie pojawił się także banner, który zainteresowani mogą wklejać na swoje strony, blogi. To by było tyle ;)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2012, 18:39:17 »
Hmmm... Strona fajna, fajnie ze jest kolejna strona o dodzie ;)
Ale szablon mi się zbytnio podoba.... Znaczy rozklad strony bo grafika jest fajna ^^

WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Mats_Deds

  • Gość
Odp: DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2012, 18:41:11 »
Hmmm... Strona fajna, fajnie ze jest kolejna strona o dodzie ;)
Ale szablon mi się zbytnio podoba.... Znaczy rozklad strony bo grafika jest fajna ^^
Rozkład strony, jest trochę oklepany.. bo na co drugiej stronie podobny jest. Przy następnym wyglądzie, postaram się aby strona wydawała się bardziej profesjonalna.

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2012, 22:05:58 »
Grafika jest średnia btw. nagłówek jest za mały w porównaniu do ramek. Trochę już stron o Dodzie jest (w tym 2 czy 3 autoryzowane), ale mimo to powodzenia w jej prowadzeniu. Ja pewnie nie będę zaglądał, bo Dodą się nie interesuje, a jeżeli już chce się czegoś dowiedzieć to wchodzę na LikeaDoda.com :)

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2012, 00:27:33 »
Grafika jest średnia btw. nagłówek jest za mały w porównaniu do ramek. Trochę już stron o Dodzie jest (w tym 2 czy 3 autoryzowane), ale mimo to powodzenia w jej prowadzeniu. Ja pewnie nie będę zaglądał, bo Dodą się nie interesuje, a jeżeli już chce się czegoś dowiedzieć to wchodzę na LikeaDoda.com :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: DodaWeb.Fan-Strefa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2012, 00:27:33 »